Складність завдань тестів ЗНО не змінюватиметься

Завдання тестів ЗНО не будуть змінені через карантин і проведення дистанційного навчання

Складність завдань тестів ЗНО не змінюватиметься

Завдання тестів зовнішнього незалежного оцінювання не будуть змінені цього року через карантин і проведення дистанційного навчання випускників шкіл.

Про це у програмі «Сніданок з 1+1» сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій, відповідаючи на запитання телеглядачів.

За її словами, завдання тестів ЗНО будуть стандартними і відповідатимуть програмам, які опановують випускники.

«Завдання тестів не будуть змінені у цьому році. Вони вже підготовлені», - сказала Любомира Мандзій.

Освіта.ua
31.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктория Викторовна
Це напевно не правомірно, коли вся країна зхнаходиться в умовах пандемії, так використовувати ситуацію, тількі через те, що тести вже підготовлені. У нашій школі, вчителі вели факультативи, де допомогали підготуватися до ЗНО. Ще й заняття з репетиторами теж дуже допомогали. Школе ще й дісциплінує. Того освітнього рівня, який надає школа, не зможе надати не одне дистанційне навчання. Я розумію, що витрачено чималі кошти на пілготовку до ЗНО, але не слід не враховувати, що такого ще жодного разу не було. І треба розуміти, що є дуже мало дітей, які зможуть опанувати себе, та практично самостійно підготуватися до ЗНО. Останні пів року, коли багато з них тільки зрозуміли , що їм потрібно робити, та визначилися зі своїм майбутнім напрямком, вони не отримують звичвониного та необхідного навчання. Вважаю, що МОН повинні передивитися тестові завдання, враховуючі ситуацію в якій ми всі опинились.
старий вчитель
Для Виктория Викторовна: Нічого не варто змінювати - всі в одинакових умовах, а зниження порогу і зменшення кількості необхідних балів для вступу - це доібниця, на яку можна не звертати уваги -головне, щоб всі були в одинакових умовах. А якщо зовсім чесно: практично всіх абітурієнтів готують репетитори, як, до речі, і переможців олімпіад. за що формальним вчителям дають премії і звання
Коментувати
Настя Якимчук
Дуже класно , майже весь 2 семестр діти не навчалися . Замініть завдання , полегшіть завдання , будьте людьми!
Князева Наталья
Для Настя Якимчук: Они учились 11 лет, и сейчас продолжают обычение
Коментувати
Ірина
Чудово! Ви там геть зглузду з’їхали? Шановні , та що ж ви робите в такий складний для всіх час? Де ваша людяність в першу чергу? Завдання складалися не в той час коли пандемія в світі, то варто і це врахувати. Дистанційне навчання ніколи не замінить живого спілкування з вчителем. Але, як у нас при владі люди геть далекі від освіти і дітей.. Що ми тоді хочемо змінити в цій державі? Все направлене на знищення людей!
Нонна
Для Ірина: Ой не смішіть. Ще місяць тому всі кричали, що вчителі нічого не роблять, їх треба скоротити, відпрвити на пенсію, батьки й самі можуть навчити... А тепер БАТЬКИ СОС запускають челенджер, що діти дуже скучили за вчителями. Ось тепер самі, любі, самі!
Настя Якимчук
Цілком згідна
Коментувати
Олександр
Зрозуміло, що МОН не хоче передруковувати зошити зі ЗНО. Думаю це не малі гроші. Але спокійно і за безплатно можна видати наказ, що такі то питання (які не встигли повноцінно (не дистанційно) викласти під час навчання в школі) не оцінюються і їх виконувати не потрібно.
Настя Якимчук
Для Олександр: Золоті слова , але.такого точно не буде????
Князева Наталья
Учебная программа была вычитана до карантина, во втором семестре только повторение
Коментувати
Мама
Просто чудово!!!! А те що ІІ семінарі діти вчилися тільки декілька тижнів...Враховуючи , що з математики і так 3 години на тиждень... Міністерка махає пальчиком і розповідає, що "я знаю ви готуєтесь до ЗНО". ЦЕ ЗНУЩАННЯ!!! Батьки, чому ви мовчите??!!!
Князева Наталья
Для Мама: программа по математике вычитана в 1-м семестре, и во 2-й семестре только повторение, зно по математике последние 3-4 года достигло своего дна, ниже уже не куда, а вот 3 часа в неделю это действительно проблема, против этого надо было возмущаться
Коментувати
Анастасія
Потрібно вирішати з датами. Початок навчання в листопаді безглуздя. Скоротіть термін вступної кампанії, відмініть пробне, зробіть проміжок між предметами ЗНО менший. Вступ триває цілий місяць хоча випускники лише реєструються, подають документи електронно й зараховується. Й це все лише заберає три дні. Зробіть хочаб так щоб РЄСТРАЦІЮ в ЕЛЕКТРОННОму кабінеті й ПОДАЧУ ЕЛЕКТРОННО ДОКУМЕНТІВ можна зробити за ОДИН КОРОТКИЙ ТЕРМІН
Anna
Для Анастасія: Я погоджусь, що початок в листопаді - це занадто. Але маючи неабиякий досвід роботи в приймальній кампанії, в тому числі в опрацюванні електронних заяв, можу Вас запевнити, що за короткий термін це все зробити неможливо ні технічно, ні фізично. Хто працював у приймальних кампаніях, знає, що це пекло, м’яко кажучи. Але таку систему придумала наша країна...
Коментувати