До участі у ЗНО вже зареєстровано 290 тисяч осіб

За оцінками УЦОЯО, кількість учасників зовнішнього оцінювання в 2020 році складатиме понад 300 тисяч осіб

До участі у ЗНО вже зареєстровано 290 тисяч осіб

Станом на 13 березня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні і державній підсумковій атестації зареєстровано 289 558 осіб. Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти.

За оцінками УЦОЯО, кількість учасників ЗНО в 2020 році складатиме понад 300 тисяч осіб.

Зокрема, реєстрацію на ЗНО вже успішно пройшли понад 80% від очікуваної кількості випускників шкіл, майже 70% учнів закладів професійної освіти та 75 % студентів, які навчаються у закладах вищої освіти.

Як відомо, комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти мають надіслати до 17 березня.

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триває до 24 березня 2020 року.

В Українському центрі оцінювання якості освіти радять не зволікати з відправленням реєстраційних документів.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є сертифікат, який особа отримає в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням. Ці документи надсилатимуть учням, які складають ДПА у формі ЗНО, до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО 2020

Для отримання оперативної інформації про новини ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів