У мережі продають фейкові відповіді на тести ЗНО

За інформацією УЦОЯО, соцмережі рясніють «привабливими» пропозиціями відповідей на тести

У мережі продають фейкові відповіді на тести ЗНО

У мережі шахраї «продають» фейкові відповіді на завдання тестів ЗНО 2020 року. Про це повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

За інформацією УЦОЯО, як і в попередні роки, задовго до проведення зовнішнього незалежного оцінювання соціальні мережі рясніють «привабливими» пропозиціями, зокрема різні канали в Telegram.

«Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи нові схеми. Наприклад, для «переконливості» надсилають лист із буцімто офіційної скриньки Українського центру оцінювання якості освіти. Безумовно, купити можна що завгодно, але стовідсотково це не буде тест ЗНО», - зазначають в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Окрім того в УЦОЯО наголошують, що в Центрі створено потужну систему захисту інформації на всіх етапах підготовки та проведення ЗНО. Укладають тести і друкують сертифікаційні роботи в умовах суворої конфіденційності.

«Окремо зазначимо, що деякі шахраї неправомірно ставлять наш логотип на свій сумнівний контент. За зміст таких матеріалів Український центр оцінювання якості освіти відповідальності не несе», - повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Для підготовки до тестування учасники зовнішнього оцінювання можуть користуватись платформою ЗНО онлайн, що містить усі тести ЗНО минулих років, правильні відповіді на тести та коментарі до них.

більше про ЗНО 2020

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
зоряна
так ЗНО и ВНО и делали ради денежных поборов в 2000 гривен и заработка на детях что бы содрать еще и за подготовку.
Сергій
Для зоряна: І звідки у Вас така дивна інформація про 2000 грн.? ЗНО у нас повністю безкоштовне.
Dorian
Дивно таке чути. Так, ЗНО не ідеальне але кращої форми оцінки знань учнів нема. Тепер корумповані університети хоч на цьому менше заробляють.
Коментувати
unforgiven 2
Якщо не брати до уваги той факт, що системі освіти і науки України, навіть, міністри фейкові.
Oleg Smirnov
Так, і попередня мінстерка Гриневич - з фальшивими "науковими" статтями.
Коментувати