Реєстрація для участі у ЗНО добігає завершення

Для участі у ЗНО зареєстровано 243 тисячі осіб, що становить 73% від очікуваної кількості

Реєстрація для участі у ЗНО добігає завершення

В Українському центрі оцінювання якості освіти акцентують увагу учасників зовнішнього незалежного оцінювання та керівників закладів освіти на завершенні строків реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2019 році.

Зокрема, в УЦОЯО повідомляють, що станом на 12 березня для участі у тестуванні зареєструвалось 243 тисячі осіб, що становить 73% від очікуваної кількості цьогорічних учасників.

Як відомо, керівники закладів освіти мають надіслати комплекти реєстраційних документів учнів, слухачів або студентів до 18 березня 2019 року.

Випускники минулих років можуть зареєструватись для участі у ЗНО до 25 березня.

«Наполегливо радимо не зволікати з відправленням реєстраційних документів до регіонального центру», - наголошують в УЦОЯО.

Усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних можна до 25 березня 2019 року.

Освіта.ua
13.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Якщо я сьогодні відправлю пакет документів, мені приїде сертифікат, адже реєстрація до 25, чи краще в понеділок власноруч доставити документи
Соломія
Якщо я навчаюсь в 11 класі ,вже зареєсторована для участі у зовнішньому незалежному оцінювані, на чотири предмети (українська мова, математика, англійська мова ,історія) , але бажаю внести зміни (історію на географію замінити ),але на сьогоднішній день (21.03 2019) цікаво чи прийде новий сертифікат. Оскільки зміни можна внести до 25 03.
Vlad Kvasnyuk
Для Соломія: сертифікат учасника ЗНО отримала ?
Соломія
Так
Vlad Kvasnyuk
Для Соломія: Тоді здійсни перереєстрацію через модуль внесення змін який розміщений на сайті УЦОЯО, роздруковуєш нову реєстраційну картку заповнює її вклей дві фотокартки та додай копію паспорта на якій зроблено запис згідно з оригіналом та свій сертифікат який ти отримала під час реєстрації оригінал !!. Потім звернися до відповідальної за ЗНО в школі щоб вона сформувала новий список і передавайте документи до РЦОЯО і очікуй новий сертифікат.
Коментувати
Назар
Якщо я навчаюсь у коледжі на ІІ курсі, (пішов після 9-го класу) вже зареєстрований на два предмети ЗНО (українську мову та математику). Тільки зараз зрозумів, що хочу здати ще третій предмет, аби піти в університет після ІІ курсу, а прийом заявок, наскільки я зрозумів, вже завершений. Ще є якась можливість зареєструватись на третій предмет чи вже все остаточно?
1111
Для Назар: до 29 березня можливе внесення змін
Vlad Kvasnyuk
до 25 березня перереєстрація, формується нова реєстраційна картка через модуль внесення змін та надсилається новий список осіб від закладу освіти, реєстраційна картка заповненна та паспорт
Коментувати
Олена
Що робити, якщо через помилку в документі про базову освіту не можна зареєструватися на ЗНО, а передрукувати документ не можна, бо ініційовано зміну зразків документів про освіту і вони поки що не друкуються (наказ МОН від 16.10.18 № 1109 та Постанова КМУ від 06.03.19). Втрачати рік?
777
Для Олена: Не розумію? Хіба для реєстрації на ЗНО потрідно свідоцтво за 9-й клас?
I
Зверніться до свого регіонального центру: http://testportal.gov.ua/regions/
Люба
Для реєстраціі на ЗНО потрібен атестатчи як вже хочуть зробити - свідоцтво.. Навіщо документ про базову освіту?
Коментувати