Osvita.ua ЗНО Затверджено графік проведення ЗНО 2019 року
Затверджено графік проведення ЗНО 2019 року

Основна сесія тестування в 2019 році розпочнеться 21 травня тестуванням з математики

Затверджено графік проведення ЗНО 2019 року

Міністерством освіти затверджений календарний план проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, яким визначені дати проведення тестування основної сесії ЗНО в 2019 році.

Згідно з документом, основна сесія тестування розпочнеться 21 травня тестуванням з математики.

Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов - 27 травня, з англійської мови - 28 травня.

Зовнішнє оцінювання з фізики буде проведено 30 травня, з історії України - 4 червня, з біології - 6 червня, а з географії - 11 червня.

Завершиться основна сесія ЗНО проведенням тестування з хімії, що відбудеться 13 червня.

Результати учасників тестування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів будуть опубліковані не пізніше 25 червня.

Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які проходитимуть тестування в 2019 році, розпочнеться 5 лютого.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання отримає право скласти тести не більш як із чотирьох зазначених навчальних предметів.

Майбутні учасники зовнішнього оцінювання, які готуються до складання тестів в 2019 році, мають можливість скористатись безкоштовним сервісом ЗНО онлайн, розробленим Освіта.ua.

На платформі розміщені всі варіанти тестових завдань, що були запропоновані учасникам ЗНО під час основних та додаткових сесій 2009-2018 років, усі пробні тести, а також коментарі провідних фахівців до правильних відповідей на завдання тестів.

Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з кожного навчального предмета, ознайомитись із формами завдань та коментарями до правильних відповідей до кожного завдання тесту.

ЗНО ОНЛАЙН

Освіта.ua
03.10.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Глеб
Этот график проведения будто специально сделан так, чтобы детям, поступающим на технические специальности, было плохо. Во многие такие ВУЗы дети будут сдавать украинский, математику, английский и физику. И это все за 10 дней (через день на ремень)!!! В министерстве или центре тестирования кто-то пытался ну хоть чуть-чуть подумать перед тем, как составлять такой график??
Левкович
І навіщо ми так поспішаємо?Невже складно дати учням хочаб 2 неділі перепочити, почитати, підготуватися. Скажімо по історії потрібно знати матеріал, що діти вивчали 4 роки перед ЗНО, і чули лише 1 раз.
Юрий
А почему бы, тетирование по украинскому, не сделать 22 мая, а еще лучше 21, вместе с математикой.
Марина
Для Юрий: Багато учнів здають і українську мову, і математику. Як їм це зробити в один день? Не 22 травня, бо всі ми люди, нам потрібен хоча б мінімальний відпочинок.
Олена
Это типа сарказм был
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!