УЦОЯО проводить опитування про систему ЗНО

Зібрані дані допоможуть УЦОЯО осмислити сучасний стан системи зовнішнього незалежного оцінювання

УЦОЯО проводить опитування про систему ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти розпочав електронне опитування щодо функціонування системи зовнішнього незалежного оцінювання в Україні. Заповнити анкету можуть усі бажаючі.

В УЦОЯО зазначають, що впровадження зовнішнього оцінювання розцінюється експертами, освітянським загалом і широкою громадськістю як одна з найуспішніших реформ у сфері освіти часів незалежності.

«Разом із тим життя ставить нові виклики: кардинальні зміни, що нині відбуваються на всіх рівнях вітчизняної освіти у зв'язку з прийняттям нових законів «Про освіту», «Про вищу освіту», початком реалізації стратегії «Нової української школи», переосмисленням природи й сутності освіти як такої в умовах демократизації суспільного життя, активних процесів глобалізації, технізації й інформатизації, зумовлюють необхідність широкого обговорення питань шляхів і напрямів розвитку системи ЗНО задля того, щоб вона змогла вчасно й ефективно реагувати на запити сучасності, виступаючи невід'ємним елементом вітчизняної освіти, що сприяє підвищенню її якості й конкурентноздатності», - наголошують ініціатори опитування.

Також в Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили, що зібрані в процесі анкетування дані допоможуть осмислити сучасний стан системи ЗНО, побачити перспективи її розвитку й потенціал Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти щодо реалізації цих перспектив.

Перейти до опитування

Освіта.ua
04.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
Зависокий пороговий бал з історії та географії, чому він вищий навіть за бал української мови?! Питання, по перше, були спірні (з історії). По друге, не дозволили апелювати. БУДЬ ЛАСКА, ПРИЙМІТЬ ДО УВАГИ ЦЕ!!!
Іван
Для Настя: Апеляцію вам ніхто не забороняє подати! Апелюйте, якщо впевнені в упередженості оцінки вашої роботи.
Коментувати
Діана
Будь ласка, знизьте бал з хімії для проходження в медичні інститути. Завдання були на перший погляд не дуже важкі, але коли вчитуватись, вже так не здається. Я впевнена, що багато хто не набрав ці 150 саме по хімії. Адже це не справедливо, коли з усіх предметів набрав прохідний, а з цього не вистачає 20-10 балів. Взагалі-то, не розумію, дуже багато органіки було, на яку виділялось мало часу в -1 класі. Ви дійсно думаєте, що діти пішли якісь Вундеркінди?! Зверніть увагу на те, що дехто перехвилювався, бо хімія останній предмет.. Який не є легким. БЛАГАЮ, ЗНИЗЬТЕ ПРОХІДНИЙ У МЕДИЧНІ ІНСТИТУТИ, ХОЧАБ ДО 130?
Ніна Поліщук
а такі помилки в даному опитуванні бачили? Центр оцінювання черговий раз демонструє свою безграмотність....стид...позор. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1703933416322058&set=p.1703933416322058&type=3&theater
люба
ЗНО з німецької мови в одному з пунктів тестування Миколаєва.Аудіозапис призупинився невідомо з яких причин. Налагодили, діти забули про що говорилося спочатку. Про нестандартну ситуацію старший інструктор не знав?Ауліювання читалось не на літературному рівні.Так, погана обізнаність дітей: потрібно було в закладі подати апеляцію.
Наталья
Обратите внимание на жалобы детей и родителей по поводу сдачи зно по англ языку, 2018года!
Оксана
Как вовремя они процесс опитування начали! Может быть лучше составили бы подобный опросник относительно проблем проведения зно по английсому языку в 2018 году?