Визначення результатів ЗНО-2018 у датах

Коли будуть визначені результати учасників зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році

Визначення результатів ЗНО-2018 у датах

Результатом зовнішнього оцінювання є кількісна оцінка рівня навчальних досягнень учасника тестування.

Як відомо, результати ЗНО з кожного навчального предмета визначаються за двома критеріями:

1) рейтинговою шкалою 100 - 200 балів - для всіх учасників зовнішнього оцінювання, які подолали поріг «склав/не склав»;

2) шкалою 1 - 12 балів - для учасників зовнішнього оцінювання з числа випускників системи середньої освіти, які вибрали цей навчальний предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Визначення результатів зовнішнього оцінювання з кожного навчального предмета  передбачає декілька етапів. Визначимо основні з них, які найбільш цікавлять учасників тестування:

Розміщення правильних відповідей до завдань тестів:

 • математика - 23 травня;
 • українська мова і література - 25 травня;
 • іспанська мова - 30 травня;
 • німецька мова - 30 травня;
 • французька мова - 30 травня;
 • англійська мова - 4 червня;
 • біологія - 5 червня;
 • історія України - 7 червня;
 • географія - 11 червня;
 • фізика - 12 червня;
 • хімія - 14 червня.

Обробка бланків відповідей учасників ЗНО:

 • математика - до 9 червня;
 • українська мова і література - до 11 червня;
 • іноземні мови, біологія - до 12 червня;
 • історія України, географія - до 15 червня;
 • фізика, хімія - до 18 червня.

Встановлення порогу «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО:

 • математика, українська мова і література, іноземні мови, біологія - до 14 червня;
 • історія України, географія, фізика, хімія - до 20 червня.

Розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО результатів тестування:

 • математика, українська мова і література, іноземні мови, біологія - до 15 червня;
 • історія України, географія, фізика, хімія - до 21 червня.

Передання навчальним закладам відомостей результатів державної підсумкової атестації:

 • математика, українська мова і література, іноземні мови, біологія - до 15 червня;
 • історія України, географія, фізика, хімія - до 21 червня.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
05.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Підкажіть будь-ласка, коли будуть оприлюднені результати додаткової сесії з географії 2018?
Дмитро
Коли і де опублікують результати з додаткових сесій? Чи тільки я один не маю ніяких результатів, і всі їх вже давно отримали?
Ольга
Підкажіть чому при набраних 155 балах з українсько мови та літератури система при переведенні в 12 бальну систему дає 7 балів. А за таблицею це 10 балів? Може я неправильно рахую?
Галина
Для Ольга: все залежить від того на яких питаннях Ви надрали 155 балів. На ДПА з укр. Мови не оцінюють питання з літератури.
Оьїдтохоо
Какие нафиг 10 балов при 155 ?!
Коментувати
Катя
Чому вибиває що мою сторінку анульовано,я була на всих єкзаменах.Яка може бути причина????
Марія
А ви що вже знаєте свої результати?ніде ще наче не виклали ,цілу ніч моніторю нічого немає ,ото класно буде якщо сьогодні ще нічого не викладуть
Оксана
Для Марія: Уже есть!!!
Коментувати
Оксана
Скажите, как результат ЗНО, влияет на итоговую оценку в атестате. Учителя не выставляют оценки, ждут результатов ЗНО. И куда можна пожаловатся?
катерина
Для Оксана: Вчителі чекають результатів ДПА, їх вам мають виставити в атестат.
Коментувати
Некто
Скажите, есть шанс куда то поступить с балами 189 по математики и 165 по украинскому?
Я
Для Некто: Дуже багато варіантів, проте необхідно мати результат третього тесту, крім того якщо Ви не вибрали напрямок навчання, доцільно звернути увагу на ті спеціальності де складова частина математики є 0,5 чи 0,6 це дасть велику перевагу перед конкурентами
Некто
Третье мое ЗНО єто физика
Галина
Для Некто: на вчителя фізики на бюджет точно вступите. А так, визначіться зі спеціальністю і переглятьте на вступ інфо з якими балами в минулому році вступали
Коментувати
Kik
Ага 15.(не менше 100 знаків).
Катя
Подскажите получу.ли я сертефикат если сдавала мову и литературу мову сдала отлично так как я учусь в колледде.и мне нужно было хорошо сдать мову, а литературу всп равно как написать, главное чтобы мова хорошо была. Так вот я в боанке отметила по литературе 3 задания только дадут ли сертификат, или же нужно было хотябы набрать один балл по лит чтобы получить сертификат или же его дадут и так что хотябы начала литературу ?
Елена
Киньте пожалуйста результаты!!!! Дети все время в стессе!!!! ОООчень ждем!
Марія
Уже хтось отримав результати чи ні? І чи точно вони сьогодні будуть? Вже просто немає сил чекати. Чому так довго...
Диана
Для Марія: Завтра
Коментувати
Тетяна
Невже й досі не підрахували хоча б математику???? де те 22 травня??? наш учитель з математики ще 30.05. їздив перевіряти 3-тю частину, яку зробили одиниці, серед його робіт були лише у двох ! навіщо ТАК знущаться над дітьми і їх батьками??? Хто там не може всістися і кінець-кінцем повносити результати дітям по їхнім кабінетам? Це не ЗНО ! Це якась тупа лотарея, маса стресу, шоку, переживань, сліз, відчаю!!! Моя дитина пропахала 11 років, витягла на собі ряд олімпіад, МАН, не мала в цьому році ні одного повноцінного вихідного, посадила зір до -5, виклалась на всі 200% без жодної шпаргалки, а тепер з жахом чекає результатів, бо звичайно. не все ідеально, і тих не може дочекатись!
Лорд
Для Тетяна: вообщето МАН это очень сомнительное мероприятие, смысловой нагрузки почти не несет, по сути ничто по сравнению со всеукром.
Тетяна
як я , як звичайна мама могла оцінити, що моїй дитині важливіше, добросовісно відстоювали честь школи, думали, що на ЗНО все згодиться! школа керувала всіма процесами, дитина тільки вчила-вчила, безкінечно готувалась, а на ЗНО як в усіх- знала майже все, але десь недочитала суть завдання, десь протупила, десь перемудрувала, бо скрізь шукала підвох. Якби ж уже сказали результати, щоб хоть розуміти, що робити далі, чи ставити хрест на мріях, чи ще на щось сподіватись
Галина
Шановна мама,ви доросла людина ,яка знає ,де може людина з дипломом застосувати свої знання . Тому ставити хрест на мріях ,у нас в державі.так дитині взагалі не можна ставити питання. Все що в житті не робиться -робиться на краще ,життя на ЗНО не закінчується.... його можна здати на наступний рік,окремий предмет,,,
Коментувати
РОРОРОРОРО
Скажите, в бланке Б на ЗНО по математики надо было отмечать номер тетради? Потому что я отметил, но некоторые одноклассники утверждаю что там не надо было отмечать.
PStR
Для РОРОРОРОРО: нам напоминали что нужно отметить. Отмечали бланк А и Б.
Коментувати
Сармат
Цікаво, їм задоволення приносить так довго танути з результатами?
Сармат
Тягнути))
Коментувати
Мама і вчитель
ЗНО - це добре, і воно має бути, бо, як на мене, це єдине, що може змусити вчитися навіть ледарів. Стрес для дітей? Можливо, але ж і вступні іспити теж стрес, нерви. Наші діти йдуть у доросле життя і мають усвідомлювати: не будеш вчитися, не сдаси ЗНО, а значить підеш працювати замість навчання. ЗНО це хоч якийсь захист від корумпованого вступу, хоча і тут є випадки, але ж поодинокі! Єдине, над чим треба попрацювати, так це над завданнями, бо часто-густо певний відсоток завдань є геть неадекватними, і це дійсно знущання над дітьми. Ну і крах аудіювання з внглійськоі мови. Це дійсно неабиякий стрес, а МОН та Центр оцінювання якості освіти не визнають своїх помилок...
Оксана
Для Мама і вчитель: Як той хто здавав ЗНО,скажу.... Корумповано все.Вчителі відкрито допомагають дітям.Діти можуть мати електронні пристрої та шпаргалки.Металошукача немає.Якшо є ,то можуть і не перевіряти. На рахунок відсіяння дітей.Я не згодна. Так,дитина вчиться.Але ,знаєте.Скільки я вчила,скільки репетиторів переходила,безглуздо.Завдання надто важкі для учня ,що пройшов 11 класів.Є включення того,що навіть не стосується програми.На рівні інституту Якщо ж зно зроблене для того,щоб знайти дійсно розумну дитину,чому ж не зробити наприклад усно.Тести....Мммм.О так.Метод тика та считалки ,як то кажуть.Дитина яка нічого не вчила,може набрати більше чим та,що сиділа з книжками біля двох років.Оцінювання не правильне
Василь
Як той хто знає цю сферу скажу тепер я. То ви описуєте більшість проблем людського фактору, які вирішуються не виходячи з аудиторії. Кожен учасник може подати звернення в зв’язку з порушеннями процедури тестування яке обов’язково буде розглянуто регіональним центром. Метод "тика та считалки" нівелюється визначенням порогового балу експертними групами. Інше питання, що пороговий бал, наприклад, с математики, фізики останні роки на рівні вгадування, бо інакше велика частина абітурієнтів просто не вступить до закладів вищої освіти. Проблеми є, з ними потрібно ще багато працювати, починаючи з власної відповідальності і допомоги.
Світлана Добришина
Для Оксана: Я працюю інструктором на ЗНО з 2013 року. Вчителі під час екзамену не допомогають учням, бо є фахівцями з іншого предмету, та процедурою екзамену заборонено будь-яка допомога з приводу питань тесту, та й інші учні з різних шкіл все бачать та чують, знають свої права. Діти не можуть мати електронні пристрої, "засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені порядком роботи пункту проведення зовнішнього оцінювання". Про це інструктори постійно наголошують. Металошукач на пункті є, але перевіряють ним незавжди, можуть всіх (частіше), а буває когось за підозрою. На двох інструкторів - 15 учнів, у кабінеті тихо, та все і всіх видно.
Коментувати
Наталіч
Якщо з якихось причин не з‘явився на одне ЗНО чи всі інші будуть дійсні? І їх можна буде використати при вступі?
Іван
Для Наталіч: так.
Андрей
Для Наталіч: для тих, хто по якихось причинах не з’явився на зно, існує додаткова сесія
Коментувати
василь
ЯКЩО ІСТОРІЮ ЗАВАЛИЛА МОЖНА ЩЕ ПЕРЕЗДАТИ склали акт що була шпаргалка і ймовірно списувала
))
Для василь: нет)
Коментувати
василь
якщо написали акт що дитина списувала чи мае можливість пройти чи анулюють результат і на неі натиснули члени комісіі щоб підписала акт дитина зі страху підписала от так хочуть вислужитись викладачі а
Іван
Для василь: До чого тут надавити, якщо дитина порушувала академічну чесність і списувала? На ЗНО не можна списувати! Чи це теж не чули й не знали?
Коментувати
Наталія
якщо не здав зно з історії то на другий рік потрібно тільки історію перездавати чи і інші предмети
Євгеній
Для Наталія: тільки історію
Коментувати
Микита
Я намалював графік та піраміду лінійкою в бланку Б на зно з математики. Чи онулюють мені ці завдання? Бо ж було сказано,що тільки чорні ручки.
екзаменатор
Для Микита: не хвилюйтеся, робота буде перевірена
Александр Литвиненко
Ти міг і ID карткою намалювати. Так що нічого
Коментувати