ЗНО з іноземних мов. Відповіді на демонстраційні тести 2018 року

Публікація тестів та правильних відповідей до них мають сприяти підготовці до ЗНО

ЗНО з іноземних мов. Відповіді на демонстраційні тести 2018 року

Український центр оцінювання якості освіти опублікував правильні відповіді до демонстраційних варіантів тестів ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов.

Варіанти демонстраційних тестів зовнішнього оцінювання з іноземних мов є аналогічними тим, які будуть запропоновані учасникам тестування у 2018 році.

Публікація демонстраційних тестів з іноземних мов та правильних відповідей до них мають сприяти підготовці учасників до зовнішнього незалежного оцінювання та ознайомити їх із структурою тесту з іноземних мов.

Демонстраційний тест ЗНО. Англійська мова

Відповіді до завдань демонстраційного ЗНО з англійської мови

Приклад завдання з аудіювання. ЗНО. Англійська мова

Демонстраційний тест ЗНО. Німецька мова

Відповіді до завдань демонстраційного ЗНО з німецької мови

Приклад завдання з аудіювання. ЗНО. Німецька мова

Демонстраційний тест ЗНО. Французька мова

Відповіді до завдань демонстраційного ЗНО з французької мови

Приклад завдання з аудіювання. ЗНО. Французька мова

Демонстраційний тест ЗНО. Іспанська мова

Відповіді до завдань демонстраційного ЗНО з іспанської мови

Приклад завдання з аудіювання. ЗНО. Іспанська мова

Освіта.ua
07.12.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
абитуриент
почему удаляют комментарии???!! мдаа... в общем, учитывая то, що при оценивании не учли даже те вопросы, которые официально признали некорректными... советую голосовать за аппеляцию, если вам, как и мне, не повезло на аудировании с качеством колонок и записи... потому что просто комментариями, которые удаляют здесь мало что добьетесь... всем добра
Justice
Для абитуриент: апелювати щодо якості можна під час проведення тесту, зараз вже надто пізно
Коментувати
Мария Олександровна
Аудіювання жахливе. Якість мовлення бажає кращого. Дуже багато двояких запитань. ВИМАГАЄМО ПЕРЕГЛЯДУ ЗАВДАННЬ!АУДІЮВАННЯ ПОВИННО БУТИ СКАСОВАНИМ АБО ДОДАЙТЕ ВСІМ 16 БАЛІВ!
Саша
Для Мария Олександровна: Обалдеть. ТОГДА МЫ ТРЕБУЕМ ТЕМ КТО СПРАВИЛСЯ ДОБАВИТЬ 32 БАЛЛА!
Коментувати
Nina
Скажіть, будь ласка, який варіант англійської вивчається в українських школах? У яких нормативних документах це зазначено?
Lily
Спікери карпюка. Дивує шепелявий one who tells a lot about parents and years пришепетывая.
Ігор
На мою думку, вимова спікерів у тесті з англійської мови не є якісною. Віходом із цієї проблеми було б запросити професійних спікерів зі Сполученного Королівства або Сполучених Штатів Америки
Ольга
Подскажите, где лучше подготовят ребенка к зно? мне рекомендовали некую Татьяну из englishskillz.com и спец курсы в nobel-english.com Времени остается совсем мало, надо быстро решить и не ошибиться
наталья
Для Ольга: быстро к ЗНО подготовить не реально, это работа нескольких лет, быстро показать какие тесты и задания это можно
Коментувати
Фара
А чому у відповідях завдань 58, а завдань всього 16??
Бодя
На мою думку, все зроблено дуже якісно, ми вжеспробували нове аудіювання з класом. Але! я надіюсь на самому тесті апаратура буде краще, ніж у нас в школі, адже зрозуміти швидку мову на старих колонках дуже важко! Взагалом на перший рік дуже гарний досвід... пробне тестування покаже, адже завдання і справді легкі
Sabrina
Очень странно, что текст озвучен не носителями языка. Ведь даже издательство "Київ - Літера" смогло найти британца для озвучивания текстов к их пособию для подготовки. Грустно было слышать грубые ошибки в элементарных словах (sheet произнесли как shit, которое имеет совсем иное лексическое значение, режущее слух произношение notesbook, changes, parents, even, extraordinary, такого простейшего слова, как her и др.). Ещё хочется отметить, что дикторы не имеют никакого представления о правильных английских интонациях и смысловом ударении в предложении: отделяются артикли, неуместно подчеркиваются предлоги. И вдобавок ко всему этому - смесь британского и американского произношений, что, вместе с вышеуказанными ошибками, мешает восприятию. Неужели так начитают и для самого ЗНО? Грустно. Особенно грустно абитуриентам, которые слушали много аутентичных текстов и аудиокниг, начитанных профессиональными дикторами.
Flabbergasted
Для Sabrina: Абсолютно с вами согласна. Такое объяснение, как на странице УЦОЯО в фейсбуке "Український центр оцінювання якості освіти Доброго дня. До озвучування частини "Аудіювання" залучувалися фахівці з іноземних мов, в тому числі носії мови. Під час контролю сформованості навички розуміння мови на слух використовують автентичні зразки мовлення представників різних верств населення в різних ситуаціях, які відповідають рівню підготовленості випускників закладів середньої освіти за темами спілкування. У тесті перевіряють уміння учасників розуміти мову на слух у повсякденному житті, а не спеціально змодельованих та озвучених дикторами взірцях для навчання мови на початковому (elementary) рівні." - позорная отписка.
Коментувати
i_s
Не знаю, шановні, як на мене, досить адекватний тест. розбирали з учнем сільскої школи, аудіо зрозумів. Так то рівень загальноосвітньої сільскої школи, де працюють ті, хто є в селі, щоб ви розуміли. Вимова різної якості, це правда. Але якщо робити дуже важкі завдання, або навпаки такі, які будуть зрозумілі для усіх-тоді просто немає сенсу взагалі здавати цей іспит. Якщо чесно, ми навіть сподівалися на більш складний рівень.
математик
Для i_s: Українською мовою грамотно: сільсЬка школа, українсЬка мова, - суфікс ’’ськ’’, нема суфікса ’’ск’’. Перед ’якщо’ завжди ставимо кому., Вчіться трохи , шановний’.
Коментувати
Мар'яна
Напишіть,будь ласка,хтось відповіді,хто перевіряв з викладачем,якщо не важко))
SMA
Нормальні завдання. Зараз стільки можливостей чути мову, що нема чого скаржитись. Або вибирайте інші предмети.
EnglishTeacher
1-b, 2-c, 3-c, 4-b, 5-c, 6-c, 7-f, 8-t, 9-t, 10-f, 11-f, 12-b, 13-b, 14-a, 15-b, 16-c. Ответы для учащихся, которые готовятся к ЗНО и хотят себя проверить.
SMA
Для EnglishTeacher: Ми вибрали 6-b, там звучить "hands-on approach" (практичний підхід)
i_s
да-да. 6В
Коментувати
Nataliia
Завдання для аудіювання побудовано на життєвих ситуаціях. Хто говорить про акцент - той не спілкувався з індусами-британцями у першому поколінні, чи техасцями. Краще поки є час тренуйте учнів розбирати і різні акценти і різний темп мовлення. Як, наприклад, тут http://www.esl-lab.com/bustrip/bustrip-rd1.htm
Мария Олександровна
Для Nataliia: Але не в усих є змога розмовляти з носіями іноземних мов
Коментувати
Ната
Да, Анатолий, именно критикуют те, которые не понимают ничего. Ответы на аудирование некорректные, сделано всё через то место, через которое всё у нас в стране делается. Главная задача этого теста - это чтобы сдало как можно меньше людей
Анатолій
Критикують люди, які нічого не розуміють у тестуваннях. Завдання досить адекватні і дають реальну оцінку знань
Flabbergasted
Неприродня вимова дикторів дуже заважає розумінню на слух. Як результат, діти, які вільно спілкуються англійською з носіями мови, губляться, почувши цю " англійську"(?) вимову. Це неприпустимо, як на мене.
breakthrough
Для Flabbergasted: з якого боку вона неприродня ? все зрозуміло - це головне
lana
...та з будь-якого боку...
учень
зазвичай прості учні і чують таку вимову, переважно від вчителів. Вважаю, що так краще, ніж британський акцент)
Коментувати
Алла
Відповіді є в інтернеті, це тести 2013 та 2014 років - нарізка завдань
Flabbergasted
Для Алла: це не так
Ната
Интересовали ответы на аудирование, из-за него весь "замут", в остальных заданиях ничего нового. А так интересно, совпадут ли "их" правильные ответы с "нашими"))
Коментувати
Маргарет Тетчер
Як на мене то досить адекватні тексти, на слух зрозуміти можна.Для людини ,яка англійську вивчає свідомо завдання легкі . Кому не подобається щось з приводу аудіо,по програмі в загальноосвітніх школах не викладають по Апстрімах і різноманітних граматиках.Є школи які самостійно закуповують книги,але ж давайте думати реально, і так зрозуміло,що таких шкіл мало.
greg
Для Маргарет Тетчер: ...до чого тут Апстріми... ...а аудіо в 2017 році ТАК робити можуть не просто НЕПРОФЕСІОНАЛИ... це ще й вияв зневаги...
Коментувати
greg
... аудіо - жах ... ...для ХХІ століття - ганьба... (часом, не Карпюк ..?)