Київ і Львів лідирують за результатами ЗНО

Частка учасників, які отримали високі результати тестування є найбільшою в Києві та Львівській області

Київ і Львів лідирують за результатами ЗНО

Випускники міських загальноосвітніх навчальних закладів з усіх навчальних предметів, обраних для складання ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання, здебільшого демонструють достатній та високий рівні навчальних досягнень. Про це під час прес-конференції, присвяченій підсумкам цьогорічного проведення тестування випусків шкіл, сказав директор УЦОЯО Вадим Карандій.

За його словами, кращі результати зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів демонструють випускники шкіл 2017 року, трохи нижчі – випускники минулих років, а найнижчі результати ЗНО мають випускники професійно-технічних навчальних закладів, спеціальних шкіл, коледжів, вечірніх шкіл тощо.

Також, за його інформацією, найбільше учасників, які з української мови за результатами ДПА мають достатній і високий рівні навчальних досягнень, зафіксовано в Києві та Львівській області. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів столиці та Львівської області також лідирують за результатами ДПА з історії України і математики.

«У регіональному розрізі результати зовнішнього незалежного оцінювання корелюють з результатами ДПА. Частка учасників, які отримали результати зовнішнього незалежного оцінювання від 160 до 200 балів з української мови і літератури, історії України, математики, англійської мови і біології також є найбільшою в м. Києві та Львівській області», – повідомив Вадим Карандій.

Більше про підсумки ЗНО

Освіта.ua
10.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
украиночка
Мабудь и лидируют, только в их ВУЗы проходной балл равен 100 баллам и при этом недоборы в ВУЗы ! Все за уши притянуто, что хотят , то в уши и вкладывают!
Ольга
Хто б сумнівався, що Київ і Львів! Чого в селах нормальну освіту не зроблять???