Osvita.ua ЗНО Випускники коледжів та училищ складатимуть ЗНО
Випускники коледжів та училищ складатимуть ЗНО

В УЦОЯО повідомили, що це надасть можливість порівняти рівень підготовки випускників

Випускники коледжів та училищ складатимуть ЗНО

З 2018 року державну підсумкову атестацію у формі ЗНО складатимуть випускники професійно-технічних училищ і коледжів. Про це під час прес-конференції, присвяченій результатам зовнішнього оцінювання, повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

«Це відбудеться вперше, дотепер ЗНО не застосовувалося у формі державної підсумкової атестації для випускників професійно-технічних закладів і коледжів», - сказав Карандій.

За його словами, зовнішнє оцінювання надасть можливість порівняти рівень підготовки випускників шкіл, професійно-технічних закладів і коледжів.

Також директор УЦОЯО повідомив про плани сформувати єдині вимоги для оцінювання випускників професійно-технічних училищ і коледжів.

Окрім цього, з 2018 року буде впроваджено ЗНО з іноземних мов із використанням дворівневих предметних тестів: В1 і В2, що міститимуть нове завдання з аудіювання.

Тести з української мови і літератури, математики, історії України будуть адаптовані для осіб з вадами зору.

Освіта.ua
10.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nadya
У меня просто нет слов.Я больше не хочу сдавать это зно, мне и одного раза хватило.
Олександр
Оооо боже!! Угомонитесь с тем ЗНО!Вы хотите что бы был майдан, вы уже скоро доведёте до такого!
Александр
Я так понимаю,это только на словах?Такого закона же ещё нету?
Тет-а-тет
І це цілком сраведливо, от тут МОНУ і побачить скільки фейкових професійних НЗ існує у нашій державі. Єдине, що варто зробити, так це кваліфіковано складати завдання для ЗНО. Якщо їх складатимуть не практичні працівники, а горе-спеціалісти з інституту інноваційних технологій( з освітою 1960р.) то я уявляю скільки буде нарікань. І зновутаким чином скомпрометують саму суть ЗНО.
Анастасія Шевченко
ЗНО з англійської мови буде обов’язковим з 2018 року? Бо дехто каже, що так, але я ще не бачила офіційної інформації.
Николай Иванов
Многие технические вузы сейчас выживают за счет набора групп из выпускников техникумов, которые поступают без зно. Если эту дорожку перекроют, то там станет совсем печально. Хотя, с другой стороны, может это и правильно - стране нужно больше ада, больше безработных людей. Так быстрее наступит логический конец.
Anna
Для Николай Иванов: ну вот не надо всем людям высшее образование. Если вы блин не можете поступить даже на тех специальности, где на бюджет проходные баллов по 140, то зачем вам вообще вышка? Стране нужны слесариЮ трактористы, уборщики и тд.
Тет-а-тет
Меня удивляет паникерская позиция людей, которые считают, что нужно выживать вузам, вместо того, чтобы думать о качестве образования. Кому сейчас нужен вузовский диплом, если человек не имеет необходимых знаний? Ведь большинство существующих ВУЗов- это конторы по выдаче дипломов и собиранию денег с родителей студентов. Потому и безработица, что студенты приходят с липовыми дипломами, а владельцы фирм не дураки и после краткого испытательного срока отправляют такого выпускника учиться дальше.
Коментувати
Гость
Хочу спросить. А что случилось? Почему коменты только при регистрации? Когда все вернут так как было?
Николай Иванов
Для Гость: в стране сейчас не лучшие времена (война, экономический кризис), поэтому очень важно не раскачивать лодку. Вот когда заживем как новая Франция, тогда и будете писать без регистрации. А так, маленькие репрессии - лучший способ пережить катаклизмы.
Гость
Для Николай Иванов: А мне показалось, что власть не хочет слышить люлей. Но к счастью это ошибка.
Коментувати
Мария Бондар
Шановний! У медичні ВУЗи не на третій , а на другий. І це після 4-х років навчання в коледжі на відміну від школярів. Вже з другого курсу студенти медколеджу вивчають основи спеціальності (предмети, що вивчаються на 1 курсі університету). То їх на 1 курс у 20 років разом із 17 річними випускниками шкіл? яке ж правильне рішення!!! Та ще проахувати, що в медичному університеті навчання 6 років...
Игорь Соломонов
Для Мария Бондар: 1. Існують не тільки медичні ВУЗи ( наприклад, педагогічні). 2. А що заважає здати ЗНО?
гість
Шановна. По-перше, це питання особисте: хтось просиджує 2 роки в школі, а хтось ці 2 роки так працює, що студентам коледжів і не снилося (зважати потрібно і на школу, в якій вчитеся). По-друге, не смішіть мене з медичними коледжами, звідти деколи виходять такі "дохтори", що потім смішно від того, що вони хочуть продовжувати навчання в університетах (а також страшно, що такі "спеціалісти" будуть лікувати людей). По-третє, якщо ж у вас такі "вимогливі" викладачі, то що вам буде за складність скласти той тест з біології (де половина завдань, якщо не більша частина, з анатомії людини) чи тест з хімії (враховуючи, що ви вже вивчали біохімію). По-четверте, за кордном медична освіта здобувається якраз не менше 20 років, до того ж медик - це людина, яка повинна завжди вчитися. Тому ваш аргумент про 20 років смішний. І нарешті, не оцінюйте інтелект по віку, інколи 17-річні школярі можуть дати десятикратну фору 20 чи 30 літнім особам. Щасти вам у вступі наступного року :)
Anna
Для Мария Бондар: если вы такая крутая, ЗНО для вас не проблема. Сдайте себе все на 200 и будет вам счастье.
Коментувати
Игорь Соломонов
Це правильне рішення, а то без ЗНО і зразу на третій курс після коледжу.
Михась
Для Игорь Соломонов: Ти шо далбайоб..?? нахуя тоді я провчився в коледжі 4 рокі щоб потім зно здати?? я міг після 11 здати зно.. Хай йдуть нахуй з своїм зно
Коментувати
Natalia Pavlechko-Barnich
А, може, це й добре. Бо в коледжах шкутильгає академічне навчання. Дочка знайомих закінчила 2 курс медичного коледжу, вирішила спробувати вступити у ВНЗ. Дівчинка учиться в коледжі на "відмінно". Здала ЗНО: 182 з біології, 178 з хімії та 136 - з української мови та літератури. Завалила майже всі запитання з літератури. Напевно, самостійно вивчити все так, як учать в школі важко, особливо тоді, коли зосереджувати увагу доводиться на профпредметах. І це після 2 курсу. А що зі знань залишиться ще через 2 роки? Бо в коледжах мову-історію тощо вчать поверхово. Думаю, з цією проблемою стикаються й інші випускники коледжів. А так, коли буде ЗНО, може, є надія, що більше звертатимуть уваги на академічні предмети.
Мария Бондар
Для Natalia Pavlechko-Barnich: що значить шкутильгає навчання? Просто в коледжі більше навантаження і ми самі вибираємо просиджувати в школі ще 2 роки чи вчитися в коледжі! У коледжі навпаки більш вимогливі викладачі, як шкільних дисциплін, так і професійних. І самі вибираємо здавати ЗНО після 2-гого курсу (це ще одна спроба себе перевірити) і подати документи в університет чи вчитися 4 роки, а вже потім за результатами вступних екзаменів (до речі їх не менше ніж ЗНО) вже на 2-й курс університету. Я студентка коледжу, єдине, що хвилює, що постійно кожного року змінюються умови, правила вступу у ВУЗи. Цього року взагалі тільки МОН знав , що робить, а всі інші ні!!! ОЦЕ проблема. Якщо дитина вирішила подати після другого курсу документи на вступ- головне, щоб коледж вчасно видав атестат, з цим кажуть є великі проблеми. Це вже не залежить від студента як би він не вчився...
Олена Фоміна
Для Natalia Pavlechko-Barnich: Скажіть, будь ласка, коли ви приходите в лікарню, то для вас важливіше, щоб медсестра вміла укол зробити, чи знала літературні твори? ПТУ і коледжі - це профільні заклади, як взагалі їх можна порівнювати?
Коментувати
leet
То есть, если после 11 класса пошел в колледж, то снова нужно сдавать зно?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!