Osvita.ua ЗНО Випускники коледжів та училищ складатимуть ЗНО
Випускники коледжів та училищ складатимуть ЗНО

В УЦОЯО повідомили, що це надасть можливість порівняти рівень підготовки випускників

Випускники коледжів та училищ складатимуть ЗНО

З 2018 року державну підсумкову атестацію у формі ЗНО складатимуть випускники професійно-технічних училищ і коледжів. Про це під час прес-конференції, присвяченій результатам зовнішнього оцінювання, повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

«Це відбудеться вперше, дотепер ЗНО не застосовувалося у формі державної підсумкової атестації для випускників професійно-технічних закладів і коледжів», - сказав Карандій.

За його словами, зовнішнє оцінювання надасть можливість порівняти рівень підготовки випускників шкіл, професійно-технічних закладів і коледжів.

Також директор УЦОЯО повідомив про плани сформувати єдині вимоги для оцінювання випускників професійно-технічних училищ і коледжів.

Окрім цього, з 2018 року буде впроваджено ЗНО з іноземних мов із використанням дворівневих предметних тестів: В1 і В2, що міститимуть нове завдання з аудіювання.

Тести з української мови і літератури, математики, історії України будуть адаптовані для осіб з вадами зору.

Освіта.ua
10.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
фамилию в студию!
ЗНО после второго курса колледжа...это ж кто автор этого бреда? Фамилию конкретную в студию! Например,талантливый ребенок учится в музучилище или худ.училище,ЗНО не сдает. Его отчисляют. Выход-пусть едет в другие страны,где государство заинтересовано в талантах. ( даже бесплатными грантами обеспечат) А не так,как у нас...этим будущим музыкантам эта математика со всеми остальными предметами на уровне ЗНО вообще не пригодится.А мозги " сушить" и нервы тратить из-за тех дурней,которые это придумали,приходится.
Оля Харченко
Это бред какой то, ребенок после второго курса должен ждать ЗНО, если не сдает его исключают, а ничего что ему еще учиться два года после сдачи,а потом если он захочет поступить в институт ему еще раз нужно сдать ЗНО, так как оно действительно 2 года. ЗНО нужно сдавать в том случае если ребенок после лицея планирует поступать в институт, а не тогда когда он должен приобретать профессию(
Евгения
То что Украине нужны дураки без образования -это точно!Ушли со школы после 9 класса так в технаре ЗНО настигло! Нужно что-то делать бить во все колокола во благо будущего детей. Сколько эти твари будут над нами издеваться!
Петр
Нашій Країні потрібні дурні без освіти. Больше бери - дальше кидай ! Закони под єто и пишут.
Влад
Окрім літньої сесії,в мене 4 екзамени по проф. предметам і ЗНО. Наша влада зовсім одуріла...Я вже давно приготувався до відрахування.. мало того,що відрахують,ще й кажуть атестат за 11 класів не видадуть,якщо не складу... що мені робити в 18 років без "атестата зрілості",повертатися в школу та довчатися 2 роки,закінчивши вже в 20? ЗАКЛИКАЮ ВИЙТИ НА МІТИНГ В ВЕЛИКИХ МІСТАХ УКРАЇНИ Інакше нас просто не почують P.S.Коледж на контрктній формі навчання,зараз вчусь на другом курсі За 2 роки навчання,мало того,заплатив тільки за навчання 30 тисяч ГРН. +Гуртожиток (5000 грн в рік) Та звичайне проживання... Порахуйте і зробіть висновки...Їх не скинути потрібно...Їх розстріляти треба!!!!
Галина
Для Влад: Взагалі то, атестат Ви отримаєте в будь-якому випадку. Просто, якщо ви не подолаєте поріг, в атестаті з укр. мови отримаєте оцінки від 1до 3. А взагалі то, чому Ви відразу налаштувались на поразку. Порогові бали досить низькі, неподолати їх треба примудритись. А про платне навчання раніше треба було думати. Ніхто не заважав Вам вступати в той же коледж після 11 класу: 2 роки оплати з’економили б.
Коментувати
Євген
У студентів кожні півроку сесія так ще й ЗНО ввели!( Коли виходимо на мітинг?
Юрій
Для Євген:я тільки за мітинги,зовсім студентів тримають за ніщо!
Коментувати
Анна
твари, отстаньте от детей: они пошли в ПТУ или колледж, чтоб приобрести профессию. И ничего страшного нет в том, если строитель не будет знать стихов Стуса - лишь б строил на совесть!
Валентина миколаївна
Для Анна: атестат у всіх буде однаковий, отже умови його отримання мають бути однаковим:і для учнів школи і для студентів коледжів та ліцеїв
Коментувати
Виктория
Всі, хто проти ЗНО, підтримайте електронну петицію №22/041488-еп Про відміну ЗНО у коледжах та технікумах
Марина
А мне вот интересно.у меня ребенок закончил 11классов ,есть аттестат,но не сдавал Зно.потом поступил в колледж на базе 9 классов.ему надо будет сдавать это зно.
Валентина миколаївна
Для Марина: ні, він вже має атестат
Коментувати
Неравнодушие
Поинтересуйтесь, что это за международная организация, в соответствии с рекомендациями которой в упомянутом «проекте Концепции развития образования Украины» дети с нарушениями развития, из социально уязвимых групп, национальных меньшин, дети-беженцы отнесены к «маргинальным группам» (сноска в п. 3.1.3 Концепции). Пока мы спим, глобальная международная организация, включающая в себя 34 страны мира, используя механизмы принуждения, проталкивает в разных странах, игнорируя Конституции, законодательство "нового мирового порядка" в сферах: налоговой, образования, медицины, социальной, так называемой борьбы с коррупцией и т.д. Отсюда электронные декларации, электронные внутренние паспорта... Причем, требует непрерывного поступления информации не только от стран-участниц этой организации, но и стран, не входящих в ее состав. Собственно, для сбора конфиденциальной информации о населении всего мира и внедряются все последние «реформы», в т.ч. ЗНО. См. видео «Аарон Руссо. Беседы с Рокфеллером».
Неравнодушие
Родителям и педагогам, чтобы понять, откуда взялось ЗНО, полезно познакомиться с «проектом Концепции развития образования Украины на период 2015-2025 годов»: http://www.mon.gov.ua/ua/pr-viddil/1312/1390288033/1414672797/. Думаю, что просто необходимо массово писать в МОН на бумаге — кратко, но выразительно. В Проекте — банальная бездушность, стремление к автоматизации процессов воспитания и обучения с рождения ребенка. Оказывается одной из главных задач образования является «продуцирование индивидов, способных обеспечить ускоренное экономическое возрастание и культурное развитие страны»... Для этого «Ввести сплошную электронную идентификацию всех граждан Украины, которые обучаются: ...подача родителями при вступлении в учебное заведение ИН ребенка» (п.5.2.1); «создать общенациональную базу данных «Образование Украины», которая будет содержать единый реестр получателей образовательных услуг и единый реестр предоставителей образовательных услуг» (п.5.2.2).
Віктор
БАТЬКИ РАЗОМ з вчителями ВІДПОВІДАЮТЬ за ЗНАННЯ учнів!! Батьки, а як ви ПЕРЕВІРЯЛИ якість навчання у закладі, куди віддали дітей?!
Маруся
Для Віктор: А яка якість у школі, в якій класний керівник агітуючи в 10-11 клас учнів говорить батькам: " Ну домовитесь з репетиторами з математики і з мови і здасте ЗНО?"(Ця школа "одна з кращих у місті!!!???)
Коментувати
марина
Підтримую !Треба виходити на протести студентам ,а батькам тих студентів, яких відрахують після здачі ЗНО подавати в суд для повернення грошей які заплачені за навчання!
Таня
Виходити студентам на протести!!! Самі в Верховній раді говорити не вміють українською, а дітям створюють такі умови, щоб підривали через те ЗНО нерви .Краще б подумали чи врто це, адже як хворіє нація.
марина
Краще введіть ЗНО в 9 классах,тоді якщо дитина нездасть ЗНО то нехай продовжує вчитись ще в школі до 11 класу,і потім знову здає ЗНО.А якщо дитина здасть ЗНО в 9 класі та має бажання навчатися в коледжі,то навіщо в коледжах це ЗНО якщо програма йде від 5 класу?
марина
Тоді введіть будь ласка ЗНО і для депутатів,і для працівників Міністерства Освіти,бо вони працюють в УКРАІНІ і три слова державною мовою сказати не можуть,і мордують дітей які виросли в Незалежній Украіні та знають рідну мову краще за депутатів.Чому ж тоді така несправедливість в нашій державі,що дитина яка не здасть ЗНО немає право навчатися в коледжі,а депутати можуть вирішувати державні питання навіть не знаючи добре рідну мову.
Оксана
У зв’язку з цими нововеденнями порушують права дітей. Більшість дітей залишилися б навчатися в 10 -11 класах, а не вступали в коледжі. Я зрозуміла б, якби дітям давали вибір: або ти складаєш ЗНО після 11 класу, або після коледжа. Звісно, вибір очевидний, тому що в школі ще готують до складаннн ЗНО, а в коледжах основний акцент на другому курсі йде на профілюючі предмети. Коли дитина закінчувала 9 клас і вступала в коледж, мови про тея, що буде ЗНО не було. То хіба це не порушення прав?
Vika 72
Мне иногда кажется что те, кто придумывает эти реформы живого ученика в глаза не видели и не провели одного урока в жизни. Программы ужасные, половину материала вообще надо выбросить по всем предметам. Оно никогда в жизни им не пригодится. А что вы задумали с ЗНО в коледжах и техникумах? Человек может быть хорошим специалистом не помня дат по истории Украины. И куда деваться детям после оплоченых двух курсах коледжа? Считаю, что экзамен должен быть один: диктант по украинскому языку. А ЗНО проведите в Верховной Раде. Посмотрите кого вы выбрали. По большому счету 2/3 наших депутатов и диктант не напишут. Математику не знали вообще, но стали миллионерами и миллиордерами. Одумайтесь пока не позно. Родители Вам это не простят. Возможно вы хотите закрыть половину коледжей и техникумов. Сделайте это не за счет детей. Пенсионерам увеличели пенсию солидно. Возможно стоит отправить их на заслуженный отдых и освободить места молодежи.
ritags
Времени нету на подготовку к ЗНО, вы понимаете, что программы подготовки разные. На изучение украинского языка в колледже идёт меньше часов, чем в школе. Впереди зимняя сессия, сейчас предметы по специальности. Предлагаете не учить специальность, а готовится к ЗНО. Сдашь ЗНО, но отчислят с колледжа, так как не сдашь экзамены внутри колледжа. Или же не готовиться к ЗНО, а учить экзамены, но итог один. Не сдашь ЗНО - переводят в ПТУ. 70% всех колледжей просто-напросто просрут 2 года обучения + не получат дипломы по своей специальности. Сначала надо перестроить систему образования в колледже и больше времени уделять подготовке к ЗНО, Но тогда нету смысла учить профильные предметы, так ведь, потому что нагрузка будет колоссальная. У некоторых практика в конце 2 курса ( весной) месяц, потом её надо защищать, после её окончания через 10 дней сдача ЗНО, позже ещё три экзамена сессии, а что самое интересное, последняя тема по Укр языку заканчивается летом, после сдачи ЗНО.
наталя
Чому студенти коледжу і ПТУ повинні складати ЗНО? Студенти і школярі вивчають одні і тіж предмети по різним навчальним програмам.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!