Випускники коледжів та училищ складатимуть ЗНО

В УЦОЯО повідомили, що це надасть можливість порівняти рівень підготовки випускників

Випускники коледжів та училищ складатимуть ЗНО

З 2018 року державну підсумкову атестацію у формі ЗНО складатимуть випускники професійно-технічних училищ і коледжів. Про це під час прес-конференції, присвяченій результатам зовнішнього оцінювання, повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

«Це відбудеться вперше, дотепер ЗНО не застосовувалося у формі державної підсумкової атестації для випускників професійно-технічних закладів і коледжів», - сказав Карандій.

За його словами, зовнішнє оцінювання надасть можливість порівняти рівень підготовки випускників шкіл, професійно-технічних закладів і коледжів.

Також директор УЦОЯО повідомив про плани сформувати єдині вимоги для оцінювання випускників професійно-технічних училищ і коледжів.

Окрім цього, з 2018 року буде впроваджено ЗНО з іноземних мов із використанням дворівневих предметних тестів: В1 і В2, що міститимуть нове завдання з аудіювання.

Тести з української мови і літератури, математики, історії України будуть адаптовані для осіб з вадами зору.

Освіта.ua
10.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Правильно. А то в коледжах зазвичай такі розумні вчаться, що не можуть ЗНО на 4 бали написати. Це ж настільки треба бути отбитим , щоб не скласти елементарне ЗНО. Зараз коледж-це те саме ПТУ. Туди йдуть діти із середнім балом 6-7, а іспити пишуть часто на 5 балів. Як на мене, то таким тільки в ПТУ: все рівно за допомогою свого розуму успіхів у житті не досягнуть. Може, хоч фізично щось вийде.
Даша
Для Катя: Вибачте, я пішла після 9 класу у коледж з середнім балом 10. Надалі планую отримати і вищу освіту. Мені трохи неприємно, щодо сказаних вами слів...
Коментувати
Светлана
Организация ЗНО 2020 по укр.литературе и языку 30/06/2020 в колледже на Дружковской 6, похоже перешла все границы. Мой ребенок, в шоке, пишет что туалет один на всех и для мальчиков и для девочек, один выходит - второй заходит, а охрана - просто взрыв из прошлого 90x. Как после такой регистрации до начала самого экзамена ребенок может настроиться на позитивное написание работы?
Юля
Англійська, онлайн підготовка до ДПА, ЗНО. Граматичний розбір та переклад екзаменаційного теста, відеоурок https://www.youtube.com/watch?v=93CsyuojvIA&t=19s
Аня
Що взагалі за дурню, вони придумали, як тепер можна взагалі вчитись по спеціальності, якщо в голові одне ЗНО здам чи не здам, бо якщо не здам всього на всього відрахують, що за дебілізм придумали?
Анжела
Подскажите, пожалуйста, если студент колледжа не сдал ЗНО (не перешел порог) после 2-х лет обучения в колледже и после окончания колледжа тоже не сдает. Получит ли он диплом об окончании колледжа ?
7777
Для Анжела: якщо не здасть ЗНО після ІІ курсу, то просто відрахують. Коледж він закінчити не зможе. Просто отримає атестат з балом ДПА від 1 до 3 з того предмету, який завалить. Змоде йти працювати, або вступити до ПТУ
Анжела
Дякую за відповідь. Але ж для мене залишається загадкою тоді, що його не відрахували з коледжу ще після " завалу" ЗНО після 2 курсу ... Надали можливість перездати в цьому році. Але ж він не готується, сподівається списати у когось. Робить все назло своїм батькам, але ж не розуміє, що себе губить цим вперше.
Іван
Минулого року дозволили другу спробу. Цього року другої спроби немає.
Коментувати
Василь
Грантожери Сороса- квіт, Совсун , шаров , Ковтунець , рошкевич... задумали знищити коледжі, виші - ось і придумали Зно при вступі із коледжа у внз.,.,??! При цьому не по професії , а по мові ??? Навіщо....? Недоумки....
Меган
Для Василь: недоумки - ми , бо ми слухаємо цих грантоідів, підкоряємося ім.
Коментувати
фамилию в студию!
ЗНО после второго курса колледжа...это ж кто автор этого бреда? Фамилию конкретную в студию! Например,талантливый ребенок учится в музучилище или худ.училище,ЗНО не сдает. Его отчисляют. Выход-пусть едет в другие страны,где государство заинтересовано в талантах. ( даже бесплатными грантами обеспечат) А не так,как у нас...этим будущим музыкантам эта математика со всеми остальными предметами на уровне ЗНО вообще не пригодится.А мозги " сушить" и нервы тратить из-за тех дурней,которые это придумали,приходится.
777
Для фамилию в студию!: що за словесний понос.! Ніхто і ніколи зе змусить мене повірити, що людина, здатна засвоїти музичну літературу, сольфеджіо, та теорію музики, не зпроможна здати звичайний шкільний предмет не рівні 4 за 12-бальної системи. Це говорить лише про одне, люди які таке стверджують, вважають, що дітям які вчаться в музичному коледжі, гарні оцінки з укр мови або історії ставлять "за гарні очі". Не думаю, що за кордоном комусь потрібні розумово відсталі діти, хай навіть і здатні щось бринчати на скрипці (хіба як циркова розвага, на зразок песика який вміє рахувати)
фамилию в студию
О," словесний понос", " бринчати на скрипці") Что ж так ожесточённо-то?Правда " глаза колет"? Во-первых,дети из музыкальных и других колледжей могут сдать всё,вопрос лишь один-зачем детям,которые выбрали,например профессию,связанную с искусством, " засорять мозг", например,логарифмами и иже с ними, тратить время и нервы на то,что вообще не пригодится им как музыкантам НИКОГДА?? Во-вторых," за красивые глаза" никто оценки там не ставит,но понимание того,что музыкант-это музыкант,у преподавателей общеобразовательных дисциплин в колледжах было всегда, пока не пришли " реформаторы". В третьих, всё это пишу лишь озвучивая мысли многих людей,которые учились в музколледжах в советское время,когда НИЧТО не отвлекало от МУЗЫКИ. И это было правильно! И именно поэтому плеяда тех музыкантов стала настоящими музыкантами и прославила не только нашу страну,но и многие другие.( к сожалению,многие убежали от этого бардака). Уверен, что подобное могут написать студенты других колледжей.ф
чтобы эти дети
Для фамилию в студию: знали, что они не дураки... Музколеджи советского времени требовали обязательную сдачу всех екзаменов, которые сдавали выпускники школы. И поэмто выпускники музколеджей и сумели выжить в этом бардаке. Но выпускники советменных музколеджей - вряд ли, с предложенными Вами условиями. Чем дальше, тем меньше необходимо будет музыкантов. Разве что в переходах играть
Коментувати
Оля Харченко
Это бред какой то, ребенок после второго курса должен ждать ЗНО, если не сдает его исключают, а ничего что ему еще учиться два года после сдачи,а потом если он захочет поступить в институт ему еще раз нужно сдать ЗНО, так как оно действительно 2 года. ЗНО нужно сдавать в том случае если ребенок после лицея планирует поступать в институт, а не тогда когда он должен приобретать профессию(
777
Для Оля Харченко: а до чого тут інститут після ІІ курсу здають ДПА у формі ЗНО для підтвердження оцінки в атестаті за повну середню освіту. І здають його саме тоді, уоли закінчують вивчення всіх шкільних предметів. І хто Вам сказав, до для вступу ЗНО діє лише 2 роки. В 2019 році приймають сертифікати і за 2017 і за 2018 і за 2019 рік. За попередні роки не приймають, оскільки була інша система оцінюванні результатів.
Коментувати
Евгения
То что Украине нужны дураки без образования -это точно!Ушли со школы после 9 класса так в технаре ЗНО настигло! Нужно что-то делать бить во все колокола во благо будущего детей. Сколько эти твари будут над нами издеваться!
Петр
Нашій Країні потрібні дурні без освіти. Больше бери - дальше кидай ! Закони под єто и пишут.
Влад
Окрім літньої сесії,в мене 4 екзамени по проф. предметам і ЗНО. Наша влада зовсім одуріла...Я вже давно приготувався до відрахування.. мало того,що відрахують,ще й кажуть атестат за 11 класів не видадуть,якщо не складу... що мені робити в 18 років без "атестата зрілості",повертатися в школу та довчатися 2 роки,закінчивши вже в 20? ЗАКЛИКАЮ ВИЙТИ НА МІТИНГ В ВЕЛИКИХ МІСТАХ УКРАЇНИ Інакше нас просто не почують P.S.Коледж на контрктній формі навчання,зараз вчусь на другом курсі За 2 роки навчання,мало того,заплатив тільки за навчання 30 тисяч ГРН. +Гуртожиток (5000 грн в рік) Та звичайне проживання... Порахуйте і зробіть висновки...Їх не скинути потрібно...Їх розстріляти треба!!!!
Галина
Для Влад: Взагалі то, атестат Ви отримаєте в будь-якому випадку. Просто, якщо ви не подолаєте поріг, в атестаті з укр. мови отримаєте оцінки від 1до 3. А взагалі то, чому Ви відразу налаштувались на поразку. Порогові бали досить низькі, неподолати їх треба примудритись. А про платне навчання раніше треба було думати. Ніхто не заважав Вам вступати в той же коледж після 11 класу: 2 роки оплати з’економили б.
Коментувати
Євген
У студентів кожні півроку сесія так ще й ЗНО ввели!( Коли виходимо на мітинг?
Юрій
Для Євген:я тільки за мітинги,зовсім студентів тримають за ніщо!
Коментувати
Анна
твари, отстаньте от детей: они пошли в ПТУ или колледж, чтоб приобрести профессию. И ничего страшного нет в том, если строитель не будет знать стихов Стуса - лишь б строил на совесть!
Валентина миколаївна
Для Анна: атестат у всіх буде однаковий, отже умови його отримання мають бути однаковим:і для учнів школи і для студентів коледжів та ліцеїв
Коментувати
Виктория
Всі, хто проти ЗНО, підтримайте електронну петицію №22/041488-еп Про відміну ЗНО у коледжах та технікумах
Марина
А мне вот интересно.у меня ребенок закончил 11классов ,есть аттестат,но не сдавал Зно.потом поступил в колледж на базе 9 классов.ему надо будет сдавать это зно.
Валентина миколаївна
Для Марина: ні, він вже має атестат
Коментувати
Неравнодушие
Поинтересуйтесь, что это за международная организация, в соответствии с рекомендациями которой в упомянутом «проекте Концепции развития образования Украины» дети с нарушениями развития, из социально уязвимых групп, национальных меньшин, дети-беженцы отнесены к «маргинальным группам» (сноска в п. 3.1.3 Концепции). Пока мы спим, глобальная международная организация, включающая в себя 34 страны мира, используя механизмы принуждения, проталкивает в разных странах, игнорируя Конституции, законодательство "нового мирового порядка" в сферах: налоговой, образования, медицины, социальной, так называемой борьбы с коррупцией и т.д. Отсюда электронные декларации, электронные внутренние паспорта... Причем, требует непрерывного поступления информации не только от стран-участниц этой организации, но и стран, не входящих в ее состав. Собственно, для сбора конфиденциальной информации о населении всего мира и внедряются все последние «реформы», в т.ч. ЗНО. См. видео «Аарон Руссо. Беседы с Рокфеллером».
Неравнодушие
Родителям и педагогам, чтобы понять, откуда взялось ЗНО, полезно познакомиться с «проектом Концепции развития образования Украины на период 2015-2025 годов»: http://www.mon.gov.ua/ua/pr-viddil/1312/1390288033/1414672797/. Думаю, что просто необходимо массово писать в МОН на бумаге — кратко, но выразительно. В Проекте — банальная бездушность, стремление к автоматизации процессов воспитания и обучения с рождения ребенка. Оказывается одной из главных задач образования является «продуцирование индивидов, способных обеспечить ускоренное экономическое возрастание и культурное развитие страны»... Для этого «Ввести сплошную электронную идентификацию всех граждан Украины, которые обучаются: ...подача родителями при вступлении в учебное заведение ИН ребенка» (п.5.2.1); «создать общенациональную базу данных «Образование Украины», которая будет содержать единый реестр получателей образовательных услуг и единый реестр предоставителей образовательных услуг» (п.5.2.2).
Віктор
БАТЬКИ РАЗОМ з вчителями ВІДПОВІДАЮТЬ за ЗНАННЯ учнів!! Батьки, а як ви ПЕРЕВІРЯЛИ якість навчання у закладі, куди віддали дітей?!
Маруся
Для Віктор: А яка якість у школі, в якій класний керівник агітуючи в 10-11 клас учнів говорить батькам: " Ну домовитесь з репетиторами з математики і з мови і здасте ЗНО?"(Ця школа "одна з кращих у місті!!!???)
Коментувати
марина
Підтримую !Треба виходити на протести студентам ,а батькам тих студентів, яких відрахують після здачі ЗНО подавати в суд для повернення грошей які заплачені за навчання!
Таня
Виходити студентам на протести!!! Самі в Верховній раді говорити не вміють українською, а дітям створюють такі умови, щоб підривали через те ЗНО нерви .Краще б подумали чи врто це, адже як хворіє нація.