Розпочалась реєстрація на ЗНО у магістратуру

Реєстрація вступників для участі в єдиному фаховому вступному іспиті триватиме до 25 липня

Розпочалась реєстрація на ЗНО у магістратуру

12 липня розпочинається реєстрація вступників, які планують здобувати ступінь магістра за спеціальністю «Право», для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні, що проходитиме за технологією проведення ЗНО.

Для того, щоб зареєструватись для проходження вступного випробування вступник має звернутись до одного з вищих навчальних закладів, у якому бажає взяти участь у конкурсному відборі.

Реєстрація вступників триватиме з 12 до 25 липня 2017 року. Учасник вважається зареєстрованим для проходження єдиного фахового вступного випробування після отримання екзаменаційного листка.

Для зареєстрованих учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – Кабінет вступника-магістра, доступ до якої здійснюватиметься за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

15 серпня 2017 року у Кабінеті вступника-магістра буде розміщено результати вступного випробування.

Під час реєстрації вступник має вказати назву населеного пункту, у якому він бажає скласти ЗНО. Вибір міста проходження зовнішнього оцінювання не залежить від місця розташування вищого навчального закладу, у якому вступник реєструється. Пункти тестування створюватимуться в обласних центрах, окрім Донецька та Луганська, Києві, Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку.

Вступне випробування відбудеться 03 серпня 2017 року.

В Українському центрі оцінювання якості освіти звертають увагу представників вишів на те, що реєстрація вступників для участі у конкурсному відборі відбувається в Єдиній державній базі з питань освіти. Реєстрація вступників здійснюється приймальною комісією вищого навчального закладу за допомогою спеціального сервісу. Доступ до сервісу здійснюється за логіном та паролем, отриманим від регіонального центру оцінювання якості освіти.

Освіта.ua
12.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів