Реєстрація на ЗНО з права стартує 12 липня

У 2017 році всі вступники у магістратуру за спеціальністю «Право» складатимуть ЗНО

Реєстрація на ЗНО з права стартує 12 липня

У 2017 році всі вступники у магістратуру за спеціальністю «Право» складатимуть профільне ЗНО і зараховуватимуться в університет лише за його результатами. Про це повідомляє прес-служба МОН.

Проведенням зовнішнього оцінювання займається Український центр оцінювання якості освіти.

За словами директора УЦОЯО Вадима Карандія, учасник тестування вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.

«Реєстрація вступників триватиме з 12 по 25 липня 2017 року. Її здійснюватиме приймальна комісія одного з вищих навчальних закладів, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Учасник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка», – розказав директор Центру.

Для кожного вступника, зареєстрованого для участі в ЗНО, на веб-сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку «Кабінет вступника». Доступ до сторінки здійснюватиметься за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Пункти тестування працюватимуть в обласних центрах, Києві, Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку.

Вступне випробування відбудеться 03 серпня 2017 року.

Результати будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет вступника» 15 серпня 2017 року.

Освіта.ua
26.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег Грица
у мене таке запитання, якщо для вступу в магістратуру на право необхідно здавати 3 тести, серед яких є іноземна мова, чому тоді її викладають у вузі лише 1 рік?