Процедури ЗНО стануть жорсткішими

У зв'язку з розвитком технічних новинок процедури проведення ЗНО будуть все жорсткішими

Процедури ЗНО стануть жорсткішими

Процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання будуть все жорсткіші, оскільки технічні новинки дозволяють фальсифікувати результати тестування. Про це, перебуваючи в Одесі сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

«Зважаючи на минулорічний досвід порушень, коли прокуратура висунула звинувачення щодо фальсифікацій даних ЗНО, ми в цьому році надійно захистили всі бази даних - це не повториться. Друге. Щодо чуток про нібито «витоки» завдань і відповідей на запитання ЗНО, що циркулюють у соціальних мережах. Хочу звернутися до наших абітурієнтів: не вірте цим безпідставним чуткам, не викидайте грошей на вітер, купуючи фальшивки», - наголосила Гриневич.

«Якщо б стався витік завдань ЗНО з Українського центру оцінювання якості освіти, то це означало б скасування результатів цьогорічної сесії ЗНО. Усім випускникам шкіл, незалежно від того, знали вони відповіді на завдання, чи не знали, довелося б перескладати ЗНО. А це величезні моральні збитки і збитки для бюджету країни. Тому ясно, що Український центр оцінювання якості освіти зробить усе, щоб «витоку» завдань не сталося», - сказала міністр освіти.

Також вона зауважила, що будь-який майбутній абітурієнт, який порушить умови проведення ЗНО і використовуватиме мобільний телефон або інший технічний засіб, спроможний знімати зміст завдань з паперових носіїв, буде одразу вилучений з аудиторії без права перескладання тесту.

Освіта.ua
19.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДО МОНУ
Доки в МОНУ будуть розмовляти про сертифікацію і ЗНО для учителів, до того часу ЗНО буде ворогом для всіх. І опір швидше всього буде тільки зростати.
дуже все дивно!
ЗНО повинно передбачати не тільки тести, але й завдання де потрібно давати відкриті відповіді. А в точних науках повністю виконані задачі. Творчий потенціал учнів псується. Все зводиться до заучування, навіть інколи незрозумілих речей. Наприклад на метематиці, фізиці чи хімії в учня хід виконання завдання може бути правильний, а в одній цифрі помилку допустив і все. Чому тоді він не може отримати 1 чи 2 бали за те що старався? До переваг дійсно придирства не має. Але такі недоліки, ВАГОМІ, пора виправити. Рік за роком рівень успішності і так падає. Як буде далі.
Евгений
Для дуже все дивно!: По математике на ЗНО есть 4 открытых задания, где нужно решать задачи. В зависимости от сложности они оцениваются в 3,4,5 баллов. Две задачи, насколько я помню оценивались в 7 баллов. То есть в зависимости от продвижения в задаче ты получаешь баллы. То же самое и по физике. Сын сдавал и математику и физику в прошлом году, поэтому это не с целью защитить ЗНО, а просто констатация факта.
Для Евгений:
Для Евгений: Значить не 4, а має бути більше.
Коментувати
Позняк, ну ты ведь умный
Ну к чему тут баблоимущие?Не про них речь. Они,те,кто поумнее,сами организуют для своих детей независимое тестирование (Как для царских детей был организован царскосельский лицей с довольно высокими требованиями).Ну а пронырливые дураки пусть покупают.Этого надолго не хватит.А если иметь ввиду тех,кто останется в этой стране, то для них и необходимо ЗНО. И, да, с металлоискателем)
Евгений
Те, кто говорят, что ЗНО - это лотерея, или никогда не сдавали его или очень везучие люди. Наша семья готовила сына, а сейчас - дочь на протяжении последних 11 лет ( с первого класса), последние 3 года (9,10,11 классы) усиленно с репетиторами и самостоятельно. Результат сына очевиден - хороший вуз, хорошая специальность и уже на первом курсе первые заработанные деньги в сфере IT. ЗНО стало для нашей многодетной семьи единственным шансом поступить в ВУЗ. Конечно же, есть в нем есть недостатки, но преимуществ намного больше. Мне кажется, что те, кто выступает против ЗНО, либо не хотят напрячь свой мозг и ни раз и ни два, а заставить его работать серьезно и на постоянной основе либо имеют деньги на взятку в ВУЗ и хотят порешать проблему своей лени и безответственности более легким путем.
Олекса Позняк
Повторяю, шпионская аппаратура достигла таких высот что примитивный металлодетектор ничего не найдёт. Богатые уже активно используют, но их пока мало. Когда к ним подтянется средний класс ЗНО придёт капец. Контрмеры по всей стране будут очень дороги финансово
запитання
Для Олекса Позняк: А це відколи "апаратура таких висот" стала загальнодоступною?
Коментувати
ОЛЬГА
Абсурд в тому, що програма ЗНО і програма 11 класу абсолютно не співпадають. Мало того діти не повинні знати те, що знають науковці, вони ж діти! Це просто знущання над батьками і дітьми. А заняття з репетиторами , які на підготовці до ЗНО заробляють гроші і беруть лікарняні в школі спеціально, щоб не проводити уроки за мізерну зарплату, а заробляти на репетиторстві з дітьми. Де це бачено, щоб батьки з інших країн витрачали шалені гроші на репетиторів, коли є школа і вчителі, які отримують зарплату. Таке враженння, що це зроблено спеціально. А в результаті нервовий стрес у дітей і викинуті гроші у батьків!!!
Вчитель
Для ОЛЬГА: а чому ЗНО повинно вiдповiдати програмi 11кл.? ЗНО база 5-9 кл. мова,а ось лiт. основа 9-11,що ж завадить вашим дiтям читати,ви спочатку байдуже ставитксь до навчання дiтей,а в 11 вже виннi всi,у цьому роцi випуск 11кл.-3медалiстки,жодна без репетитора укр.-я навчила на уроках протягом 7 рокiв.
Коментувати
люсі
взагалі тести призвели до отупіння нації. а ті щурі, хто складає тести - ще тупіші.беруть надважке і показують, що все це діти повинні знати, але в школі це не вчать. а повальне ходіння до репетиторів - це так треба??? а за кордоном щось не пригадую, щоб діти після школи бігли на додаткові....
Ollesia
Для люсі: Люди не розуміють, що вони тупіють від тестування. Ці тести прийшли з Америки. Є тільки кілька людей в цій спільноті, які підтримають мою думку стосовно ЗНО. Напривеликий жаль багато хто цього не розуміє, що ЗНО це спортлото. Необхідно повернути систему вступу до ВНЗ без тестів, а дати вузам проводити свої випробування (нехай це буде не вступні іспити, бо більшість це значення слів не люблять, а вступні випробування назвемо).
Євген
Діти за кордоном також бігають до "private tutor". Тести зовсім не надскладні
Вчитель
Для Ollesia: Уже проводили вступні кампанії до ВНЗ за такою схемою. Мали масове хабарництво і ніякої чесної конкуренції. І не треба городити про якесь "спортлото" (спробуйте навгадувать на високий бал, нічого у вас не вийде без грунтовної підготовки), система тестування має недоліки, але на даний момент це найкраще, що в нас є для забезпечення однакових умов для проведення конкурсу серед абітурієнтів.
Коментувати
Наталя
Минулого року за три дні до початку ЗНО відповіді гуляли по соц.мережах. І тоді теж казали, що витоку не було. То що ж тоді це було?
Den Helsing
Мені здається, що у цьому рядку, після слова Одесі, треба поставити кому. "Про це, перебуваючи в Одесі сказала міністр освіти Лілія Гриневич." Якщо це так, то що це фігня. Випускники повинні знати це, а ви -- ні?
оlga
"Усім випускникам шкіл, незалежно від того, знали вони відповіді на завдання, чи не знали, довелося б перескладати ЗНО,"-а до чого тут випускники шкіл,відповідальність повинні нести працівники УЦОЯО,вони ж отримують зарплату і за свою роботу мають відповідати,а то знайшли крайніх-випускників шкіл
Skjeld
Куди вже жорсткіше, і так НЕКОМПЕТЕНТНО складаєте ЗНО , використовуючи завдання які не даються шкільною програмою, мучите дітей і руйнуєте їм психіку налаштовуючи на стрес.