ЗНО у магістратуру відбудеться 3 серпня

Єдиний фаховий іспит для вступу у магістратуру передбачає виконання 3 блоків тестових завдань

ЗНО у магістратуру відбудеться 3 серпня

Фаховий тест зовнішнього оцінювання для вступу до магістратури за спеціальністю «Право» відбудеться 03 серпня 2017 року. Про це йдеться у положенні про проведення єдиного фахового вступного випробування з використанням технологій ЗНО для вступу до магістратури за спеціальністю «Право» в 2017 році, що затверджено МОН.

Документ визначає порядок організації та проведення єдиного вступного випробування та поширюється на вищі навчальні заклади, що здійснюватимуть набір на навчання за ступенем магістра за спеціальністю «Право».

Передбачається, що під час вступу на навчання обов’язковим буде подання до приймальних комісій результатів єдиного фахового вступного випробування на основі ЗНО.

Єдиний фаховий іспит передбачає виконання тесту, що міститиме три блоки тестових завдань, зокрема, тест загальних навчальних правничих компетентностей, тест з шести базових юридичних дисциплін, що включає конституційне право, адміністративне право, цивільне право, цивільне процесуальне право, кримінальне право, кримінальне процесуальне право та тест з іноземної мови. Вступники, які підтвердять свій рівень знання іноземної мови дійсним мовним сертифікатом звільнятимуться від складання блоку завдань з іноземної мови.

Вступати за результатом вступних випробувань зможуть лише особи, які не можуть взяти участь у ЗНО через наявність у них захворювань, вступники, які для виконання єдиного фахового вступного випробування потребують створення інших особливих умов або вступники, які будуть звільнені з військової служби після 30 червня 2017 року.

Вступники матимуть можливість подати не більше п’яти заяв на участь у конкурсному відборі на навчання у магістратурі. Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування відбудеться 29 серпня. Зарахування на навчання за державним замовленням має бути проведено не пізніше 05 вересня 2017 року.

Вступники, які вступатимуть на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю, зможуть брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» за результатами єдиного фахового вступного випробування за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань у виші. Відповідні додаткові вступні іспити вступники складатимуть у  навчальному закладі, в якому вони виявилять бажання брати участь у конкурсному відборі.

Освіта.ua
16.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
TestDerz
Тестування держслужбовців http://testderz.com/ Відповіді, програма самоперевірки, відповіді на тесові питання до атестації на знання державної мови
Михайло
ЗНО потрібно вводити для усіх спеціальностей магістратури. Іспити в магістратуру у вишах це профанація. Чи потрібен нам лікар або вчитель неуч?
Аня
Для Михайло: слава богу врачи ваше злосчастное зно не сдают. Врачи пишут другой экзамен.
Коментувати
1
Был себе ЗНО замечательной альтернативой экзаменам в вузы. А теперь превратился в черти-то - пихают его куда попало. Эти три буквы уже как матюк воспринимаются
Ollesia
Зно на магістратуру нe виправдало сeбe. Нeобхідно дозволити абітурієнтам право вибору здачі- або зно, або іспит.