Реєстрація на ЗНО-2017: особливості проведення

Цього року реєстрація для участі у зовнішньому оцінюванні розпочнеться 6 лютого

Реєстрація на ЗНО-2017: особливості проведення

Цього року реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 6 лютого. Цього дня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде відкрита опція, за допомогою якої, бажаючі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

Випускники шкіл минулих років зможуть зареєструватись для участі у ЗНО самостійно, а для випускників поточного року пункти реєстрації будуть створені за місцем їх навчання.

Отже, випускники поточного року, заповнюючи реєстраційну картку, мають вказати назви навчальних предметів, із яких їм буде зараховано результати ЗНО як оцінки за державну підсумкову атестацію. Предмети для проведення атестації випускники шкіл мають обрати самостійно.

Як обрати предмети ЗНО

Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів, який випускники поточного року подають до закладу, в якому навчаються, а випускники минулих років та учні професійно-технічних, вищих навчальних закладів надсилають на адресу регіонального центру, вказану в контрольно-інформаційному листі.

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані випускникам поточного року до закладу, в якому вони навчаються. Випускникам минулих років та учням професійно-технічних, вищих навчальних закладів – за адресою, вказаною під час реєстрації.

Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 31 березня.

Учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та не зможуть зареєструватись в основний період, можуть з 3 до 20 травня 2017 року зареєструватися для участі в додатковій сесії.

Для випускників минулих років, учнів професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які проживають на неконтрольованих територіях та не мають можливості надіслати пакет документів поштою, порядком реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні передбачено подання документів електронною поштою.

Щоб бути зареєстрованим для участі в ЗНО, випускники поточного року, які проживають на неконтрольованих територіях, мають обрати загальноосвітній навчальний заклад, де бажають здобути повну загальну середню освіту на території, що контролюється українською владою.

Детальна інформація щодо процесу реєстрації на ЗНО буде оприлюднена 6 лютого.

Більше про ЗНО-2017

Освіта.ua
31.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Савченко Елена
Здравствуйте отправили документы ещё 12 .03.17 до сих пор нет результата что нам делать? Документы отправлены почтой заказным письмом
Ваня
я відправив анкету уже тиждень назад и не отримав поки що ніякої відповіді чому?
Віктор
Сьогодні реєструвався на ЗНО і не правельно вказав вулицю де проживаю. Скажіть через це можуть бути проблеми з допуском до складання іспитів? Що потрібно робити в такій ситуації?
Діна
Для Віктор: Можуть бути проблеми із самим іспитом. ПравИльно!
Коментувати
Марина
Доброго дня))) Мене хвилює таке питання: ми взяли 4 предметом для ЗНО географію. Якщо дитина передумає з’являтись для здачі ЗНО з цього предмету або здасть погано і не буде брати цей предмет для вступу у ВУЗ, це ніяк не вплине на інші предмети? Зарані вдячні)))
Ліка
Для Марина: Ні, не вплине. Навчіться читати офіційні документи!
Коментувати
Кущ
Денис, 185 якщо не помиляюсь. Чи так було минулого року вже, потрібно дивитись по кафедрам, адже на кожній рідні.
Денис
Який прохідний бал ЗНО для вступу до Полтавської юридичної академії імені Ярослава Мудрого щоб вступити на бюджет хоча б приблизно скажіть і якщо знаєте,скажіть скільки було торік бюджетних місць і який потрібен був бал ЗНО
Маша
Добрый день, подскажите пожалуйста, кто уже зарегистрировалcя на ЗНО 2017 и сдает 4 ЗНО. При регистрации указывают какой ЗНО в качестве третьего ДПА? Например, мы хотим сдавать 4 ЗНО: укр яз, математика, англ яз ,физика. Укр яз ,математика пойдут у нас по умолчанию как ДПА , Хотим чтобы третий ДПА был анг яз. Это можно и нужно указать при регистрации?
Віра
Для Маша: При реєстрації Вам необхідно буде зазначити, поставити "галочку", поруч з предметами, результати з яких ви хотіли б обрати за ДПА (математика та англійська мова у Вашому випадку, українська мова вже буде вибрана автоматично). На сайте є відеінструкція http://osvita.ua/test/advice/5484/
Коментувати
Діана
Які потрібно здавати предмети для вступу у ВНМУ на фармацію??