На тест з російської не прийшла третина учасників

Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з російської мови взяли 67,5 % абітурієнтів

На тест з російської не прийшла третина учасників

3 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з російської мови. Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з російської мови було допущено 2 191 особу.

За оперативною інформацією, наданою Українським центром оцінювання якості освіти, у зовнішньому незалежному оцінюванні з російської мови взяло участь 67,5 %.

Не прийшли на тестування – 32,4 %, не були допущені до участі в тестуванні через відсутність необхідних для допуску документів – 0,1 %.

Наступного тижня відбудуться тестування з іспанської, англійської, німецької, французької мов, а також з біології.

Для дистанційної підготовки до тестування абітурієнти можуть використовувати сервіс ЗНО-онлайн, що містить найбільшу базу тестових завдань, а також коментарі фахівців до правильних відповідей до завдань тестів з різних предметів.

ЗНО ОНЛАЙН

З особливостями проведення тестування з усіх тестових предметів, формами завдань, схемами їх оцінювання, часом відведеним на виконання завдань тесту, рекомендаціями щодо тестування можна ознайомитись у розділі Підготовка до ЗНО.

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО

Для отримання інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії у 2016 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2016" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
03.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів