Поріг трьох тестів ЗНО визначать 25 травня

25 травня відбудеться засідання експертної комісії, яка визначить поріг для трьох тестів ЗНО

Поріг трьох тестів ЗНО визначать 25 травня

25 травня о 12:00 відбудеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, яка визначить поріг «склав/не склав» для тестів з української мови і літератури, математики та історії України. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Зокрема, експертами буде встановлена мінімальна кількість тестових балів, яку учасник зовнішнього незалежного оцінювання має набрати за виконання сертифікаційної роботи, щоб узяти участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України.

В УЦОЯО повідомили, що до складу експертної комісії включено фахівців з Міносвіти, Національної академії наук, Національної академії педнаук, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, середніх загальноосвітніх та вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
23.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
класний керівник 11 класу
Вони взагалі нормально себе почувають? 28 травня випускний - коли додатки до атестатів виписувати, якщо немає результатів ДПА? 25 тільки українська мова, а математика, історія України? Було, було, а чим далі - тим чудніше...
ТАРАС
Для класний керівник 11 класу: НЕ ПАНІКУЙТЕ!!! І ЗАЧІСКУ ВСТИГНЕТЕ ЗРОБИТИ. Вже заповнюйте додатки. А після обіду 27-го додасте всього 3 предмети . А ввечері ще і корову подоїте. А зранку -в перукарню, щоб на 16-17 год. бути о-го-гооооо!!!! Було, було, а чим далі-тим... старієм... НЕ здавайтесь!!!
Віталій
Для класний керівник 11 класу: не тільки українська, а й математика з історією. Усі предмети в один день розглянуть.
Ольга
Для ТАРАС: Мені прикро, що ви вважаєто, що для вчителя на випускному найважливіше це зачіска! Більшість шкіл друкують додатки на прінтері для якісного заповнення, а тепер цілу ніч до дня видачі додатків прийдеться бути у школі працюючи над цим питанням.
Коментувати
Daniil Rozputny
Я не думаю, що показники порогу входження в цьому році, порівняно з минулим, будуть кардинально відрізнятись, але впевнений - вони будуть дещо вищими.
кирил
Неее не не не надо вищими
Коментувати
коли?
то коли будуть результати? 26? чи до вечора 25 встигнуть?
Владимир Белый
Минулого року поріг з української був чи не нижче порогу вгадування, а з інших предметів лише дещо вище. Такий рівень шкільної підготовки апріорі не дозволяє вчитися у ВНЗ по-справжньому, тобто так, щоб без списування, хабарів та плагіату. Відтак питання у тім чи спроможеться цьогорічна комісія УЦОЯО на більш помітне підняття порогу "склав/не склав" відносно позначки вірогідності вгадування?
Наталя
Для Владимир Белый: Ви філолог? Бо за граматикою та ім’ям "Владимир" не дуже схоже. Тому, думаю, не Вам вказувати, яким має бути поріг. А якщо філолог, то мені шкода Ваших учнів чи студентів.
Мирослава
Для Наталя:Невже Ви не бачите ,що ім’я написано російською.??? І як не знаючи людини ,можна давати такі коментарі і робити такі висновки.
Татьяна
А я его узнала по фото.Он в том году был комиссии , которая устанавливала порог. Я с его мыслью согласна. Тем более не для кого не секрет , что в этом году списывали с нета.
Коментувати