Учасників ЗНО 5 травня пускатимуть без перепусток

На тест української мови і літератури учасників тестування пропускатимуть без перепустки

Учасників ЗНО 5 травня пускатимуть без перепусток

У зв'язку із нестабільною роботою опції «Інформаційна сторінка» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, за допомогою якого учасники ЗНО мають роздрукувати запрошення-перепустки для участі у тестуванні, в Українському центрі оцінювання якості освіти ухвалено рішення, що учасників ЗНО 5 травня допускатимуть до пункту без перепусток. Про це повідомили у прес-службі УЦОЯО.

«Для допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури обов’язковими документами є паспорт та сертифікат. Запрошення-перепустка прискорює процедуру допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, але, як виняток, 5 травня учасник може бути допущений до пункту без неї», - йдеться у повідомленні УЦОЯО.

Тим учасникам зовнішнього оцінювання, які не змогли завантажити запрошення-перепустку та дізнатись адресу пункту проведення ЗНО з української мови і літератури, необхідно звертатись до регіонального центру оцінювання якості освіти, у якому вони реєструвались.

Як відомо, 4 травня учасники ЗНО скаржились на неможливість роздрукувати запрошення на тестування з сайту Українського центру оцінювання якості освіти.

5 травня в Україні буде проведено ЗНО з української мови і літератури.

Освіта.ua
04.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Доступ до інформаційних сторінок наші любі дітки отримали ще 15 квітня. З цього дня вони могли роздрукувати свої запрошення. То чому досиділися до останнього дня? "Неча на зеркало пенять, коли рожа крива".
Леонідович
Для Світлана: Могли? А чому скаржились? Якщо було неможливо роздрукувати запрошення, то це в кого рожа крива?
Коментувати
Михайло Чиж
"Это только лишь начало, всего того, что будет впереди...." - вибачте за російську мову, але це єдине, що приходить в голову від цих "покращень" і "реХВорм", і, часом, стає страшно від думки про їхні майбутні дії....
Вчитель
Де можна скачати Дорожню карту старшого інструктора ЗНО 2016?
Вилен (МОДЕРАТОР)
Главное, во время. Потратили несколько часов, чтобы распечатать каждому участнику приглашение, а теперь оказывается, что они не нужны. Все, как всегда. Кому реально они нужны, если учеников мы везем организовано классами!
)))
Для Вилен (МОДЕРАТОР): а сколько у вас участников, что пару часов потратили?
Леонідович
Для ))): на мову зареєструвалося – 267 006 осіб. Якщо друк одного запрошення в середньому тривав 10 хвилин (зайти на сайт, ввести логін і т.д.+сайт глючив, дехто витратив години), то це 44501 годин даремно витраченого часу і енергії. Якщо платити по 25 грн за годину роботи це вже більше 1 мільона гривень на вітер
Коментувати
Уляна
А якщо я маю перепустку . Чи потрібно її брати з собою?
Олена
Для Уляна: Так, обов’язково
Коментувати