Учасникам ЗНО відправлені електронні запрошення

На інформаційних сторінках учасників ЗНО розміщені запрошення із зазначенням пунктів проведення тестування

Учасникам ЗНО відправлені електронні запрошення

На інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики та історії України. Про це повідомляє прес-служба УЦОЯО.

У Центрі зазначають, що запрошення-перепуски поштою надсилатися не будуть. Учасникам ЗНО необхідно самостійно роздрукувати запрошення зі своєї інформаційної сторінки, що створена на сайті Українського центру. Доступ до сторінки здійснюється за номером і пін-кодом, вказаними в сертифікаті.

У зв'язку з перейменуванням вулиць у деяких населених пунктах країни, в УЦОЯО радять учасникам ЗНО перевірити адреси та назви пунктів тестування.

Запрошення-перепустки для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з інших предметів тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 30 травня.

Як відомо, участь у ЗНО мають намір взяти 200 тисяч цьогорічних випускників та 67 тисяч випускників минулих років.

Упродовж травня відбудуться тестування з української мови і літератури, історії України та математики. Тестування з інших предметів відбудуться після завершення навчального року – у червні.

З метою дистанційної підготовки до тестування учасники ЗНО мають можливість скористатись сервісом ЗНО-онлайн, що містить найбільшу базу тестових завдань з кожного навчального предмета.

Перейти до ЗНО-онлайн

Освіта.ua
16.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів