Osvita.ua ЗНО Завдання ЗНО з англійської мови з поясненнями фахівців
Завдання ЗНО з англійської мови з поясненнями фахівців

Освіта.ua пропонує учням, які готуються до ЗНО, сервіс, що містить завдання тестів з поясненнями фахівців

Завдання ЗНО з англійської мови з поясненнями фахівців

Цього року зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови відбудеться 7 червня. Для участі у тестуванні зареєстровано понад третину цьогорічних учасників ЗНО.

Освіта.ua пропонує всім, хто готується до тестування, безкоштовний онлайн-сервіс, що містить завдання тестів ЗНО з англійської мови, правильні відповіді на завдання, а також ґрунтовні пояснення провідних фахівців до правильної відповіді кожного з завдань тесту.

Майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно скористатись поясненнями до тестів ЗНО з англійської мови, що були використані Українським центром оцінювання якості освіти у 2013, 2014 та 2015 роках, пробних ЗНО 2013, 2014, 2015, 2016 років та додаткової сесії 2015 року.

Загалом, використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з англійської мови, ознайомитись із формами завдань та поясненнями до правильних відповідей до кожного завдання тесту.

ЗНО онлайн. Англійська мова

Освіта.ua
23.05.2016


Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Читайте також
Коментарі
Аватар
Введіть ваше ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Введіть код:
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Богдана
вибрати чи зараховувати результати пробного зно з англ мови як дпа можна після їх отримання?
Ліна
Богдана, пробне ЗНО особисто для тебе, воно нікуди не враховується, тому звісно зарахувати результати пробного як ДПА на жаль неможливо(..
Аня
Ще один розбір завдань ЗНО 2015 року. Непогано розжовано вчителем: http://goo.gl/WcvLLp
мама Київ
Дуже цікаво. А тим часом у Чехії прийнято рішення, що діти, які мають сертифікати CAE, FCE, IELTS - не складають іспитів. Їм результати зараховують на підставі цих сертифікатів. Мінімум - В1. У нас же будуть вигадувати будь-що, аби не дати можливість скласти визнаний у всьому світі Кембріжський іспит замість випускного.
Поль
Для мама Київ: +
Вчитель
Для мама Київ: Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які мають міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту (Deutches Sprachdiplom (DSD), Goethe-Zertifikat B1, Goethe-Zertifikat B2 - німецька мова; DELF/DALF - французька мова; IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL, Pearson Test of English (PTE) рівня (B-1, B-2) - англійська мова; D.E.L.E. - іспанська мова), зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з цих предметів 12 балів.

Щоб отримувати першим
всі новини від «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть
«Подобається»

Дякую,
не показуйте це мені!