Завдання ЗНО з англійської мови з коментарями

Освіта.ua пропонує учням, які готуються до ЗНО, сервіс, що містить завдання тестів з поясненнями фахівців

Завдання ЗНО з англійської мови з коментарями

Цього року зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови відбудеться 29 травня. Для участі у тестуванні зареєстровано понад третину цьогорічних учасників ЗНО.

Освіта.ua пропонує всім, хто готується до тестування, безкоштовний онлайн-сервіс, що містить завдання тестів ЗНО з англійської мови, правильні відповіді на завдання, а також ґрунтовні пояснення провідних фахівців до правильної відповіді кожного з завдань тесту.

Майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно скористатись поясненнями до тестів ЗНО з англійської мови, що були використані Українським центром оцінювання якості освіти у 20122013, 20142015 та 2016 роках, пробних ЗНО 20122013, 2014, 2015, 2016 та 2017 років та додаткової сесії 2015 року.

Загалом, використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з англійської мови, ознайомитись із формами завдань та поясненнями до правильних відповідей до кожного завдання тесту.

ЗНО онлайн. Англійська мова

Освіта.ua
28.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таня
Чому завдання дпа для поглибленого рівня та рівня стандарт однакові та оцінюються за тим самим критерієм, адже зміст програм різний?
Анна
Тести "супер", особливо для дітей з села. Особистісно орієнтовані так, щоб не склали,весь матеріал "суто з підручників" а потім - які погані вчителі.
Іван
Для Анна: якщо вони не знають мови, то чого складають тест? ЗНО з англійської - одне з найбільш складних через те, що є значний розрив між рівнем знань у сільській школі й гуманітарному ліцеї, а оцінити необхідно усіх. Якщо абітуріент не знає мови на достатньому рівні, то що йомв робити в інституті? Вчитися семестр, а після першої сесії поїхати назад на село?
Скарлетт О'Хара
Всі мають право вчитися в універах. І якщо ЗНО з анг.м. не доступне для сільких дітей, то про що це свідчить? Складають, бо тех хочуть, а виходить, не можна складати. бо вони з села, а в селі інший рівень. та хіба вони цей рівень вибирали? сілські якраз і вчаться і і хочуть вчитися. хай зно зроблять окремо для тих, хто вступає на іньяз і для тих, хто всутпає аж ніяк не іньяз. от рівень знань майбутнього філолога і майбутнього психологабугаалтера і т.д. має відрізнятись.
Коментувати
bela
Завдання цього ЗНО було на рівні Кембріджського екзамену САЕ (( Не, ну правда
Ollesia
Завдання тесту були дуже важкими. Багато з них навіть не входили у шкільну программу. Таке враження, що нам треба знати американську краще, ніж українську. Ми в якій країні живемо? На ці тести необхідно не дві години давати, а мінімум 4. Граматика-це не головне. Головне- що людина вміє вільно спілкуватися англійською мовою. Можна написати слово- але не знати перекладу.
Таміла
2 години - це знущання . Всі тести потрібно переводити , ще треба встигнути написати листа . Де справедливість ? :(
Skjeld
Мені от цікаво одне надважливе запитання. Це який такий "МУДРИЙ" працівник(-и) МОН затвердив(-ли) для написання ЗНО з англ.мови час - 2 години. Занадто мало , якщо порівняти: на українську мову й літ-ру - 3 години. Причому там потрібно перекласти завдання , твір написати. Ми ж не роботи і не вундеркінди. Ось яка в нас "ЯКІСНА" освіта - спрямована проти самої людини.
Оля
Для Skjeld: Все для того, щоб поставити якнайменше балів (бо відомо, як "гарно" оцінюють англійську), а потім сидіти і роздувати теорії, як знизити пороговий бал, не піднявши рейтинги тих, що склали, і т.і н. надивившись на математику цьогорічну вже нічому не дивуєшся. Там всі "мудрі". Їм байдуже - от і все.
english man
Здрастє! Перевіряються не навички перекладу, а навички володіння мовою. Спасібо! До свіданьє!
Коментувати
bella
Сертификаты нужно вместо ЗНО засчитывать. Есть сертификат, не сдаешь ЗНО, кому она нужна, ваша державна пiдсумкова атестацiя (((
Настя
Для bella: не всі мають можливість здати на сертифікат, крім того він коштує наскільки я знаю не дешево.
Коментувати
Богдана
вибрати чи зараховувати результати пробного зно з англ мови як дпа можна після їх отримання?
Ліна
Богдана, пробне ЗНО особисто для тебе, воно нікуди не враховується, тому звісно зарахувати результати пробного як ДПА на жаль неможливо(..
Коментувати
Аня
Ще один розбір завдань ЗНО 2015 року. Непогано розжовано вчителем: http://goo.gl/WcvLLp
мама Київ
Дуже цікаво. А тим часом у Чехії прийнято рішення, що діти, які мають сертифікати CAE, FCE, IELTS - не складають іспитів. Їм результати зараховують на підставі цих сертифікатів. Мінімум - В1. У нас же будуть вигадувати будь-що, аби не дати можливість скласти визнаний у всьому світі Кембріжський іспит замість випускного.
Поль
Для мама Київ: +
Вчитель
Для мама Київ: Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які мають міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту (Deutches Sprachdiplom (DSD), Goethe-Zertifikat B1, Goethe-Zertifikat B2 - німецька мова; DELF/DALF - французька мова; IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL, Pearson Test of English (PTE) рівня (B-1, B-2) - англійська мова; D.E.L.E. - іспанська мова), зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з цих предметів 12 балів.
Лилия
Для Вчитель: мається на увазі не ДПА, а ЗНО!
Коментувати