На ЗНО вже зареєстровано 220 тисяч учасників

Абсолютна більшість зареєстрованих учасників зовнішнього оцінювання є випускниками шкіл цього року

На ЗНО вже зареєстровано 220 тисяч учасників

Станом на 4 березня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано майже 223 тисячі абітурієнтів. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

82 % зареєстрованих учасників є випускниками шкіл цього року, 13 % є випускниками минулих років, 5 % – учнями та студентами професійно-технічних і вищих навчальних закладів.

Найбільше учасників зовнішнього незалежного оцінювання зареєстровано в Дніпропетровській, Львівській, Харківській, Одеській областях, а також у Києві.

В УЦОЯО повідомили, що обробка реєстраційних документів у регіональних центрах оцінювання якості освіти триває, тому наведені статистичні дані не є остаточними.

Як відомо, попередні дані реєстрації свідчать про те, що більшість випускників шкіл цього року, окрім обов’язкового тесту з української мови і літератури, надають перевагу тесту з історії України. Також популярними серед абітурієнтів є тести з математики, англійської мови та біології.

Освіта.ua
06.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина Скибка
Здравствуйте. Есть ли какая-то альтернатива чтобы изменить предмет в сертификате? Правила на оф сайте, конечно,прекрасны. Но сертификат мне ДО СИХ ПОР не отправлен, а в колл центре сообщают,что "значить вы не зминыте предмет". Ждать следующего года?Почему только сейчас взялись рассылать сертификаты?
Ангелина
Через сколько дней после реестрации придет сертификат?