Osvita.ua ЗНО ЗНО-2016 вийшло на нормальний план підготовки
ЗНО-2016 вийшло на нормальний план підготовки

Основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня тестуванням з української мови і літератури та триватиме до 17 червня

ЗНО-2016 вийшло на нормальний план підготовки

Система зовнішнього незалежного оцінювання вийшла на нормальний план підготовки. Про це виступаючи у парламенті повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

«Відповідно до затвердженого календарного плану, ми вкладаємось у визначені рамки», - зазначила Совсун.

Вона нагадала, що з 1 лютого триває реєстрація учасників ЗНО, міністерством узгоджена та підготовлена нормативно-правова база проведення тестування, відбулось відновлення програмного забезпечення УЦОЯО.

Також, за словами першого заступника міністра, новацією цього року стане апробація нового формату тестування з іноземних мов – тесту на аудіювання.

Як відомо, випускні шкільні іспити з української мови і літератури, математики та історії України, які в 2016 році будуть проведені у формі ЗНО, і результати яких за бажанням абітурієнтів можуть бути використані для вступу до ВНЗ, відбудуться у травні.

Зокрема, основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня тестуванням з української мови і літератури. Тестування з математики буде проведено 11 травня, а з історії України - 13 травня.

Зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів відбуватиметься після завершення навчального року, у період з 3 до 17 червня. Упродовж цього часу абітурієнти матимуть можливість скласти тести, результати з яких будуть необхідні для вступу до вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
22.02.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина Скибка
Здравствуйте. Есть ли какая-то альтернатива чтобы изменить предмет в сертификате? Правила на оф сайте, конечно,прекрасны. Но сертификат мне до сих пор не отправлен, а в колл центре сообщают,что "значить ви не зміните вже предмет". Ждать следующего года?Или еще есть к кому обратиться
Іnfo
Якщо ви маєте бажання зареєструватися на інший предмет, Вам потрібно пройти перереєстрацію. Для цього слід надіслати до регіонального центру оцінювання якості освіти рекомендованого листа, в який вкласти отриманий сертифікат та заново сформовану реєстраційну картку, яка відображає бажані зміни. Однак, визначений граничний термін, до якого особа може здійснити перереєстрацію — це 18 березня. Тобто документи, відправлені 19 березня розглядатися регіональними центрами не будуть. http://osvita.ua/test/50279/
Ірина Скибка
Прочитайте внимательней, пожалуйста- "сертификат мне ДО СИХ ПОР НЕ ОТПРАВЛЕН , а в колл центре сообщают,что "значить ви не зміните вже предмет"
Ірина Скибка
Для Іnfo: На почте сообщают, что их вообще только начали рассылать. Это "нормальный план подготовки" - поставить срок до 18го, а осуществить-то это как?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!