Підготовка до тесту: ЗНО онлайн з історії України

Дистанційна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України

Підготовка до тесту: ЗНО онлайн з історії України

З метою дистанційної підготовки до складання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з історії України учасники тестування мають можливість скористатися відповідним сервісом онлайн підготовки до ЗНО з історії України, в якому містяться завдання, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних сесій ЗНО, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного тестування у попередніх роках.

Під кожним завданням з історії України ви знайдете посилання на опис правильного виконання завдання та схему його оцінювання.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах ЗНО онлайн з історії України максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання всіх тестів вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових та рейтингових балах.

Також після завершення тесту буде зазначено час, який ви витратили на його виконання. Ви можете завершити тест достроково натиснувши відповідну кнопку поряд із кожним завданням.

За останнім посиланням у списку тестів, ви можете відкрити повний список усіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви отримуєте правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

ЗНО онлайн з історії України

Зовнішнє незалежне оцінювання з історії України відбудеться у п’ятницю 13 травня 2016 року. З особливостями проведення тестування, зокрема, формами завдань тесту, кількістю завдань, часом відведеним на виконання завдань, критеріями оцінювання тощо можна ознайомитися за таким посиланням >>>

Освіта.ua
01.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мар'ян
Добрий день! Я хотів спитати, чи можна провчитися один рік в одному факультеті а потім на наступний рік перейти на інший факультет ? Будь ласка! Напишіть мені!
Іван
Для Мар’ян: Можна. Особливо якщо переходити на контракт.
Коментувати
Ольга
Не предмет брудний, а брудні історики, які сприймайть історію як політику, релігію, мораль, а не науку.
Виталий Пугач
історія України- самий брудний предмет, так як ньому постіно перекручується все що можна в угоду діючій владі.
12345
Для Виталий Пугач: Отними у народа историю - и через поколение он превратится в толпу, а еще через поколение им можно управлять, как стадом.
Для 12345
Совершенно верно. В этом плане очень хорош фильм "Игры богов", спорный, конечно, но наводит на мысли. А результаты мы наблюдаем сейчас. Свое все пох..ли, а Европе заглядываем в одно место.
111
Для Виталий Пугач: Например?
Коментувати
Иванова Валентина
Хотелось бы задать вопрос пану Квиту. Сколько можно финансировать сепаратизм в Одессе, наделяя бюджетными местами исторический , философский факультеты ОНУ? Одни только братья Давидченко чего стоят. Почитайте какую ахинею несут в соцсетях молодчики одесской орг.КПУ, выходцы означенных факультетов ОНУ. Все прекрасные пропагандисты. Преподаватели стараются? Так зачем я плачу налоги? чтоб из-за издержек в образовании таких особей иметь на свою голову гембель?