Тестування з української мови: пункти ЗНО відкриються о 10.15

Допуск учасників ЗНО до пункту тестування розпочнеться за 45 хвилин до початку зовнішнього оцінювання

Тестування з української мови: пункти ЗНО відкриються о 10.15

Допуск учасників зовнішнього оцінювання, які братимуть участь у тестуванні з української мови і літератури до пункту ЗНО розпочнеться за 45 хвилин (10 год. 15 хв.) та припиниться за 10 хвилин (10 год. 50 хв.) до початку зовнішнього оцінювання. Саме ж тестування розпочнеться об 11-й годині 24 квітня. За необхідності, абітурієнти мають звернути увагу на маршрути доїзду до пункту тестування.

Для допуску до пункту ЗНО учасники тестування мають обов’язково пред’явити: Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; документ, назва і номер якого зазначені у Сертифікаті; запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні.

Під час тестування учасники ЗНО не можуть мати при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, що можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали.

Учаснику необхідно мати при собі дві-три капілярні чи гелеві ручки насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

Більшість учасників ЗНО складатиме тест базового рівня який містить 58 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Учасники, які складатимуть тест поглибленого рівня для виконання 74 завдань матимуть 210 хвилин (150 хвилин на виконання завдань базового рівня та 60 хвилин на виконання завдань поглибленого рівня).

Тестові роботи обох рівнів також матимуть одне завдання з розгорнутою відповіддю, яке передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументативного висловлення на дискусійну тему. Власне висловлювання має містити не менше 100 слів.

Що необхідно знати про тестування з української мови і літератури:

 Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Освіта.ua
23.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
З Богом! Хочеться,щоб цього року випускникам фартило більше.