"Знання Онлайн" - онлайн-школа підготовки до ЗНО
PR

Директор першої онлайн-школи, що дає вичерпну підготовку до ЗНО, про переваги навчання

"Знання Онлайн" - онлайн-школа підготовки до ЗНО

Олександр Ярусевич, директор школи "Знання Онлайн" – першої в Україні онлайн-школи, що надає вичерпну підготовку до ЗНО, розповів Освіта.ua про можливості та переваги навчання в ній.

Пане Олександре, наскільки вистачає шкільних знань для того, щоби складати ЗНО, і наскільки буде достатньо онлайн-підготовки для успішного проходження цих тестів?

Шкільних знань достатньо для здачі ЗНО в тому випадку, якщо учень відвідував усі уроки, усе зрозумів і запам’ятав. Проблема полягає в тому, що ЗНО складається по всій шкільній програмі. Треба володіти знаннями із 7 по 11-й клас. І, відповідно, цю програму треба якимось чином пригадати, повторити, а деякі місця й вивчити з нуля. І зазвичай те, що вивчалось у 7, 8-х класах, призабувається, а в 11-му класі у школі вивчається програма поточного року – тобто немає курсу повторення попередніх років.

За допомогою нашої школи ви можете ефективно й досить коротко повторити та вивчити ту шкільну програму, яка вимагається в рамках ЗНО. Навчальна програма школи «Знання Онлайн» створена нашими викладачами і на 99 % співпадає з вимогами міністерства до знань, якими повинен володіти учень для складання ЗНО.

Курси, що пропонуються, можна не тільки повторити, а й вивчити. Якщо учень пропустив тему повністю, він може вивчити її з нуля, тому що кожна тема починається із самих основ. Тому ми впевнені у високих результатах учнів, які пройдуть у школі «Знання Онлайн» усі теми курсу. На сьогодні школа пропонує курси підготовки до ЗНО з математики, фізики, історії України та української мови.

Яким чином здійснюється навчання?


Більшу частину курсу займають відео-уроки – це відео як теоретичного, так і практичного спрямування. Викладачі розкривають основні поняття, теорію теми, а також показують, як розв’язувати задачі або здавати окремі тести.

Конспекти даються у форматі PDF і є зручними у випадку, коли учень забув якусь деталь, і, щоб не проглядати весь відеоурок, він може знайти всю потрібну інформацію, основні факти в конспектах, наприклад, формули чи теореми, історичні дати або мовні правила. Це стиснутий підсумок знань у текстовому форматі.

Тести створені у відповідності з аналогами ЗНО, щоб учень тренувався в такому форматі, який буде на офіційному оцінюванні. За кожний тест учень одразу отримує оцінку та бачить свій реальний рівень знань.

Новинка, якої поки що немає ніде, – це те, що із 20 лютого ми почали проводити вебінари. Це онлайн-семінари з викладачами. Викладач читає онлайн-лекцію, підсумовує матеріал, який був у відеоуроках, показує приклади вирішення минулорічних тестів ЗНО та відповідає на ті запитання, які учні надсилають йому в режимі онлайн.

Зрозуміло, що навіть якщо відеоуроки та конспекти є повними, то все одно в деяких учнів виникають додаткові запитання. На ці додаткові запитання можна отримати відповідь і під час онлайн-включення.

Відеоуроки, конспекти та тести доступні в будь-який час. Викладач призначає вебінари на певну дату й час, плюс ще існують коментарі до кожного уроку, де учень може ставити запитання, а викладач дає на них відповідь у міру надходження цих запитань.

Як учень може переконатись у тому, що він навчається в онлайн-школі належним чином?

Учень може контролювати себе сам. Також батьки можуть заходити в його онлайн-середовище і стежити за його успіхами. До кожної теми додаються 2–3 тести. Один-два – тренувальних, які учень може проходити будь-яку кількість разів, і в системі за ним зберігається найкращий результат. І є один контрольний тест, кількість спроб складання якого обмежена.

У чому полягають переваги онлайн-підготовки у школі "Знання Онлайн"?


Учень може навчатись у будь-який час у будь-якому місці. Наприклад, якщо він виїжджає за межі свого дому чи міста, то має можливість навчатися. Це перше, - що стосується формату навчання в онлайн-середовищі.

Друге – це системність. Курс викладений чітко з початку до кінця і створений так, щоби учень, який поступово рухається крізь нашу програму, міг потрошки вивчити всю шкільну програму, яку вимагає Міністерство освіти. "Знання Онлайн" – перша онлайн-школа, яка надає вичерпну підготовку на курсах шкільної програми.

Третє – усі наші викладачі отримали якісну освіту в університеті Шевченка, переважно з червоним дипломом.

Четверте – учні можуть спілкуватись і підтримувати контакт з викладачами. Починаючи з коментарів, на які ви можете отримати відповідь практично кожний день, і закінчуючи тими онлайн-семінарами, які планується проводити кожний тиждень.

Скільки коштує навчання у школі "Знання Онлайн"?


Наші послуги доступні за ціною. Ціна одного повного курсу (один предмет) складає приблизно 600–700 гривень. Один наш курс складається із приблизно десяти тем. І дві з цих тем відкриті для безкоштовного вивчення для всіх бажаючих, щоб учень міг оцінити, наскільки йому підходить такий спосіб навчання.

Крім того, сирітам, напівсирітам, дітям з обмеженими можливостями руху та учням із зони бойових дій ми надаємо безкоштовний доступ до навчання. Для цього треба зв’язатися з нами за допомогою електронної пошти [email protected] і надати копію документів в електронному вигляді. Півсотні таких учнів уже отримали безкоштовний доступ до навчання у школі "Знання Онлайн".

Якими є, на Вашу думку, перспективи шкільного онлайн-навчання в Україні?


Що стосується нашої школи, то в майбутньому ми плануємо стати першою звичайною онлайн-школою в Україні. Через півроку ми будемо надавати нашим слухачам ще чотири курси (біологія, хімія, географія, англійська мова) для підготовки до ЗНО.

Далі ми плануємо відкрити курси, відповідні шкільній програмі, як у справжній школі, тільки онлайн, – за 9, 10 та 11-й класи. Це будуть більш деталізовані окремі курси, і не тільки випускники, а й молодші учні зможуть паралельно проходити шкільну програму, заповнювати пропуски чи взагалі вчитись дистанційно, якщо вони не мають можливості відвідувати звичайну школу.

Я вважаю, що в майбутньому широко використовуватиметься змішане навчання. Частина навчання буде проходити онлайн – відеоуроки та тестування, наприклад. А частина навчання проходитиме звичним шляхом у школах. Таким чином можна підвищити ефективність навчання та покращити реальний рівень знань учнів.

Розмовляв Павло Петриченко, Освіта.ua

Освіта.ua
03.03.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів