Сьогодні абітурієнти складають тест ЗНО з географії

Метою зовнішнього оцінювання з географії є оцінка підготовленості вступників до навчання у ВНЗ

Сьогодні абітурієнти складають тест ЗНО з географії

Тестуванням з географії завершуватиметься другий тиждень проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Абітурієнти вже мали можливість скласти тести з іноземних мов, української мови і літератури, російської мови та математики. Для участі в тестуванні з географії зареєстровано майже 75 тисяч вступників.

Тест з географії триватиме 150 хвилин, упродовж яких учасникам ЗНО необхідно буде розв’язати 58 тестових завдань, які в свою чергу будуть поділені на чотири різних форми. Кожна форма завдань має власну схему оцінювання.

Програму ЗНО розроблено на основі чинної програми з географії для 6-9 класів та програми з географії рівня стандарту, академічного рівня для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Метою зовнішнього незалежного оцінювання з географії є оцінка підготовленості учасників тестування до навчання у вищих навчальних закладах.

Максимальна кількість тестових балів, що зможе отримати учасник тестування з географії правильно виконавши всі завдання тесту, складає 92 тестових балів. Після визначення результату тесту, отримані бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Використовувати додаткові матеріали та обладнання під час тестування не дозволяється, також буде заборонено використання мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Тестування з географії розпочнеться 14 червня об 11 годині. Допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Учасникам тестування варто дотримуватись правил доступу до пунктів тестування та мати при собі необхідний перелік документів. За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування.

Для підготовки до тестування з географії ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з географії у 2014 році та тестами минулих років.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з географії.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів