Osvita.ua ЗНО Сьогодні абітурієнти складають тест ЗНО з географії
Сьогодні абітурієнти складають тест ЗНО з географії

Метою зовнішнього оцінювання з географії є оцінка підготовленості вступників до навчання у ВНЗ

Сьогодні абітурієнти складають тест ЗНО з географії

Тестуванням з географії завершуватиметься другий тиждень проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Абітурієнти вже мали можливість скласти тести з іноземних мов, української мови і літератури, російської мови та математики. Для участі в тестуванні з географії зареєстровано майже 75 тисяч вступників.

Тест з географії триватиме 150 хвилин, упродовж яких учасникам ЗНО необхідно буде розв’язати 58 тестових завдань, які в свою чергу будуть поділені на чотири різних форми. Кожна форма завдань має власну схему оцінювання.

Програму ЗНО розроблено на основі чинної програми з географії для 6-9 класів та програми з географії рівня стандарту, академічного рівня для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Метою зовнішнього незалежного оцінювання з географії є оцінка підготовленості учасників тестування до навчання у вищих навчальних закладах.

Максимальна кількість тестових балів, що зможе отримати учасник тестування з географії правильно виконавши всі завдання тесту, складає 92 тестових балів. Після визначення результату тесту, отримані бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Використовувати додаткові матеріали та обладнання під час тестування не дозволяється, також буде заборонено використання мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Тестування з географії розпочнеться 14 червня об 11 годині. Допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Учасникам тестування варто дотримуватись правил доступу до пунктів тестування та мати при собі необхідний перелік документів. За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування.

Для підготовки до тестування з географії ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з географії у 2014 році та тестами минулих років.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з географії.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!