На 5 березня зареєстровано 250 тис. учасників ЗНО

Остаточні статистичні дані щодо реєстрації будуть оприлюднені після обробки всіх реєстраційних документів

На 5 березня зареєстровано 250 тис. учасників ЗНО

Завершено реєстрацію абітурієнтів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Станом на 5 березня 2014 року зареєстровано 250 430 абітурієнтів, остаточні результати реєстрації будуть оприлюднені після обробки всіх реєстраційних документів абітурієнтів. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.


Найбільш активними є майбутні вступники Донецької, Львівської та Одеської областей. Остаточні статистичні дані реєстрації будуть оприлюднені після обробки реєстраційних документів вступників регіональними центрами оцінювання якості освіти.

Абітурієнти, яким було відмовлено в реєстрації, можуть усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня надіслати на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти новий комплект реєстраційних документів.

Як відомо, середній бал шкільного атестату при вступі до вищих навчальних закладів України в 2014 році буде зменшено з 200 до 12 балів.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2014 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2014 Вконтакте.

Освіта.ua
05.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мария
А из других областей, основная масса выпускников прямым ходом за кордон????
Андрейка
Дай бог в этом году всем поступить на бюджет кто куда желает)
Ольга
Така кількість абітурієнтів - це ще не погано! Але найголовніше, щоб не було помилок. А то я ось читала, що місяць тому у львівян було 85% помилок. Ось джерело:http://znoclub.com/novyny/279-85-lvivyan-zareestruvalisya-na-zno-z-pomilkami.html