Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО 2014 року

1 листопада стартувала реєстрація осіб, які мають намір взяти участь у пробному незалежному оцінюванні

Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО 2014 року

Регіональні центри оцінювання якості освіти розпочали реєстрацію учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання, основною метою якого є відтворення умов та технології проведення тестування абітурієнтів, відповідно до яких буде проведено основну сесію ЗНО у 2014 році.

Участь абітурієнтів у ПЗНО є добровільною, а його результати тестування не використовуватимуться для оцінювання навчальних досягнень школярів.

Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання можуть бути особи, які впродовж листопада пройдуть процедуру реєстрації та здійснять оплату послуг регіональних центрів оцінювання.

Реєстрація на пробне тестування триває з 1 до 30 листопада на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для реєстрації участі у ПЗНО абітурієнт має відвідати сайт центру оцінювання якості освіти свого регіону та виконати необхідний алгоритм дій, що є необхідною умовою процесу реєстрації.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість послуг зі складання одного тесту в усіх регіональних центрах оцінювання якості освіти складає 89 грн.

Зареєстровані учасники пробного ЗНО зможуть скласти тести протягом двох тестових днів - 22 та 29 березня 2014 року. Протягом одного дня учасник матиме можливість скласти тільки один тест за запропонованим переліком.

22 березня будуть проведені тестування з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської.

Відповідно 29 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Результати пробного ЗНО учасники визначать самостійно після виконання всіх завдань тесту. Після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, учасники тестування отримають інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемою нарахування тестових балів.

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:

Для отримання оперативної інформації щодо вступної кампанії 2014 року приєднуйтесь до групи абітурієнт ВКонтакте або підпишіться на розсилку новин Освіта.ua.

Освіта.ua
01.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Згідно наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 16 жовтня 2014 року № 106 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2015 році дати пробного ЗНО встановлено 21 та 28 березня 2014 року !!!!!! У Вашій статті 22 та 29 березня 2014 року??? Це як розуміти????
Info
Для Світлана: це публікація минулого року. Актуальна інформація щодо проведення ПЗНО навесні 2015 року за наступним посиланням http://osvita.ua/test/43620/
Коментувати
Максим
Танцюєш майже все свое життя або дуже хочеш навчитись? Хочеш відвідати різні куточки світу?Хочеш виступити на відомих сценах України? Хочеш побачити тих зірок, яких бачив лише по телевізору? Тоді заходь сюди) *club51681093 (ФАКУЛЬТЕТ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА КНУКіМ)
Алекс
А можна змінити предмети, з яких будеш складати тести? Я вже зареэстрован
Віра
реєстрація на пробне ЗНО
галина
чи обов’язково реєструватися за місцем прописки?
ганна самборська
які потрібно документи на ПЗНО.
Ганна
як зареєструватися?
руденко назар васильович
рееструватися на пзно
Коментувати
Вероніка
як зареєструватись на пробне?
маша
минулого року я проходила зно з чотирьох предметів і отримала бал, який задовільнє мене тільки з трьох предметів, чи можу я здавати зно лише з одного предмету - того, що не задовільняє ?
Тетяна
Як можна зареєструватись на зно (не пробне) онлайн, якщо я не на україні, але хочу здавати тести і приїду на україну для цього? які потрібні документи?
озабоченный абитуриент
На пробное тестирование уже идет регистрация, а программы 2014 года почему-то еще нет . На сайте центра висит программа 2013. Это как?
Марія!!!
1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – пробного тестування, ПЗНО) є особи, які зареєструвалися для його проходження та здійснили оплату. 2. Реєстрація учасників пробного тестування здійснюється Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти (далі - ЛРЦОЯО) через мережу Internet після отримання електронної заяви від абітурієнта. Електронна заява на участь у пробному тестуванні прирівнюється до паперової. 3. Реєстрація триватиме з 01 листопада 2013 р. до 30 листопада 2013 р. 4. Для реєстрації особа, яка виявила бажання взяти участь у пробному тестуванні, повинна:   4.1. Зайти на сайт ЛРЦОЯО www.lvtest.org.ua на сторінку «Пробне тестування».   4.2. Ознайомитися з документами, що регламентують проведення пробного тестування.   4.3. Заповнити на сайті реєстраційну форму, сформувати та відправити електронну заяву. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки "Особистий кабінет учасника ПЗНО".   4.4. Зайти на інформаційну сторінку "Особистий кабінет уч
0
я не можу зареєструватися в іванофранківському центрі оцінювання через проблеми в роботі сайту
татьяна
Добрый день, подскажите, пожалуйста, пи внесении данных на регистрацию допустили ошибку в данных (номер паспорта) , есть ли возможность исправить или необходимо сново регистрироваться, оплату пока не производили. Спасибо.