Понад 60 закладів освіти під загрозою через підрив Каховської ГЕС

Освітянам і учням, які перебувають у зонах підтоплення, важливо переміститися до безпечних місць

Понад 60 закладів освіти під загрозою через підрив Каховської ГЕС

Понад 60 закладів освіти опинились під загрозою через підрив Каховської ГЕС російським ворогом.

За інформацією Міністерства освіти, наслідки руйнації можуть бути катастрофічними.

«Підрив Каховської ГЕС, ймовірно, затопить приблизно 27 дошкільних навчальних закладів, 15 шкіл, 6 закладів професійно-технічної та 15 закладів вищої освіти, 2 наукові установи НАН України», – йдеться у повідомленні.

Також у міністерстві закликали педагогів до вчасної евакуації.

«Освітянам, науковцям та учням, які зараз перебувають у зонах підтоплення, важливо переміститися до безпечних місць відповідно до рекомендацій місцевої влади», – наголосили в міністерстві.

Згідно з повідомленням, на даний час обласною владою організовано евакуацію мешканців автобусами до м. Херсона, далі до м. Миколаєва і звідти до м. Хмельницького.

Також курсуватиме на залізничному вокзалі з Херсона евакуаційний потяг до Миколаєва.

Освіта.ua
06.06.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Він, вони, ми...???
Дежавю. За півтора року спромігся тільки заявити: хтось, колись, десь, мабуть, можливо, але, ….Зеленський: мені здається, я розумію….що він, вони несуть відповідальність. Кримінальна справа така є, ….що він, вони несуть відповідальність. Кримінальна справа така є…, Ми ж з вами дорослі люди, розуміємо, якщо з якогось містечка хтось кудись іде, то ідуть усі. Я для себе знаю, мені здається, я розумію", - додав глава держави. Джерело: https://censor.net/ua/n3423182 "Я для себе знаю", - Зеленський про встановлення винних у здачі Півдня та захопленні Каховської ГЕС. ВIДЕО