Міністр освіти просить перевірити свою дисертацію на плагіат

Новопризначений міністр готовий відмовитись від наукового ступеня в разі виявлення порушень

Міністр освіти просить перевірити свою дисертацію на плагіат

Міністр освіти і науки Оксен Лісовий подав свою дисертацію на перевірку на плагіат до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Відповідна ініціатива викликана звинуваченнями громадськості у порушенні принципів академічної доброчесності при написанні дисертації нового міністра.

За словами міністра, він готовий відмовитись від ученого ступеня у разі виявлення порушень за результатами перевірки.

«Не менше за інших чекаю на її результати. І, як уже казав, у разі виявлення будь-яких порушень нової культури академічної доброчесності, до формування якої від мене буде особлива увага, відмовлюся від ученого ступеня кандидата наук. Щойно отримаю висновок – публічно все оприлюдню», – запевнив Лісовий.

Також він наголосив, що не буде триматися за своє вчене звання.

«Триматися за будь-які звання точно не збираюся. Я прийшов у міністерство не для цього, а робити реформи та працювати на якісну освіту глобального рівня. Наукові ступені й відповідні доплати до них потрібні людям, які займаються наукою, а не іншими сферами діяльності», – підкреслив міністр.

Освіта.ua
23.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Союзник
Триматися за посаду будеш, а за дисертацію ні!?! Сміх і гріх!! Робота ,Оксене ,була твоя до 2014 року. Не було тоді механізмів перевірки. Закон нахзад не діє! Тож не рви серце. Тебе , друже, Бабак спровокував. Спалить тебе, сам відбілиться , потім нарешті пролізе в міністри!!! Згриз Шкарлета , згризе і тебе.