До ВР надійшло подання про призначення нового міністра освіти і науки

Голосування за кадрові призначення має відбутися у парламенті найближчим часом

До ВР надійшло подання про призначення нового міністра освіти і науки

До Верховної Ради надійшло подання від прем’єр-міністра про призначення на посаду міністра освіти і науки Оксена Лісового.

Про це повідомив представник Кабінету Міністрів у парламенті Тарас Мельничук.

Голосування за кадрові призначення мають відбутися у парламенті найближчим часом.

Як відомо, 20 березня Сергій Шкарлет був звільнений з посади міністра освіти і науки згідно з поданою заявою.

Кандидат на посаду міністра освіти і науки Оксен Лісовий до цього часу очолював Національний центр «Мала академія наук».

Окрім того, Лісовий є заслуженим працівником освіти України та лауреатом Державної премії України в галузі освіти.

З початку війни брав участь у бойових діях у складі 95-ї бригади ДШВ.

Освіта.ua
20.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій
Буде повною ганьбою, якщо міністром призначать чергового плагіатора. Називається, поміняли шило на мило. Автореферат дисертації Лісового "Соціокультурна самоідентифікація особистості" за 2012 р. містить запозичення без посилань з ознаками механічного копіювання та автозаміни окремих словосполучень із автореферату дисертації Арабчука Я.І. "Основні чинники соціалізації особистості в полікультурному середовищі", оприлюдненого раніше у 2011 р. Я вже не кажу про те, що він мілітарист. Освіта і наука - справа цивільних, військової диктатури в цих (та й в усіх інших) сферах нам не треба. І взагалі, неможливо повірити, що він з окопів керує МАН. Це явний хайп, пропаганда і самопіар.
освітянка
Погано те, що апарат МОНУ займається тільки тим, що переписує старі накази на нові. І все давно забуте старе подають як інновації. А в той час директори і відділи освіти взяли на себе обов’язки ВНЗ кому треба, в робочих документах школи, кваліфікацю припишуть, а кому відпишуть. Проводять атестацію порушуючи усі норми закону. За останні роки кількість підроблених дипломів напевно зросло в десятеро. Будя-яка перевірка КРУ купується одним махом. Толку від зміни облич, яко все на своїх місцях.
Ірина
Можливо, якраз цьому міністру вдасться зламати хребет науковій корупції. Саме він має можливість покінчити з багатьма практиками, які збереглись з часів комунізму. Найбільший атавізм комунізму - це захист двох дисертацій, кандидатської та докторської. В цивілізованому світі є тільки одна дисертація - доктора філософії, а держави не витрачають мільярди на доплати науковцям за написання дисертацій.
Марчук Юрко
Жалко цього , напевно, непоганого чоловіка. Він не готовий до цієі важкоі роботи. Йому вже плетуть лапті. Нардепи вже накопали плагіат в дисертаціі, призначать нікчемних замів, Федоров буде викручувати своє … Політичноі підтримки ні в кого взяти … Одним словом Каліф на час!