Кожен заклад освіти отримає безпековий акт перевірки

У регіонах триває робота комісій з оцінки готовності захисних споруд закладів освіти

Кожен заклад освіти отримає безпековий акт перевірки

В усіх регіонах триває робота комісій з оцінки будівель фонду захисних споруд цивільного захисту закладів освіти, за результатами якої буде визначено стан готовності закладу до початку нового навчального року.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи проведення урядової селекторної наради, присвяченій початку нового навчального року.

За його словами, за результатами оцінки кожен заклад освіти отримає акт, у якому буде визначено стан готовності до початку нового навчального року.

Окрім того, заклад освіти отримає рекомендації щодо режиму роботи.

«Комісії повинні видати акт перевірки кожному закладу після огляду. В акті буде визначено стан готовності закладу освіти до початку нового навчального року та надані рекомендації щодо режиму роботи», – зазначив міністр.

Освіта.ua
21.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Школярам зробили онлайн навчання тому,що батьки пообіцяли не пускати своїх дітей у школи взагалі.Так і батькам студентів треба шукати варіанти з медичними довідками,переведенням на індивідуальне навчання ітд.Життя дорожче,як то кажуть. Понавибирали клоунів,а тепер всім людям горе
007
Для Оля: студентів на індивідуальний графік переводять якщо вони працюють. Але навряд чи знаходження на роботі або в навчальному закладі відрізняється. Ви ж на роботу ходите
Оля
Для 007: А які ще є можливості не ходити на очне навчання в той універ?? Зрозуміло,що на індивідуальне навчання не переведуть.Залишається заочне навчання,або кидати той універ і їхати в якусь європейську демократичну країну,бо цей олігархічний заповідник стає диктатурою
Kilua
Що саме смішне їм пофіг, навіть якщо батьки збираються и просять керівництво залишити свою дитини в безпеці. Або самі знаєте як тебе обдирають. До того ж багато хто підписав петицію за дистанційне навчання не тільки за школярів йшла мова, а і про студентів, і підписували студенти і їх батьки бо вони за них турбуються .
Коментувати
Amina
Також організуйте онлайн навчання в університеті саме і для СТУДЕНТІВ на вимогу батьків, тим хто турбується за безпеку своєї дитини! Як ви це зробили для школярів!
Keris
А студенти? Зробіть також і студентам як і школярам за вибором залишитися на навчання дистанційно, тим хто хоче ! Бо студенти теж діти! Агов, тут в університети також ці кляті орки кидають ракети, що робити батькам які не можуть ніяк вплинути на керівництво університету, і переймаються за безпеку своєї дитини? Зробіть також можливість студентам навчатися дистанційно ті хто хочуть! Ті хто хочуть нехай ходять, а ті хто переймається за безпеку своєї дитини, та не мають можливість сплачувати ще за проживання дитини в іншому місці(далеко від дому) де знаходиться університет дитини ( бо хочу звернути увагу, багато у кого батьки залишились без роботи, а навчання всеодно треба сплачувати, бо тебе відраховують за несплату, а попереду зима, в столиці тепер зняти квартиру теж не так дешево як зараз щоб та дитина ходила в університет) . А ще мене цікавить, ви уявляєте собі що деякі "контужені" викладачам ти ще будеш доказувати що ти не зміг добратися під час повітряної тривоги до університету, і будеш ходити тисячу разів до нервового зриву відпрацьовувати то нб . А під час навчання слухати тривогу, бігати туди сюди, переживати за рідних.... Це капець, тому ті хто хочуть ходити ходіть, але дайте реальну можливість тобто офіційну "бумажку" аби ми могли навчатися дистанційно теж (студентам)за вимогами батьків.
Игорь
Лучше бы электронные дневники и журналы, наконец, ввели, чем на эту фикцию деньги тратить...
Неля
Що це за така комісія, назва якої та члени в секреті? Відкрию маленький секрет: засновники закладів освіти самоусуваються від всяких актів, а відповідальність за підготовку перекладають на директорів. Ні поради, ні рекомендації, ні підтримки, ні грошей... У нас це так. Вказівка голови громади, який боїться відповідності
Василий Васильев
МОН тисне на департаменти освіти з метою відновлення очного навчання. Негласно вимагає визнавати укриттям все що є. Шановні батьки в жодному разі не пускайте дітей до школи до закінчення війни. Будуть живі здорові діти, все надолужимо.
Оля
Для Василий Васильев: А студентам як бути?Два тижні пропусків без поважної причини-це відрахування.Або наражатись на смертельну небезпеку.
Kilua
Для Оля: згодна дайте офіційне підтвердження що студенти можуть навчатися також дистанційно! А виходить так що або в Академ. відпустку йди, або тупо забирай документи і за кордон переводиться, або взагалі йдеш вимушено в технікум або коледж за кордон бо не знаєш мови. І ще чекати коли поступиш на свою спеціальність... Ідіотизм.... А все через те що думаєш про безпеку дитини.
Коментувати
Василий Васильев
Потім цим актом будемо прикриватись від ракет. На думку МОН вкрай ефективно. З актом і коридор котрий в аварійному стані підійде за надійне укриття. Пане Шкарлет і все міністерство, вибачте, до одного місця ваші акти, якщо сховище в аварійному коридорі. Припиніть посилати дітей під ракети. Тільки дистанційне навчання до закінчення війни!!!
Оксана
А дорогою до школи? Коли діти пішки долають по 2 - 4 км? Будинків немає, бомбосховищ також? Як в такому випадку? Що робити?
Аня
Чому влада так намагається загнати учнів і студентів на очне навчання,ігноруючи правила безпеки,які чітко говорять про заборону великого скупчення людей під час війни!
Василий Васильев
Для Аня: Я відповім чому. Прагнуть дитячої крові, цапом відбивайлом зроблять директора, самі вмиють руки. Знову підкреслять жорстокість загарбників, лише себе рідних забудуть згадати, як дітей пхали під ракети.
Олексій
Ніхто учнів в школи не заганяє. Батьки мають право залишити своїх дітей на дистанційному навчанні. Очно будуть навчатися тільки ті, хто цього захоче!
Татьяна
Для Аня: Потому что есть родители (на мой взгляд, очень странные), которые требуют очного обучения. Ну, согласитесь, есть такие, которые считают, что за их детей должны нести ответственность и заботиться другие люди, а их функции как родителей ограничиваются материальным обеспечением. А МОН пытается усидеть на двух стульях, и этим "родителям" угодить, и от остальных скандала избежать, а ответственность скинуть на директоров школ и учителей.
Коментувати
Viki
Шановні батьки та викладачі, НЕ ВІРТЕ ЦИМ АКТАм перевірки!!! ЗА гроші буде складено любий документ, а безпеки для життя не буде!!! У нас у коледжі бомбосховища немає, у будівлі, яка розміщена через квартал сховище є, але без світла, без води, без умов розміщення там дітей, та ще заняття там планують проводити під час повітряних тривог!!! І всі документи майже готові. НЕЛЮДИ!!! Були заняття онлайн і всі навчалися, хто дома, хто за межами країни, так ні, треба щоб усі бігали по подвалах!! Ні МОН, ні директори закладів освіти не піклуються про ваших дітей, це тільки ви за них хвилюватись. А викладачі, як завжди, без охорони за своє життя.
учитель
Батьки, не вірте тим актам, перевіряйте самі ті підвальчики, вони не відповідають вимогам!
Казкарка
Куди попропадали усі коментарі? Навіщо тоді вони тут взагалі є? Комусь не такі, і раз - і почистили.