Що треба мати в аптечці родині з маленькою дитиною

Які медичні засоби та інструменти мають бути в аптечці вдома та під час переміщень разом із малюком

Що треба мати в аптечці родині з маленькою дитиною

Щоб вчасно надати першу медичну допомогу малюку, у батьків мають бути під рукою найнеобхідніші ліки. Що ж має бути у аптечці родини з маленькою дитиною? Міністерство охорони здоров’я підготувало інформацію про те, які медичні засоби та інструменти мають бути в аптечці вдома та під час переміщень разом із малюком.

Вчасно надати допомогу малюку – перше завдання батьків. Інструменти, перев’язувальні матеріали й необхідні ліки – це основа домашньої аптечки, а батьки – перша невідкладна допомога, яка знаходиться поруч із малям.

Аптечка обов’язково повинна бути переносною, тобто ліки та засоби лікування слід покласти в окрему коробку, валізку, сумочку чи контейнер. Корпус аптечки має захищати її вміст від ударів, світла і вологи.

Будь-які препарати у формі таблеток, капсул, драже не призначені для маленьких дітей. Також дітям до року не можна застосовувати спреї для горла та носа. Зазвичай ліки для маленьких дітей – це рідини (розчини, сиропи, краплі) та свічки.

Звертайте увагу на дозування: наприклад, при застосуванні судинозвужувальних крапель для носа воно має бути нижчим, ніж для дорослих. Зауважте також, що такий популярний засіб, як йод, категорично не можна застосовувати дітям до одного року.

Освіта.ua
08.04.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів