Першу дозу щеплення від ковіду отримали 62% освітян

За минулий тиждень Україна наростила темпи вакцинації: повністю щеплені від коронавірусу 42% освітян

Першу дозу щеплення від ковіду отримали 62% освітян

В Україні першу дозу щеплення від COVID-19 отримало 62% освітян, двома дозами щеплені від коронавірусної хвороби 42% освітян.

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

За словами заступника міністра, за минулий тиждень Україна наростила темпи вакцинації.

«Поточний рівень вакцинації в середньому становить 107 тисяч щеплень за добу. Однак нині темпи нарощуються: за останній тиждень +22% до вакцинації першою дозою. Зростання темпів зростання вакцинації очікується у вересні-жовтні", – поінформував заступник міністра.

Освіта.ua
24.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Степан
Багато керівників шкіл фальшують дані про вакцинування колективів, пишуть дві дози , а мають одну і. і.д.
Ольга
Так скільки доз вакцинування при "жовтій" зоні враховуються у 80% ? одна чи дві ?
Родитель
Успокойтесь, всех сейчас заставляют вакцинироваться! Особенно в полиции, никого не волнует, может есть противопоказания....На шахтах, например. Так что не нужно ставать на дыбки так.
МЫ
Для Родитель: детишек своих колоть будешь? успокойтесь все сдохните? лучше здохнуть борясь!
Коментувати
unforgiven 2
Спочатку пропонували вакцинуватися. Потім почали погрожувати, що переведуть на дистанційне навчання, відмінять надбавки. Однак, коли захворів учитель (який влітку отримав щеплення двома дозами Pfizer!!!) школу на карантин не закрили. Лише відправили "контактних" на самоізоляцію, хоч по-суті контактувала вся школа! Ось такі справи. P.S. Не рекомендую купувати "довідки" чи "сИртеФФікати". Потрібно відстоювати свої права і свободи в Конституційному руслі. Ми переможемо!
MMM
Олена і Ірина у мене до вас є одна дуже зрозуміла пропозиція. Не дай Бог ви захворієте на коранавірус ( повторюю: не дай Бог) у лікарню не звертайтесь, а лікуйтесь вдома народними методами. До лікарів не звертайтесь. У мене від цієї зарази померли два колеги, сусід і однокласник. Бажаю вам дожити до 100 років при здоровї і памяті. Хай щастить.
МЫ
Для MMM: а раньше люди не умирали? каждый день мрут тысячи от голода и холода, пенсионеры животеют придушеные в своих убогих жилищах со своими жалкими доходами без лекарств, без медпомощи, без нормальной еды... вой об этом барановирусе стоит только потому что он может схватить и разжиревшего опарыша вот поэтому они и ссутся
Xayc
Для MMM: Смертность от сезонного (обычного ОРВИ также из семейства короновирусов) в среднем 1,8%, а даже при всей бутафории и покаухе средняя смертность от "ужасного ковидв" около 2%. В общем, "тупой развод для одноклеточных от интyриста" (с) Быков
Ірина
В ваших пропозиціях немає необхідності, особисто для мене, тому можете їх лишити при собі) І до речі, уникала походів до лікарів і лікарень ще до «коранавіруса» ;) Принаймні до державних, бо це фільм жахів якийсь))
Коментувати
Олена
Ще раз переконалась, який Україна -совок. Ті ж самі радянські принципи залякування педагогів. Демократія вся на словах, а в реальності той самий СРСР під синьо-жовтим прапором. Дика неофедальна держава, де людей залякують любим способом і в першу чергу бюджетників, які не можуть за свою зарплату найняти хорошого адвоката. Злидні і терор, ось і вся укро дєрьмократія
5-летка за год
Для Олена: ви праві, це совдеп, це типу "дайош пятилетку за год", країна просочена такими дурнями(типу інтелекту -нуль, але голову розібє аби вислужитись). Повірте нічого не змінится.
123
Для Олена: Я позвонил в СБУ. Твой ip уже пробилм. За тобой уже выехали. Не удивлюсь, если при обыске в твоем доме найдут георгиевские ленточки, методички и военный билет вс рф. Тюрьма тебе. СлаваУкраинеГероямСлава.
123
Для Олена: путінська шльондра
Коментувати
Ірина
Ну звичайно, так пресувати вчителів, своєю «добровільною» вакцинацією, то будуть темпи «нарощуватись»