Вакцинація освітян від COVID-19 стане обов’язковою

МОЗ затвердить перелік професій, які зобов’язані мати щеплення

Вакцинація освітян від COVID-19 стане обов’язковою

В Україні запровадять обов’язкову вакцинацію проти COVID-19 окремих категорій професій, зокрема освітян.

Відповідне рішення ухвалено Кабінетом Міністрів.

Пропозицію щодо започаткування впровадження обов’язкових щеплень висловив міністр охорони здоров’я.

«Пропонуємо започаткувати впровадження обов’язкових профілактичних щеплень проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, зокрема для працівників закладів освіти», 
– сказав Віктор Ляшко.

За його словами, Європейський суд з прав людини підтвердив положення національного законодавства про те, що обов'язкова вакцинація є законною і може бути необхідною в демократичних суспільствах та не суперечить Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Він наголосив, що у законі «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачено, що працівники окремих професій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та поширення інфекційних хвороб, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти відповідних інфекційних хвороб.

Визначення такого переліку професій належить до повноважень Міністерства охорони здоров’я.

Освіта.ua
22.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
людина
Не розумію, чому нема статистики про вакцинованих медиків і чому так різко збільшується кількість лікарів, заражених ковідом? У чому тут фішка? І де статистика вчителів, що хворіють на ковід?
юнкерс
Для людина: та нема ніяких хворих!!!! нас просто хотять вміх повбивати....
Коментувати
Олеся
https://www.youtube.com/watch?v=RcriVkUTzxg&t=226s відео від адвокату https://zib.com.ua/ua/148752-vakcinaciya_vid_covid-19_pro_status_vakcin_pravovi_orientiri.html про юридичні моменти та вакцинування
Катерина
А як ВАМ отой рядок, що постійно крутять по телебаченню. ХТО хоче взяти участь у клінічних дослідженнях ліків проти ковіду? Як до цього ставитесь?
Галина
Для Катерина: нормально. Вже в новинах повідомили, що почали випробування ліків проти ковіду на людях. А в чому проблема? всі ліки проходять декілька етапів випробувань. В тому числі і на людях (після того як закінчать випробовування на творинах). Лише після всі єтапів випробувань їх ліцензують. Ви цього не знали? всі ліки, які Ви будь-коли приймали проходили етап випробувань на людях.
Катерина
ЗНАЛИ, але за це потрібно добре платити і це є по бажанню, а не так як зараз, примусова вакцинація, на сьогодні науково не підтвердженою вакциною, яка не пройшла клінічних випробувань.
Коментувати
Андрій
https://zaxid.net/moz_ogolosilo_pro_vvedennya_obovyazkovoyi_vaktsinatsiyi_dlya_chinovnikiv_ta_osvityan_n1526689 Про що говорить Ляшко? "Рішення було ухвалене після розгляду скарги чеських сімей щодо обов’язкового щеплення дітей. Суд зазначив, що вакцини, що вводяться чеськими органами охорони здоров’я, відповідають «найкращим інтересам» дітей. https://zaxid.net/news/" Суд про дитячі вакцини ПЕРЕВІРЕНІ роками, А не про ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ для дорослих. ЦЕ ВЕЛИКА РІЗНИЦЯ, ЗА КОГО ВІН НАС ТРИМАЄ???
Катерина
Для Андрій: https://zib.com.ua/ua/149109-obovyazkova_vakcinaciya_vid_covid-19_cherez_espl_de_pomilivs.html
Марія
Для Катерина: Дякую. Це якраз те, що Андрій мав на увазі. Ми піддослідні миші. (обов’язкова вакцинація - Геноци́д)
Коментувати
Nbr
Якщо примусити вчителів, то разом і всіх інших хто виходить з дому і спілкується
Віктор
Постійно читаю дописи. Вражає кількість освітян, які проти вакцинаці. Ті, які пишуть, а ще скільки мовчить! Люди добрі, чи наші міністри - обидва - читають ці дописи???? З якого дива так піклуються про наше здоровя???? У мене цукровий діабет, гіпертонія, я перехворів на COVID-19. Дякувати Богу, видужав. Мені не радять вакцинуватися, буде гарантований тромбофлібіт. Я БОЮСЯ приймати вакцину. До кого буду звертатися, коли виникнуть побічні дії вакцини? До цих "прес-міністрів"?
Вчитель
У нашій школі продовжуємо працювати очно, хоч не має 80% вакцинованих працівників.
Катерина
Для Вчитель: А мене вже докулупали, за.... Так що з понеділка звільняюсь.
Оксана
https://m.kievvlast.com.ua/news/ombudsmen-denisova-otkazala-minzdravu-v-soglasovanii-prikaza-ob-obyazatelnoj-vaktsinatsii-rabotnikov-ryada-professij. Омбудсмен ПРОТИ такого закону! Крапка!!!
Коментувати
Оксана
Миколаївська ОТГ Стрийського району(Львівщина). Уже протягом тижня пресують... То премії до дня вчителя не дадуть, то на роботу ходіть і ведіть уроки на різних платформах, але зарплата буде лише дві третіх від посадового окладу, то не пропустять в школу на робоче місце без сертифікату чи зданого тесту, то ще щось. Нас вважають за бидло (може ми цього і вартуємо). Під час революції Гідності ми вийшли на Майдан, щоб власне відстояти своє право на гідність, проти несправедливості, а тепер нова влада ще більше порушує наші права, маніпулює законами, трактує їх так як хоче, нехтує Конституцією тощо. В якій країні ми живемо? Доки це триватиме? Де позиція профспілки?
Батьки
Для Оксана: в чому проблема вакцинуватися? Вы кожні півроку проходити медогляди, в яких є обов’язкові щеплення. То чому ця вакцинація вас так лякає? А тим часом 31% випускників не можуть подолати пороговий бал з математики.
Департамент Дюсолей
Для Оксана: ми колоніальна держава без прав і гідності. А стосовно педагогів, то тут немає чому дивуватися, що їх так пресують, оскільки добре знають, що це люди інертні, покладисті і без гідності. Такими легко керувати і ніхто їх не згуртує в ніяких страйків не буде. Тому поваги до них немає зі сторони влади, педагог прирівнюється до худоби. І тут не стільки винна влада, а самі педагоги, які вже 30 років дають знущатися владі над собою! Хоч раз би вийшли на страйк, та де там, ну якщо фінансове питання їх так не хвилює, то хоча б мав бути інстинкт самозбереження?
ДепартаментДюсолей
Для Батьки: Як тупість деяких школярів пов’язана з вакцинацією вчителів? Бачу тобі очне навчання розуму не добавило, раз такі безглузді і беззмістовні пости пишеш! І що стосується вакцинації, чому ти вирішив/вирішила, що вона лякає? Лякає не сама вакцинація, а вакцинація ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЮ вакциною. А давай ми на тобі будемо випробовувати якусь вакцину? Тебе ж щіпили вже в тому житті, то ти не повинен лякатися, а погодитися!
Коментувати
399
Вакцинація освітян від COVID-19 стане обов’язковою. Рішення ухвалено Кабінетом Міністрів. Рішення не є ЗАКОНОМ ДЛЯ ВИКОНАННЯ.
Андрій
Для 399: https://zaxid.net/moz_ogolosilo_pro_vvedennya_obovyazkovoyi_vaktsinatsiyi_dlya_chinovnikiv_ta_osvityan_n1526689 Про що говорить Ляшко? "Рішення було ухвалене після розгляду скарги чеських сімей щодо обов’язкового щеплення дітей. Суд зазначив, що вакцини, що вводяться чеськими органами охорони здоров’я, відповідають «найкращим інтересам» дітей. https://zaxid.net/news/" Суд про дитячі вакцини ПЕРЕВІРЕНІ роками, А не про ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ для дорослих. ЦЕ ВЕЛИКА РІЗНИЦЯ, ЗА КОГО ВІН НАС ТРИМАЄ???
Коментувати
Оксана
А якщо вчителі відмовляться вакцинуватись, то що, їх звільнять?Через який суд?згідно якої Конституції? А якщо й звільнять чи відсторонять від роботи понад 60% думаючих вчителів, які не хочуть піддавати своє тіло сумнівному експерименту, то хто буде працювавти у школах? А з якого дива мають віддуватись саме вчителі?! За логікою, перші у списку мали би бути медпрацівники.Чи бояться, що тоді вже й не буде кому їЇХ лікувати?
ДепартаментДюсолей
Для Оксана: А хіба в нас працюють закони? Це ефимерне враження. Ми бананова держава, яка не те,що не захищає прав людини, а тупо їх ще й порушує. Всі ці декларування, що ми прагнемо в Европу привело нас до ще більшої деградації.
Катерина
Так, завтра звільняюсь.
Коментувати
Мамаївці
Якщо ми змовчимо все спишуть на нещасний випадок. До нашої ТГ входить с.Глиниця, Чернівецька область. Так от після цієї вакцини майже присмерті швидка забрала вчителя фізичної культури. Інформація достовірна і перевірена. Брехні не має Щоб ви знали така доля чекає багатьох вакцинованих. Тільки не всіх одразу. І якщо будемо мовчати нас чекає одне з двох. Звільнення або доля цього учителя
Олена
Для Мамаївці: Ніколи не повірю що весь колектив взяв і чесно вакцинувався. Хіба не можна було за людину домовитися, чи Драчинської філія "Мак-Медик’ обслуговує тільки VIP персон і тих хто закордон їздить. Я шановні знаю про що говорю. Про це малі дітки по селі розповідають. Як взагалі можна було таку хвору людину без попереднього обстеження вакцинувати? Це все на совісті не тільки лікарів, але і на керівниках котрі заганяють людей у глухий кут. Та ставлять перед вибором. Вакцина або робота.
Коментувати
Юлія
А мене цікавить, чому цей наказ стосується тільки педагогів? А медики, а працівники сфери обслуговуванея, а трудові колективи? Таке враження, що коронавірус тільки серед педагогів гуляє.
Наталія57
Для Юлія: А Ви бачили цей наказ? То підскажіть його номер
Катерина
Сьогодні 1 жовтня. Є проект наказу. Наказ ще не підписаний. Розглядатися може до місяця - так кажуть інформаційні джерела. А мене вже допресували як 2 тижні. В понеділок звільняюсь. Сказали, що треба робити так як хоче колектив, а колектив хоче, щоб я вакцинувалася, хоча більша частина принесли липу. А в мене немає можливостей таких, от і звільняюсь, бо цей терор уже 2 тижні, і визивають до начальства постійно, і телефонують додому по три рази, пів десятого вечора, і сплєтні.
Коментувати
Дим
Вам не кажется что этот врот брал агент путина? Вот посмотрите у нас существуют две активные группы порохоботы и зелеботы. Ляшко явно играет за другую команду. С повышением цен. С ценой на газ в целую тысячу! Он повышает социальную напряженность
Юрій
Читаю цей маразм і просто ах..єваю. Ви уколів боїтеся, чи як? ("Вакцина не пройшла перевірку часом"). Всі диванні експерти з вірусології бл..дь. Вакцина́ція (англ. vaccination) або ще́плення[1][2] — введення антигенного матеріалу з метою породити імунітет до інфекційної хвороби, який запобігає зараженню або ослаблює його негативні наслідки. Якби Дженнер не придумав вакцинацію то ми й досі помирали від віспи та багатьох інших хвороб. Я знав, що вчителі ідіоти та не знав що на стільки. Є поняття наукового методу, а не - "Одні кажуть, що людей треба перетворити на наркоманів, по версії інших вакцина подавлює волю, а деякі схильні вважати, що мета прорідити населення. Одне знаємо на 100%. Не просто так вакцинацію роблять примусовою." Це яким маразмом треба хворіть щоб писати таку ху..ню. Особливо якщо це пишуть вчителі!!!
Н
Для Юрій: Відразу видно професійного вірусолога, та ще й імунолога до того.... щоправда виходячи з посилань нажаль також лише теоретичного. Те що зараз відбувається нажаль вакцинацією назвати тяжко, оскільки для того, щоб зупинити "пандемію" щеплення доцільно робити одночасно (в ідеалі до тижня) більшій половині населення, а в нас МОЗ вакцин стільки навіть отримати не намагалось. А те що прийшло розподіляється бездарно, оскільки група ризику 60+ сидить дома і не вакцинується, бо ж треба всіх інших для чогось примусово вакцинувати... щоправда для чого не зрозуміло, оскільки діти до 18 хворіють так само як і інші, а їх щеплення непередбачено. Та ще і після "фахових" виступів Ляшка сльози на очі навертаються. Низька явка населення на вакцинацію прямий наслідок некомпетентності і постійної дезінформації МОЗ і ЗМІ, які повністю втратили свій кредит довіри.
амц
юзик сколько тебе заплатили иудина?
Xayc
Для Юрій: Отчасти верно для "старых" вакцин на основе ослабленных патогенов + токсичные консерванты для активации. Однако это в корне неправильно для непроверенных (без гарантий и особо результатов) новомодных мРНК, где в человеческие клетки вводится геном распознания вируса с последующей активацией иммунной. 1) клетки человека мутируют для мРНК = нормально не выполняют свои функции; 2) резервы организма идут на подавление собственных клеток-мутантов = автоимунное и куча болячек; 2) а КОГДА перестанет продуцироваться сигнатура ("подпись") вируса? = вечный постковид. Если риск фарингоподобный вирус с летальностью почти как у гриппа, нужно всего лишь быть чуть внимательнее и не впадать в маразм, и тем более в насильный эксперимент. Вот такая хурма, Гогик.
Коментувати
коментар
Примусово треба зробити учителів рабами, адже реальної користі від вакцинації суспільство не отримає. Вакциновані хворіють, вакциновані заражають, вакциновані нічим не кращі за решту. Реальних та об’єктивних підстав для таких кроків не має. Але є приховані підстави. І їх ми зрозуміємо тільки пізніше. Одні кажуть, що людей треба перетворити на наркоманів, по версії інших вакцина подавлює волю, а деякі схильні вважати, що мета прорідити населення. Одне знаємо на 100%. Не просто так вакцинацію роблять примусовою. Вдумайтеся. Вакцина не пройшла перевірку часом, а вже примушують вакцинуватися. А деякі за це обіцяють мільйони. Влада яка шкодує кошти на елементарні речі обіцяє мільйони.
микола
Просто нема слів. Пішли від сьогодні на дистанційку. Почався булінг с боку вакцинованих вчителів щодо невакцинованих. Думаю полишити роботу(((
анатолій
Для микола: та забийте на булінг, фіксуйте все, в майбутньому знадобиться. І порушення стосовно лікарської таємниці і порушення про особисту інформацію, і тиск стосовно щеплень. Ці всі дії незаконні, просто дехто поспішає попереду потяга, хоче вислужитись і забуває про закон.
Катерина
В мене уже і булінгом не назвеш, і просто знущання. Заявили, що колектив так вирішив, щоб я вакцинувалася. Все правильно кажете, що не законно, що можна відстоювати в суді. А варто? Скільки на це піде часу і самого життя. Для чого, щоб працювати в такому колективі.
Коментувати
UNB
Вони зроблять обов’язковою вакцинацію для всіх. Я проти обов’язкової. Вакцинація має бути завжди доступною, добровільною, безоплатною, за винятком приватних медзакладів.
Валентина
Они реально считают всех дураками?. https://www.echr.com.ua/vakcinaciya-vid-covid-19-pravove-ob%D2%91runtuvannya-vidmovi-i-zaxist-vid-podalsho%D1%97-diskriminaci%D1%97/amp/
Марія
Пізно! Освітяни Харкова вже прикупили собі сертифікати. "Лікарі" поліклінік заробили, а Медики стаціонарів цей фарс розгрібатимуть...
Учитель
Для Марія: ну да. Мы купили. Лицей 173. Харьков. И что?
Xayc
Глупые пытаются найти более глупых чтобы запугать платными тюрьмами, забывая что должен быть злой* умысел, что неприменимо для формально "добровольных" действий. Давайте штрафовать за сокрытие налогов в компьютерных играх и "Монополии". Да и как проверить, если экспериментальные средства по-разному проявляются в организме? Вот как доказать что у человека действительно НЕ болит голова, если говорит что болит? Зе-Bляди всего лишь пытаются хоть маразмом отчитаться перед хозяевами за проделанную работу по массовому домашнему аресту с разрежением лишних. Василишин вынужден говорить иносказательно и сарказмом, но суть верна.
Коментувати
unforgiven 2
Вакцинація НЕ виключає поширення коронавірусної хвороби після отримання щеплення.
йййй
Для unforgiven 2 зате виключає тяжкий перебіг хвороби
Валентина
А чому ж двічі вакциновані вчителі лежать в інфенкійній лікарні з ковідом????
UNB
Для unforgiven 2: Жодна вакцинація це не виключає.
Коментувати