Проєкт освітнього бюджету складає 185,6 млрд

Уряд погодив проєкт бюджету, яким передбачено виділення на потреби освіти 185 млрд

Проєкт освітнього бюджету складає 185,6 млрд

Кабінет Міністрів погодив проєкт Державного бюджету на 2022 рік, яким передбачено виділення на потреби освіти 185 млрд грн.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

«Розроблений Мінфіном проєкт Держбюджету на 2022 рік уперше ґрунтується на Бюджетній декларації на 2022–2024 роки і за своєю пріоритетністю передбачає залучення ресурсів, у тому числі на збільшення стипендій, розвиток інклюзивної освіти та безбар’єрного простору», – зазначив міністр.

За його словами, 4,5 млрд грн пропонується виділити на стипендіальні видатки здобувачам освіти закладів професійної та вищої освіти, що на 1,1 млрд грн більше, ніж цього року. За представленим планом мінімальна стипендія в профтехах має становити 1 тис. 250 грн, а в університетах – 2 тис. грн. Це в 1,5-2 рази більше, ніж цього року. 

У проєкті Держбюджету 2022 року передбачено нові субвенції на здорове харчування та пожежну безпеку в школах у розмірі 1,5 млрд грн кожна. Субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за планом становитиме 504 млн грн.

Також у 2022 році триватиме розбудова науково-практичних центрів професійної освіти (50 центрів), на які планується виділити 250 млн грн, що на 100 млн грн більше, ніж у поточному році.

«Дякую колегам із Кабінету Міністрів України, які вже підтримали проєкт Державного бюджету на 2022 рік. Розраховую і на підтримку народних депутатів України. Спільними зусиллями ми зможемо зробити Україну освітньо-науковим брендом та гідно розвиватися на міжнародному рівні», – наголосив міністр.

Освіта.ua
15.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Уточніть будь ласка скільки вкрадуть, а скільки реально витратять на школи?
Все по плану
"А моя країна – суцільна руїна, Як можна не любити свою землю аж так?" /Скрябін, 2013
Семенченко
А протипожежка у внз ???? А капіталка на ремонт гуртожитків??? А кошти на науку!???? А житло нпп де , коли??
Вчитель
Знову вчитель бідний! Знову у вчителя злидні.Знову вчитель ніхто і ніщо для держави і суспільства! Коли вже держава почне достойно цінити вчителя? де ті 4000 дол? де хочаб 1000 дол? Де гроші для стимулуювання роботи молодого вчителя? Де пільги для вчителя?