Освітяни вакцинуються повільними темпами, – МОЗ

МОЗ має намір пом'якшити вимоги до роботи закладів освіти через повільний темп вакцинації

Освітяни вакцинуються повільними темпами, – МОЗ

Вакцинація працівників освітньої сфери триває повільними темпами, через що Міністерство охорони здоров'я має намір пом'якшити вимоги до роботи закладів освіти та дозволити працювати школам і вишам у «жовтій» та «помаранчевій» зонах при вакцинації 80% персоналу лише першою дозою вакцини.

Про це в інтерв'ю медичному експерту ЮНІСЕФ Катерині Булавіновій сказав головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, повідомляє Укрінформ.

«Була запропонована така норма, щоб школи не працювали, якщо там менш як 80% вакцинованого персоналу. Така норма була зафіксована у відповідній постанові, зараз вона переглядається. Ми розуміємо, що навіть попри те, що запущені механізми по роботі мобільних бригад або по тому, щоб формувалися вакцинальні пункти на території навчального закладу, на жаль, педагоги вакцинуються доволі повільними темпами», – зазначив Кузін.

Він також висловив переконання, що освітяни будуть активно користуватися послугами мобільних бригад з вакцинації.

«Поки Україна знаходиться у «зеленій», «жовтій» або «помаранчевій» зонах, кожен освітянин зможе отримати повний курс щеплення. До того ж зараз скорочуються інтервали між введенням першої та другої дози, тому така можливість є», – сказав Кузін.

Чиновник також наголосив, що освітяни, враховуючи особливість їх роботи, дуже соціально активна категорія і потенційно можуть бути джерелом інфікування. Зокрема, Велика Британія, досліджуючи у себе спалахи штаму Дельта, повідомила про те, що 30% таких спалахів були зафіксовані саме серед освітян.

Освіта.ua
09.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Да неужели?
Да Вы неуч, батенька. Подучиться бы Вам...=
Да неужели?
Это для )))=
Коментувати
Да неужели?
Уже пошли угрозы от неумных администраторов об увольнении непривитых учителей. Скажите на милость, найдутся ли те, кому интересно оставаться здесь, а не выезжать в страны цивилизованного подхода друг к другу? Как были крепостными с барами и холуями, так крепостными и остались с теми же барами...
Андрій
Працівників закладів освіти мають забезпечувати засобами індивідуального захисту на час роботи. Ні в ЗВО, ні в ЗЗСО де працюю не отримав жодної маски за час карантину. Про яку вакцинацію вони блеють. Забезпечте елементарними речами, примусьте, через батьків, учнів перебувати у масках!!!
Ольга
У нашій школі вчителька початкових класів добросовісно вакцинувалася, а її клас закрили 3 вересня на карантин, бо батьки приперли в школу хвору на коронавірус дитину, щоб зробити гарну фотографію на святі першого дзвоника ( вже знали, що хворі). Тепер вакцинована !!! вчителька проводить уроки дистанційно. Як тобі таке, Шкарлет? І не кажіть:"Зате вона не захворіє". Бо вона вже хворіла менше 6 місяців тому.
Тарас
Для Ольга: тільки такий де Біл як шкарлатина і деякі вчительки початкових класів бояться дистанційки і у них від неї прям трагедія
Батьки
А в нас вчителі як подуріли в цьому році: каталися по Турціях, Чорногоріях, Албаніях, Хорватіях. Тобто не дотримувалися карантину. Батьки також планували поїхати, але ж вірус, потрібно берегтися! Адже цю заразу з початку завезли з-за кордону. Тепер боїмося, щоб через це локдауну не було. Тому змініть методичку! Досить виливати бруд на батьків!
Ольга
Для батьки: до чого тут методчика? По-перше, якби було дійсно правда, що вчителі масово їздили за кордон, то в них обов’язково б мало бути щеплення, інакше вони не перетнули б кордон. А вакциновані педагоги, на думку шанованого вами Шкарлета, не можуть стати джерелом інфікування. По-друге, це реальний факт, що хвору дитину привели до школи заради фоточок для інстаграму на святі першого дзвоника, бо "це ж пам’ять на всю жизнь; запомнить перший клас; доця має право на свято" та інший бред яжмамки.( А по факту, "пам’ять на всю жизнь", як дибіли приперлися на свято хворі і всіх позаражали.) Уявляю зустріч через 10-20-30 років випускників цього класу: "А пам’ятаєте, як ( ім’я), з коронавірусом у школу прийшла?" Діти такого не забувають. Бу-га-га. Ржака.
Коментувати
Я
не морочте голови і одчипіться від вчителів. провакцинуйте одне місце і голови тупим чиновникам.!!!! Залиште в спокої вчителів!!!! Найперше треба вигнати тупих і далеких міністрів мозу і мону!
вже
Лечу вакцинуватися, бо міністр сказав, бхахахахахах
Учитель
Влада підтягує рівень зарплат вчителів до 4к доларів повільними темпами. 1:1 задниці!
Освіта
Для Учитель: за півдня роботи (як що це взагалі можна назвати роботою, адже діти увесь час бігають по репетиторах) це нормальна зараплата
Учитель
Для освіта: Якщо ваші діти бігають по репетиторам, то: 1) Ви тупий(а), бо не можете пояснити дитині шкільну програму, яку, очевидно, самі не осилили. Інакше могли б пояснити. 2) Дитина - вся в батьків. Бо на уроці не в змозі засвоїти матеріал. 3) За пів дня? Хахаа, якби не п.1, я б з вами посперечався.
Коментувати
ого
Учителі мають повне право відмовлятися від вакцинації тільки тому, що вони кожного дня контактують з інфекційними хворими. ГРВІ, Грип, коронавірус. А тепер в кожній школі цього повно. У нас взагалі то склалася дуже дивна ситуація в державі. З одного боку вони говорять, що усім людям з хронічними хворобами треба вакцинуватись. Але після вакцинації якраз такі люди один за одним відходять у потойбічний світ. Чернівці, Волинь, Львів і так далі. Це ті про кого у ЗМІ пишуть. А скільки таких про кого не написали. Ви прочитайте у Інтернеті таких випадків дуже багато. Головне усім можна було, по тому говорять що вони хворіли. Ви фільтруйте свої слова. Або можна і все нормально. Або не можна. А таких людей нажаль у школах багато. Від 20 до 80 років.
Тарас
Для ого: отакі ого і пишуть бредятину. Усі мої знайомі що померли - невакциновані
Да неужели?
Для огои ТарасА: людям с болезнями и от обычных прививок отказ дают, а это экспериментальная...
Коментувати
для Брехунів
Брехачі, де мотивація освітян? Де обіцяні зарплати, де обіцяний престиж професії, де захист педагогів??? Брехло воно і в Африці брехло!
Директор
Ні, я буду вакцинуватися заради свого здоров’я, а не закладу. Дуже щось щюце все виглядає щонайменше дивно-зранку Ляшко кащав, шо з понеділка жоаювта зона і ті заклади, де нема 80% на дистанційку переведуть, а ввечері поміняли пісню. Ви вже визначайтеся що казати і тримайтеся своєї думки, позиції. Дитячий садочок
Директор
Модератоор пидар хватит чистить комменты, я директор, и я не буду вакциноваться заради заклада
Света с пивзавода
Для Директор: Для ого: ты настоящий директор: пидары в голове, вакцинироваться не буду, за всё обидно...
Коментувати