Міністр освіти закликав освітян не зволікати з вакцинацією

За словами міністра освіти, статистика захворюваності на COVID-19 в Україні зростає

Міністр освіти закликав освітян не зволікати з вакцинацією

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет закликав освітян, які планують, але ще не встигли, не зволікати з вакцинацією.

Відповідне звернення оприлюднено на сайті Міністерства освіти.

За словами міністра, статистика захворюваності на COVID-19 в Україні зростає.

«Як і раніше, чи залишаться заклади освіти працювати в очному режимі, без перебільшення, залежить від кожного з нас. Від свідомого ставлення до свого здоров’я та дотримання рекомендацій МОЗ кожного окремого вчителя, викладача, студента й батьків наших учнів», – зазначив міністр.

Звертаючись до учасників освітнього процесу, Шкарлет подякував усім, хто вже обрав шлях вакцинації.

«Я дякую кожному, хто свідомо обирає шлях вакцинації, прагнучи вберегти себе та оточуючих від ризиків захворіти. Я з розумінням та повагою ставлюся до тих, хто з вагомих причин вимушений відмовитися від профілактики коронавірусу шляхом отримання вакцини. Водночас усіх, хто планує провакцинуватися, але ще не встиг цього зробити, я закликаю не зволікати», – наголосив міністр освіти.

Він також зауважив, що вимога МОЗ про наявність у колективі закладу освіти 80% провакцинованих співробітників є цілком обґрунтованою і реальною.

За даними областей, вже сьогодні поріг у 65% вакцинованих освітян подолали Житомирська та Київська області (з урахуванням тих, хто отримав і поки одну, і вже дві дози). Ще кілька областей мають показники близько 50%.

Окрім того, він повідомив, що найнижчий рівень вакцинації освітян продовжують демонструвати Запорізька та Волинська області. 

«Усім бажаю міцного здоров’я! І бажаю нам розпочати та завершити навчальний рік 2021/22 максимально комфортно та результативно!», – зауважив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
31.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вернадський
Міністр освіти шкарлет з членом у рота закликає: "КСУ відмовилось розглядати законність мого призначення. Тому я буду смоктати прилюдно і далі."
Вакцина
Преподавателей вузов принудительно заставляют вакцинироваться. Когда начнут студентов вакцинировать? Какой смысл во всем этом цирке?
Тарас
Для Вакцина: учеников не вакцинируют.Смысла нет, есть бурная идиотическая деятельность для яжематерей. Чем больше учителей помрёт тем лучше - всё равно в НУШ предметы объединяют, такого количества не надо
Xayc
Для Тарас: Если раньше все медикаменты проходили строгий контроль и под личную ответственность, то и побочных было один на миллион, а сейчас 1:100 если повезёт и нет виноватых. Поэтому у людей быстро меняется мировоззрение, когда именно ВАШЕМУ здоровому ребёнку делают прививку и он перестаёт не только нормально и самостоятельно двигаться, но и говорить. И никто не виноват.
Коментувати