Регіони не поспішають переводити профтехи у свою власність

Більшість регіонів не здійснюють передачу закладів профосвіти з державної в комунальну власність

Регіони не поспішають переводити профтехи у свою власність

Більшість місцевих управлінців в регіонах поки не здійснили реальних кроків у питанні передачі майна закладів професійної освіти з державної в комунальну власність.

Про це заявив міністр освіти Сергій Шкарлет, коментуючи процес переходу закладів профосвіти до комунальної власності.

За словами Шкарлета, причини затримки передачі майна переважно полягають у відсутності правовстановлюючих документів на споруди та ділянки.

У зв'язку з тим, міністр освіти закликав місцеву владу якнайшвидше впорядкувати це питання, запевнивши, що Міністерство освіти зі свого боку забезпечує консультування та опрацювання документів з передачі закладів професійної освіти в режимі 24/7.

Освіта.ua
30.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tet-a-tet
Який жах,міністр тільки тепер дізнався,що багато профтехів не мають правовстановлюючих документів на споруди і ділянки. А якже МОНУ приймало ці заклади під своє крило у 1991 році? Де реакція прокуратури? Хто має понести відповідальність за такий стан справ? Замість цього, міністр закликає місцеву владу....Це те саме, коли наші хлопці гинуть від рук російських окупаційних військ, а ЄС висловлює "стурбованність".Як може у правовій державі працювати якийсь заклад без належних документів,це ж злочин.Станеться щось у такому ПТУ, так і спитати не буде у кого,заклад не у правовому полі держави.А наш міністр тільки здатний закликати,і це там,де треба рішуче і оперативно діяти. Напевно чекає на рішення РНБО, як на ковдру,якою можна прикритися.
Кучерявий
Кому потрібний цей геморой?
Бумбараш
Для Кучерявий: Часто заклади напівофіційно відчужують своїм спонсорам заднім числом.
Коментувати