МОН і Профспілка ухвалили нову Галузеву угоду

Міністерство освіти та Профспілка працівників освіти ухвалили текст нової Галузевої угоди

МОН і Профспілка ухвалили нову Галузеву угоду

Міністерство освіти і науки та Профспілка працівників освіти і науки ухвалили текст нової Галузевої угоди.

Документ визначає узгоджені позиції сторін, спрямовані на співробітництво, створення умов та підвищення ефективності роботи закладів та установ освіти, а також реалізацію на цій основі професійних, трудових і соціально-економічних гарантій освітян та студентів.

Окрім того, на підставі угоди здійснюватиметься регулювання трудових відносин у галузі та соціально-економічних питань, що стосуються інтересів працівників та осіб, які навчаються у закладах вищої та професійно-технічної освіти.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, нова Галузева угода має понад 15 нових пунктів, які будуть втілюватися у життя спільно з профспілкою.

«Важко виділити позиції в новій Галузевій угоді, які мають пріоритетне значення. Вони всі важливі. Тому щиро дякую нашій Профспілці, щиро дякую колегам, які спільно з Міністерством напрацювали нову Галузеву угоду, із задоволенням її підпишу», – зауважив Шкарлет.

У профспілці також високо оцінили нову редакцію документа. Зокрема, голова Федерації профспілок України Григорій Осовий привітав освітян із напрацюванням документа, який, на його переконання, «ілюструє дієвий і ефективний соціальний діалог між профспілкою та профільним міністерством».

«У нинішніх кризових умовах, спричинених COVID-19, важливо зберегти надбання, які були. Це завдання №1», – сказав Осовий голова, додавши, що у пропонованій до підписання угоді примножено і закріплено гідний рівень захисту прав.

Планується, що підписання нової Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки та Профспілкою працівників освіти і науки відбудеться найближчим часом.

Освіта.ua
20.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тарас
Профсоюзы - трутни кровосиси. Пенсионеров кинули на контракт. 1500 учителей умерло от ковида в прошлом году - дети не получили компенсации. Попродали санатории, нагребли денег и плюют на учителей
Раиса Ивановна
Какой смысл профсоюза? Школы закрывают,у учителей зарплата уборщицы, выслугу лет отменили,льготы по коммуналке тоже. Профсоюз в этом молчал и молчит. Зачем такой профсоюз??
Не Рошен і не Зе імітація
Імітація. Бла, бла, бла ... як було свавілля ректорів Вишів так і залишилось, їм плювати на викладачів, на профспілки, на закони. Приклад- ДДТУ, м. Камянське, звільняють, патріотів України, скорочують всіх, хто не погоджується з корупційною політикою ректората, а МОН, СБУ їх кришує, ще й нагороджує ексрегіоналів, званнями "заслужені працівники науки і освіти України". Україна, за влади Зеленського, трансформується в заповідник корупції . Головне гасло :я тобі-ти мені.
Государство прогнило
Для Не Рошен і не Зе імітація: у вас в вишах такое творится,а у нас в школах ОТГ. Голова разворовывает бюджет,а те,кто не согласен с его " политикой,"- получает гонения, увольнения,сокращения и закрытие школ и садиков. И никаких проверок,никаких аудитов. Сидит себе " вор в законе" , проворачивпет коррупционные схемы с землёй, бюджетом, субвенциями на образование,- и отлично. Прокуратура,суд его крышует.
Коментувати
Учитель
А врегулювання трудових відносин з учителями-пенсіонерами враховано? Чи знову все залишиться так, як було?
Скрипач не нужен
Карманный профсоюз, пустые речи.