Затверджені нові протиепідемічні заходи для закладів освіти

Міністерством охорони здоров'я затверджені нові протиепідемічні заходи на період карантину

Затверджені нові протиепідемічні заходи для закладів освіти

Міністерством охорони здоров'я затверджені нові протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням COVID-19.

Відповідну постанову підписано головним державним санітарним лікарем України Віктором Ляшко.

Документом визначені обов'язки суб'єктів, що відповідають за влаштування та утримання закладів освіти, з урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації.

Дія документа поширюється на заклади позашкільної, загальної середньої, професійної, фахової передвищої та вищої освіти.

Нова редакція постанови щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти містить вимоги щодо організації освітнього процесу, покладених на керівників та працівників закладів освіти в період карантину.

Окрім того, документом визначено вимоги до організації харчування в закладах освіти, вимоги до транспорту, який перевозить дітей та працівників, а також вимоги до поводження з використаними засобами індивідуального захисту.

Попередня постанова МОЗ про протиепідемічні заходи у закладах освіти, що була ухвалена напередодні початку навчального року, визнана такою, що втратила чинність.

Освіта.ua
05.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
А чому не вказано номер та дату постанови? Так стаття для загального ознайомлення,могло б бути щось інформативні ще!
Олена Бабенко
Чоловічі пріщвища на -ко відмінюються????‍♀️. А 100 знаків для коментаря такої статті - це занадто, бо коментувати нІчого. Всю інформацію можна було вмістити в два речення. Затвердили нову постанову. Стара втратила чинність. Могли б навести текст постанови абощо.
Вчитель намбе ван
То нічого що нас, вчителів, планують відправляти за власний рахунок на "відпочинок"? Головне прийняти нові правила!!! Ну то може той хто приймає нехай іде до школи і працює? Ми вже всім колективом перехворіли! Які ще правила?! Ау бовдури...
Мда
Для Вчитель намбе ван: А навіщо ви будете писати заяву за власний рахунок? Ви дурні, чи як? Не пишіть ніхто, і ніхто вас не відправить. Можете записати на диктофон , як вас "нагинають", пригрозіть прокуратурою. Нас так хотіли відправити років 5 назад, але всі як піднялися в місті, бучу підняли, в Київ дзвонили, тепер гроші знаходять, навіть не заікаються. А доки будете як телята писать за власний рахунок, то вас скоро заставлять гроші за вхід до школи платить
Коментувати