Знання англійської є запорукою незалежності, - секретар РНБО

За словами Олексія Данілова, в Україні дуже мало людей користуються англійською

Знання англійської є запорукою незалежності, - секретар РНБО

Знання молоддю англійської мови є запорукою незалежності України в контексті гібридної війни з Російською Федерацією.

Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов під час форуму «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм».

За його словами, за 30 років незалежності держава не визначила українську мову, як первинну фундаментальну мову нашої незалежності.

«І друге питання – на превеликий жаль, ми за 30 років не збагнули питання англійської мови, яка має бути обов’язково другою мовою в країні. Для того, щоб ми з вами були убезпечені від тих атак, від яких ми сьогодні потерпаємо від Російської Федерації», – зазначив Данілов.

Він також зазначив, що дуже багато політиків і президентів загравалися з російською мовою.

«Ми продовжували копати під себе яму, в якій сьогодні опинилися, яку сьогодні на 100% використовує Російська Федерація, коли вони російською мовою відправляють ті наративи, які вони вважають за необхідне. Це ключове фундаментальне питання, з яким треба розбиратися», - сказав Данілов.

Окрім того, він висловив переконання, що виходом з цієї ситуації має стати щонайбільше поширення англійської мови в Україні.

«Ще раз наголошую, знання молоддю англійської мови є запорукою незалежності нашої держави. Англійська мова має використовуватися з дитячого садочка, в школі. Її не треба навчати, її треба знати. Справа в тому, що у нас дуже багато навчають англійську мову, але дуже мало людей її знають і користуються нею. Коли ми зможемо налаштувати суспільство на англомовні видання, тоді питання тієї лінгвістичної війни, яку веде Російська Федерація, зможе поступово зникати», - сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони.

Освіта.ua
09.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михаил
Если России это будет надо, то она и на английском и на украинском будет продвигать свои идеи. Проблема не в этом. А в том, что предпринимаются попытки совершить невозможное - оторвать украинское от русского, от того, от чего произошло и российское и украинское и белорусское. Тот, кто считает, что была Киевская Русь - ошибается. Была Русь, а название "киевская" было введено в середине 19 века. Так что все мы предки русских и сами русские - и россияне, и украинцы и белорусы. Наверно можно назначить вторым языком английский. Но фактически он никогда таким не будет. Таким языком может быть только русский. Как в Белоруссии.
Местный
Ещё есть у кого-то сомнения, что данная территория - это колония...? То перед РФ стелились, а теперь сливаем страну западу.. а когда Украину стоить будем?
Згинуть наші воріженьки
Для Местный: Ми вміємо тільки мріяти і коники з гівна ліпити. А для того щоб ми працювали і творили, треба батіг. а ми нація вільна і волелюбна, вмієм співати гімна і мріяти
Коментувати
Твой Мозг
Ну, что там это даст в плане противодействия России или независимости, это сказать сложно конечно, но то, что нужно учить английский - неоспоримый факт. Я прямо удивлён, что в голову наших политиканов пришла разумная мысля. Количество часов, практикумы, программы по обмену учениками - все это нужно увеличивать и развивать. Знание английского - необходимость в современном мире.