В Україні ще на три місяці продовжать карантин

За словами Дениса Шмигаля, країна все ще перебуває на етапі боротьби з коронавірусом

В Україні ще на три місяці продовжать карантин

Кабінет Міністрів продовжить дію карантину до 30 квітня.

Про це час спільної зустрічі з учасниками Асоціації «Глобальний огляд економіки України» сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, Україна все ще перебуває на етапі боротьби з коронавірусом і в квітні буде визначено майбутню стратегію щодо подолання пандемії.

«Карантин ми будемо продовжувати до 30 квітня. Це, скоріше за все, не кінцева дата, коли карантин буде завершено. Він продовжуватиметься в тій чи іншій формі, можливо, з пом'якшеннями, можливо, він буде адаптивним», – сказав Шмигаль.

Освіта.ua
04.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Потрібно цей рік вже довчитися дистанційно. Адже в одному зі Житомирських університетів, діти вийшли на навчання, в закладі дуже холодно і аби тримати дистанцію, вони навпаки "кучкуються" один біля одного, хто в масках, хто без. Завдяки тому, що студентам потрібно виходити на навчання, вони змушені у гуртожитках мерзнути, не маючи навіть теплої води. Діти вже привикли до дистанційного і зараз знову привикати до пар на навчанні, ще з таким холодом та такою погодою, дуже важко.
Карпати-учителі ЗСО
Хочемо від влади розуміння. Пройде час і школи знову будуть закривати. На юридичному рівні дозвольте на період карантину працювати з дому. Ми маємо усі можливості. Одні учителі купили до дому малі маркерні дошки, інші сенсорні ручки миші. Багато учителів закупили диски з наочністю і віртуальними практикумами та лабораторіями. Вже дійшли до того, що дистанційно можемо ліпше викладати ніж очно. Через це просимо безпечних умов. В одній школі директор заставляє кожного дня ходити до школи, у іншій школі директор навпаки, розганяє учителів по домам. І ніхто не питається навіть де ліпший інтернет, де зручніші умови, чи далеко учителю добиpатися до роботи.