ДБР розслідує обставини призначення Шкарлета

Рішення ухвалено Генеральним прокурором за заявою народного депутата Інни Совсун

ДБР розслідує обставини призначення Шкарлета

Державне бюро розслідувань проведе розслідування обставин під час голосування у парламенті постанови про призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки.

Про це у своєму Facebook повідомила народний депутат Інна Совсун з посиланням на рішення Генерального прокурора України.

Зокрема, предметом розслідування стане голосування невстановленої особи під час призначення міністра освіти за народного депутата Григорія Суркіса.

«За моєю заявою Офіс генерального прокурора відкрив кримінальну справу про кнопкодавство під час голосування за Сергія Шкарлета! У матеріалах вказано, що картка Григорія Суркіса від ОПЗЖ проголосувала «за», хоча самого Суркіса в залі не було», - зазначила Інна Совсун.

За її словами, це рішення є першим кроком до відновлення справедливості.

«Голосів за призначення міністра освіти й науки у Верховній Раді не було, тепер це мають довести правоохоронні органи», - написала народний депутат Інна Совсун.

Освіта.ua
18.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Справа не Шкарлеті і не в Совсун, а у тому, на яку порядність можна очікувати від міністра, який точно знає, що для його призначення реальних необхідних для цього 226 голосів не було. А відносно Суркіса, то взагалі незрозуміло, для чого він рахується у Верховній Раді.
Галичанка
Для Віктор: Кандидат у міністри, перед голосуванням, був у Вас на сповіді? Чому Ви так впевнено заявляєте, що він ’’точно знає’’?
Віктор
Для Галичанка: До чого тут перед голосуванням? Невже Ви вважаєте, що після голосування йому це не було відомо?
Коментувати
Педагог
Знов лякають Шкарлета, мабуть тиснуть на нього, щоб виконав щось. може шоб видав наказ про довічну дистанційку. або вуз якийсь нагнув до плінтуса. не інакше...Шкарлет - вертайся назад у свій унівєр. Але перед тим - щоб спокійно і совісно спати - верни школу - освіту у нормальне русло, бо олігархи тебе використають і ноги витруть, а потім організують втечу за кордон...
Галичанка
Пані Совсун, вгамуйтеся!!! Досить ’’рити’’ й розхитувати ситуацію. Людям зараз не до Вас. Всі втомилися від цього.
Сергей Лимонов
Де аванс за січень ? Де аванс за січень ? Де аванс за січень ? Де аванс за січень ? Де аванс за січень ?
Галичанка
Для Сергей Лимонов: Який аванс? Про що мова? Кого це цікавить? Пані Совсун, як бачимо, значно більше турбує призначення міністра, бо вона ж піклується про педагогів...
Сергей Лимонов
О! Повилазила таки антисоросівська нечисть! А чому Шкарлет не піклуєтся про своєчасну виплату зарплати педагогам , втомлена ти наша галичанка ?
Коментувати
дистанційне навчання
Знов лякають Шкарлета, мабуть тиснуть на нього, щоб виконав щось. може шоб видав наказ про довічну дистанційку. або вуз якийсь нагнув до плінтуса. не інакше...Шкарлет - вертайся назад у свій унівєр.
Сергей Лимонов
Для дистанційне навчання: зараз повилазять штатні боти монівські антисоросовці і розведуть тут балаган ! Ну ну! Ущербні- вперед!
Коментувати