У ВР зареєстрували постанову про звільнення міністра освіти

Автори документа зазначають, що прийняття постанови обґрунтовується незадовільною діяльністю міністра

У ВР зареєстрували постанову про звільнення міністра освіти

У парламенті зареєстрований проєкт постанови про звільнення Сергія Шкарлета з посади міністра освіти і науки.

Проєкт постанови зареєстрований представниками двох політичних фракцій — «Європейська солідарність» та «Голос».

Автори документа вважають, що необхідність прийняття постанови обґрунтовується незадовільною діяльністю міністра освіти, який був призначений на посаду 17 грудня.

Окрім того, автори постанови наголошують, що за час перебування Сергія Шкарлета на посаді виконуючого обов’язки міністра стан та основні показники діяльності Міністерства освіти і науки суттєво погіршилися.

«В червні місяці 20-го року було оприлюднено інформацію про плагіат у наукових працях Шкарлета С.М. Сорок провідних науковців і освітян звернулися з публічним листом не підтримувати його на посаду міністра освіти і науки», - наголошують автори постанови.

Також автори постанови про звільнення міністра посилаються на оприлюднену в ЗМІ інформацію про голосування за призначення Сергія Шкарлета відбулося завдяки неперсональному голосуванню деяких народних депутатів.

«Наведене засвідчує, що Міністр не може забезпечити формування та реалізацію державної політики у відповідних сферах діяльності міністерства, адже не має бездоганної репутації, та не користуватиметься повагою освітянської і наукової спільноти у зв’язку з чим підлягає звільненню із займаної посади», - вважають автори постанови.

Як відомо, найближче пленарне засідання Верховної Ради відбудеться 26 січня 2021 року.

Освіта.ua
21.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
dxbntkm
Судячи з інтерв"ю міністра Шкарлета він нічого не буде змінювати, а буде продовжувати псевдореформи нищення освіти України започатковані попередниками -- кому потрібна сертифікація вчителів яка повністю провалена в цьому році, а проходження курсів вчителями кожного року за власний рахунок, а дистанційна освіта яку не можна назвати освітою, а тепер ще й електронні журнали при відсутності комп"ютерів у вчителя та захищеної бази даних... і хоча є наказ МОН про зменьшення різного роду звітності, але її не зменшується , а навпаки в рази збільшується... Пане міністр не беріться за все зразу...
Карабах
Для dxbntkm: Дійсно , є відчуття, що Шкарлета соросята залякали, постійно гризуть... Але , думаю, це минеться , зміцнить позицію.
Коментувати
VIRA
Сергій Шкарлет - це освічена людина, толерантний. Але попередникам він заважає творити безладдя в освіті. Тому треба його зняти. А Гриневич знову звести на трон. Щоб продовжувала знищувати освіту. Ось і всі причини незадоволення. Сором шановні "захисники" реформ
ТЕТЯНА
Та задрали конкретно, дев’ять місяців МОН без очільника, а ці "переживатели" за освіту замість того щоб дати людині спокійно працювати істерекують . Гриневичі з Новосадами, Мандзіями і Шаровими з Бабаками, Совсунами вже нареформували, наприймали всякої дурні, а тепер - " Шкарлет погано працював як був Т.В.О" Ну? Це здооові люди?
Петро
Соросята вчергове обісрались,17 чоловік прийшли пікетувати президента за відставку Міністра. Бабак , Совсун і Гриневіч ... при підтримці Огневюка ..
Хмельницький
Диво! Поношенко і к‘ не втручалися в освітянські справи, поки Америкоси за день до голосування за міністра не дали команди гризти Шкарлета. І хворі на голову нацики почали срати на всіх. Всі стуктури Пороха почали виступати проти нового очільника Мон., порох був і є пройдисвітом, сором і ганьбою народу. Пішов геть!!
Абсурд
Європейська солідарність уже повернула Ройтбурда, який малював картини з... і обмазував їх на посаду голови художнього музею. Так що і на посаду міністра бажано когось подібного.
Абсурд
Для Абсурд: хоча тут варто згадати, що назначений він був дійсним міністром охорони здоров’я і тодішнім губернатором. Так що всі собою представляють цирк. Не думаю, що Шкарлет як звичайний чиновник, що мав досвід в освіті довго протримається.
Коментувати
Володимир
Ні.
Оракул
Гадаю, що звільнення міністра можливо з розпуском кабінету міністрів.
Апер
Для Оракул: вітаю всіх єреів!! Збулося!!
Апер
Для Оракул: порошенко обісрався , бо його підтримували старші люди у внз, тепер він пробув все!!Жадний баран!₴
Коментувати
Анонимус
>Європейська солідарність >Вой Дальше читать незачем. .
Апер
Намахані депутати , ніхто не думає про роботу , гризуть міністра , влаштовують дебош і руйнують краіну. Яка мета- грантосвині рвуться до корита!