Сергій Шкарлет призначений міністром освіти і науки

Сергій Шкарлет призначений 11-м міністром освіти і науки часів сучасної України

Сергій Шкарлет призначений міністром освіти і науки

Сергій Шкарлет призначений на посаду міністра освіти і науки України.

Відповідне рішення ухвалив український парламент 17 грудня.

За постанову про призначення міністра проголосували 226 народних депутатів.

За призначення Сергія Шкарлета проголосували 171 депутат від фракції «Слуга народу», 20 представників «Опозиційної платформи - За життя», 16 депутатів групи «Довіра» та 12 нардепів від партії «За майбутнє».

Жодного голосу за призначення нового міністра на дали фракції політичних партій «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос».

До цього часу Сергій Шкарлет протягом шести місяців виконував обов’язки міністра освіти і науки, офіційно перебуваючи на посаді заступника міністра освіти з питань європейської інтеграції.

До 25 червня 2020 року новий міністр освіти і науки обіймав посаду ректора Чернігівського національного технологічного університету.

Сергій Шкарлет став 11-м міністром освіти і науки часів сучасної України.

Освіта.ua
17.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
dxbntkm
Шановний пане міністр! Змініть своє оточення в міністерстві на адекватних людей... Змініть порядок перепідготовки вчителів , а то кожного року необхідно проходити різні курси , але ж вони не безкоштовні і забирають багато часу, приберіть сертифікацію бо вона показала в цьому році свої "результати"... Успіхів!
Stop Golos
Настав час сказати освітянам: геть іноземному засиллю, нищенню освіти нашими ж руками!! Виходимо на 10 -й мітинг в знак протесту!! Грантоідів прибрати із влади!!! Геть ворогів держави!
Кока
Для Stop Golos: Скільки платитимеш за участь у мітингу? Чи вже заникав гроші?
Коментувати
Анонимус
У европейского мудачья в комментариях нет другой зацепки, как плагиат. Нашли какой-то провал у человека, и давят на него из последних сил. Но других аргументов нет).
Анонимус
Им плевать, что Совсун - из могилянки, из академии, где целенаправленно учат антиукраинским, антиславянским, антихристианским и антиевропейским (имеется ввиду культура Европы, а не евросовок) доктринам вообще на деньги "либералов-освободителей". Для них это не страшно. Они все равно будут рассказывать великие истории о европейской "революции" в образовании, о "великом" НУШ и тд, не видя то, что образование - гниет. В школах б*ядство, бардак и разврат, учителя на правах рабов, дисциплина нулевая, детям, вместо настоящих и важных знаний, втирают бред от заграничных "демократов-благодетелей" (но школьники учебники не читают, слава Богу, лучше пусть в игры играют, чем читают тот бред).
УХА
Для Анонимус: Ви не сліпі часом? "образование - гниет", це відбувається всі 29 років, і головний внесок тут саме за такими як Шкарлет, за "міцними" господарниками від освітнього бюджету, за старим радянського зразка ректорським корпусом, що вийшов з безпринципних 90-х років, за міністрами попередніх 29-ти рокіів. Саме вони підтримують призначення Шкарлета, див. їх лист на підтримку. Чи представники могилянки всі 29 років керували МОН? Будьте ближче до реальності і далі від пропаганди! Не переключайте тему на могилянку, її внесок в проблеми з освітою поки мінімальний.
Сара Абр
Ви , маразматики, а Ректор цієі могили Квіт не керував , а випускниці - совсун і новосад не керували?? А корупціонер Брюх при Ющу був головним ідеологом....Ми не забули!
Коментувати
Volodymyr
Хороша радянська освіта. В межах СРСР можливо і хороша. Тільки не забувайте, що в школі заборонялося ставити двійки, бо це зменшувало планові показники. І як показник такої освіти, в кінцевому рахунку, тотальне відставання в науково - технічному рівні з усіма наслідками. Ось ціна радянської освіти. І чогось на сьогоднішній день грамотні люди шукають роботу на заході, бо там створені умови для роботи та продовження освіти. А у нас добре навчилися використовувати працю інших та присвоювати її собі. А потім отримувати різні звання, посади з оплатою за рахунок держави. З такими підходами знову будемо відставати, бо керують люди, які нічого нового в науку не принесли.
Провокатори на сайті!!
А шо це таке робиться на цьому сайті? чому видаляються коментарі? то вже сайта закривайте і освіту і школи і вузи вже закрили і роти скотчем людям заклейте!!!
Робесп‘єр
Невизнані в колективах, ображені на світ люди через гранти, фонди подумали, що вони можуть все перевернути вверх дном, помститись за своє приниження.... Ось так ці створіння збились до купи , почали трощити освіту в угоду - господарям із Заходу. Вони ненавидять все , що було до них. І добре і погане. Як тільки хто проти них- плагаіт, антиреформатор, регіонал, корупціонер... Через прикуплені сайти гидять всіх підряд. Іх завдання - вбити освіту в Украіні, виперти молодь за кордон, якій треба бути слухняною і знати мову. Все. Роблять це всякі піпи, бабаки, совсуни, стидні, шарови, фінікови, гриневічі....
:)
Для Робесп‘єр: Пане Робесп’єр, Ви з якої палати? Передавайте привіт Наполеону!
Коментувати
Успіхів
Ну, що ж, міністра МОН з числа офіційних плагіаторів маємо, вітаю! Чекаємо, коли на посаду генпрокурора зелені і ОПЗЖ разом висунуть вора в законі!
Самсонюк
Для Успіхів: плагіат - це добре, краще , ніж сифіліс . Розумний не буде із пальця щось висосувати, а візьме готове.
Успіхів
Для Самсонюк: можливо Ви іронізуєте :) Дійсно, розумні пальці не сосуть, а мають власні думки і чужих думок і текстів НЕ крадуть!! але за Вашою сифілітичною логікою - красти, це добре!! Плагітор, це крадій, а тепер у нас міністр МОН = крадій. Хіба не соромно тепер говорити, що Ви працюєте в системі, якою керує офіційно визнаний крадій?? В одному з Вами згоден, за останні 29 років відбулась дoсить широка сифілізація світогляду тих, хто працює в українcькій бюрократії, в тому числі в МОН, правоохоронних органах і Верховній раді. Призначення крадія міністром МОН символізує глибоку світоглядну і моральну кризу і системну відсутність освіиянсткої і наукової інтелігенції в Україні. Попереду нас чекають нові важки випробування, бо в цивілізованому світі міністра-крадія НЕ вітатимуть, а отже і до нас ставитимуться як до морально недорозвинутих!
02
Для Успіхів: а чем вор в законе хуже европейской шалашовки? Думаю, ничем. Вор в законе хотя-бы какие-то понятия чести имеет, в отличие от реформаторов, готовых продаться за 30 сребреников.
Коментувати
Черкаси
Всю правду забілюють! Сьогодні зіткнулись два світогляди: за Украіну і за закордоні інтереси. Соросогранопадли отримали по морді. Люди іх роздивились і послали на хутір метеликів ловити. Освіту захопили « агенти змін», проплачені і натреновані. Один центр - (польський) в католицькому , центральний- в могилі університеті(амрикоський). Попереду боротьба,Шкарлету буде важко, мусимо підтримати.
реальність
Для Черкаси: цікаво, Ви розумієте, що пишете велики дурниці? Чи Ви навмисно все звели до маніпулятивної біполярної моделі, щоб просовувати свій інтелектуальний примітивізм? Міністром став плагіатор, і це ФАКТ! Сьогодні до влади в МОН повернулась ситуація, за якою падала в провалля українська освіта останні 29 років. Вам подобається як накерували шкарлетоподібні освітою за 29 років? І тут не треба витягувати штампи про соросят, бо ті кого Ви називаєте соросятами такі самі бюрократи від освіти, тільки молоді і недосвічені. Те, що вони ховають свою сутність за прозахідними лозунгами - то просто їх технологія приходу до влади. Сухий залишок на сьогодні - ганьба і продовження жирування у владі МОН старого бюрократичного клану та в університетах сутнісно прорадянськи, декларативно проукраїнських господарників-ректорів "родом" із 90-х років!
Для реальність
Ми всі розуміємо про що пише Черкаси. Правильно пише. Гіршого провалля в освіті ніж те що настало з приходом жо влади Квіта, і його недолугої заступниці Совсун, Гриневич Новосад, Мендзій , не було ніколи. За соросовські гроші нищать Україну. І досит ганьбити радянську освіту, я отримувала освіту в радянські часи, і це дійсно була сильна освіта. До речі, Квіти, Гриневичі, Шврови і т.д. освіту також отримували тоді ж. А Новосади з Соасунами, судячи з їх інтелектуального рівня, не зрозуміло чи взагалі вчилися. Шкарлету здоров’я і успіхів.
:)
Для Для реальність: за всіх не кажіть. Кажіть за себе, що Вам особисто не відома академічна доброчесність і, що Ви особисто підтримуєте її порушника Шкарлета! Ви часом не із кишенькових злодіїв чи крадіїв-домушників, ті теж крадіжку не вважають гріхом, а своєї "професією"!
Коментувати
Серпень
Не хочу ідеалізувати пана Шкарлета , але те що соросята обісралися- це точно!! Нардепи, до іхньоі честі , врешті - решт побачили шкоду від цих дебілів - грантоідів. Мета совсунів - піпунів , бабаків- стадних— руйнація!! Геть!! Надоіли ці Голоси, Єс - зрадники трикляті!! Треба дбати за украінську освіту. Шкарлет, беріться за роботу!!
Арсен
Шкарлет убирай соросят иначе они убирут тебя .Совсун со своими губками никак не успокоится
Мама
Для Любов: Про що ви говорите, яка наукова спільнота і студенти були проти Шкарлета? Маю сина-студента престижного вузу- в ніяких мітингах проти Шкарлета участі не брав, і ніяких протестів не планує ні він, ні його друзі! Маю багато друзів-учителів-ніхто з них не збирається на мітинг. Знову совсун виведе тітушок, батькососів та їх дітей-школярів на мітинг , накличе продажних журналюг, які будуть монтувати фото і відео! Да будь-ласка! По -моєму треба взагалі бути дурному, щоб не розуміти ситуації!
Правда
Ой как у соросни подгорает, заминусовали все неугодные комментарии, поудаляли. Какие вы жалкие, запроданцы)
Любов
Дивно, чому не згадали в новині, що освітній комітет був проти призначення Шкарлета, а також наукова спільнота, студенти. Чому не згадали, що Шкарлет – плагіатор? У понеділок проти міністра буде протест: https://bit.ly/37uyq8d. Приєднуйтеся!
Andrew Brown
Та скільки там йому ще бути міністром... скоро зелень піде, повернеться "євромафія" Гриневич і т.д., це замкнене коло. Шкарлет чи не Шкарлет, я вже не вірю в позитив і в мислення здорового глузду. Плагіатор Шкарлет або Гриневич з темою дисертації, яку пасує виголошувати студенту-першокурснику як інформаційне повідомлення - це вже не важливо, в будь-якому випадку переможе НУШ і нормальної освіти більше не буде.
вчителька
Совсун, навчіться поразку сприймати гідно, не істерикувати. Дуже підозріло активно ви гадите Шкарлету. Чомусь мовчали за Новосад, Мандзій іт.д. а тут така активність. Чого злякались, що не відпрацювали гроші? чи ще чогось, але точно не за освіту.
Тетяна
Вітаємо Шкарлта, нарешті маємо адекватного міністра освіти. А " ганьба" кричали недолугі соросята з партії голос. Железняк намагався бруд лити, але ж два слова зв’язати, не може, та й також не дуже було чути за криками "ганьба" Лишається тільки побадати Сергію Миколайовичу здоров’я і витримки. Бо, дійсно те що творила Совсун і Ко це не підлягає аналізу здорової людини. В яких комітетах ВР вона вже тільки не була. Дійсно Шкарлету необхідно порозгонити це кодло запроданців України і розвивати освіту.
Людмила
Для Тетяна: Ще у Парфьонової з " батьків sos" істерія
Коментувати
за державу
Освіті криндець, правда він не перший і не останній, хто її знищує під корінь.
Andrew Brown
Для за державу: Та скільки там йому ще бути міністром... скоро зелень піде, повернеться "євромафія" Гриневич і т.д., це замкнене коло. Шкарлет чи не Шкарлет, я вже не вірю в позитив і в мислення здорового глузду. Плагіатор Шкарлет або Гриневич з темою дисертації, яку пасує виголошувати студенту-першокурснику як інформаційне повідомлення - це вже не важливо, в будь-якому випадку переможе НУШ і нормальної освіти більше не буде.
Коментувати
Олена
Рада за Шкарлета, хоча сама б не витримала отого всього , що творила Совсун! Пану Шкарлету треба зробити великі кадрові зміни, якщо хоче працювати спокійно.
Andrew Brown
Та скільки там йому ще бути міністром... скоро зелень піде, повернеться "євромафія" Гриневич і т.д., це замкнене коло. Шкарлет чи не Шкарлет, я вже не вірю в позитив і в мислення здорового глузду. Плагіатор Шкарлет або Гриневич з темою дисертації, яку пасує виголошувати студенту-першокурснику як інформаційне повідомлення - це вже не важливо, в будь-якому випадку переможе НУШ і нормальної освіти більше не буде.
Дмитро
Для Andrew Brown: Для вас нормальна освіта - це радянське авторитарне моральне і фізичне насилля під час занять за невиконання вимог закладу освіти чи його адміністрації?
Дмитро
Здоровий авторитаризм вчителя, це саме те, що може врятувати нашу освіту.
Коментувати
Я
Раб добрий и пьос вєрний - харашо поработал = посада Міністра освіти... Урррраааа - тепер можна всьо плагіат..
Сергей Лимонов
Для Я: сором і ганьба -плагіаторщики -вперед!!
Коментувати