МОЗ запропонує запровадити локдаун із початку січня

За словами Максима Степанова, наразі медична система країни витримує навантаження

МОЗ запропонує запровадити локдаун із початку січня

МОЗ пропонуватиме уряду запровадити жорсткий карантин із початку січня.

Про це під час брифінгу сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За його словами, карантин має тривати три тижні.

«Вводити повний локдаун до кінця грудня немає необхідності, оскільки медична система країни наразі витримує навантаження. Однак, наприкінці січня очікується значне його збільшення, оскільки до коронавірусної хвороби додасться зростання захворюваності на грип», - сказав Степанов.

Він підкреслив, що саме тому до цього періоду необхідно підготувати систему і підійти з мінімально можливими цифрами щодо захворюваності на COVID-19 і госпіталізації.

Окрім того, міністр охорони здоров'я зазначив, що згідно з медичними і епідемічними показниками, запроваджені в країні протиепідемічні заходи дають свої результати, зокрема карантин вихідного дня.

«Через те, що обмеження дотримувались не повністю, досягти максимального ефекту не вдалось — МОЗ очікувало зниження захворюваності на 20%. Проте цього тижня майже щодня фіксується менше нових випадків інфікування, порівнюючи з попереднім. Наприклад, станом на сьогодні виявлено майже на 1 тисячу хворих менше, ніж минулої п’ятниці», - зауважив міністр.

Освіта.ua
04.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
гість
Выжать из учителя все соки и ртправить на каникулах в локдаун.... мудро однако. И волки сыты, и овцы целы.
Ігор
Все, як завжди, зводиться до грошей. Локдаун після свят, бо до свят основні заробітки у мережах. А після 1 січня, коли люди витратяться. нехай хворіють і помирають - вони вже не потрібні. Бабло скачано. У владі слухають лише олігархів, а простих людей, тим більше вчителів, ніколи не чули, не чують і не будуть чути. Освітяни - гарматне м’ясо у виробленні колективного імунітету.
Местный
"протиепідемічні заходи дають свої результати, зокрема карантин вихідного дня." На столько был результативен, что аж сами его и отменили.