МОН прагне підвищити статус працівників позашкільної освіти

Відомство ініціює зміни, що підвищать престижність праці працівників позашкілля

МОН прагне підвищити статус працівників позашкільної освіти

Міністерство освіти і науки ініціює законодавчі зміни, що мають на меті підвищити престижність праці педагогічних працівників у сфері позашкільної освіти.

Про це повідомив т.в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, прийняття змін до низки постанов уряду сприятиме збільшенню рівня оплати праці працівникам позашкілля та надасть інструмент для закладів позашкільної освіти щодо посилення їх фінансової спроможності.

Зокрема, запропоновані Міністерством освіти зміни передбачають збільшення тривалості відпустки педагогічних працівників сфери позашкільної освіти до 56 днів, збільшення тарифних розрядів педагогічних працівників сфери позашкільної освіти та розширення фінансової автономії закладів позашкільної освіти.

Окрім того, планується розширення переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами освіти, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності.

Зауваження та пропозиції прийматимуться Міністерством освіти і науки України до 23 жовтня 2020 року на електронну пошту yurii.demediuk@mon.gov.ua.

Проект запропонованих змін

Освіта.ua
23.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
а хто придумав слово «позашкілля»? А також інші подібні «перлини» ? Останнім часом щось занадто захоплюються такою творчістю, що викликає відразу, якщо не сказати інше. Треба скласти новий словник. Отаких словечок вже стільки,
Елена
Ага, а музруки детских садов пусть остаются на 42 днях отпуска! Охренеть! Им не надо 56.
за справедливость
Куда еще больше отпуск? Они все лето гуляют. Хотя, по идее, музыкальные и художественные школы должны работать именно летом, когда у детей много свободного времени. А у них как? В общеобразовательной школе занятия под завязку (по 7 уроков) - и в музыкальной занятия начинаются, в школе годовые экзамены/контрольные - и у них академы! И зарплаты тоже не должны быть такие как в обычной школе! Ведь в последней - по ТРИДЦАТЬ детей в классе, а в музыкальной учитель "специальности" работает с ОДНИМ ребенком! Разве это справедливо?
123
Для за справедливость: А разве речь идёт о музыкальных и художественных школах? По- моему,это о кружковой работе.
Коментувати