Закладам освіти доручили готуватись до навчального року

Міносвіти доручило керівникам закладів освіти розпочати підготовку до  навчального року

Закладам освіти доручили готуватись до навчального року

Міністерство освіти і науки доручило керівникам закладів освіти розпочати підготовку  до нового навчального року та опалювального сезону в умовах адаптивного карантину.

Відповідний лист підписаний в.о. міністра освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Згідно з рекомендаціями МОН, керівникам закладів освіти необхідно поінформувати учасників освітнього процесу та працівників про подовження адаптивного карантину та заборони, що діють на території України на період дії карантину в залежності від рівня епідемічної небезпеки в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях.

Також у закладах освіти мають бути проведені інструктажі з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, правил поведінки у закладах освіти, правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, норм гігієни та виробничої санітарії, правил поведінки в громадських місцях, а також інстуктажі щодо поводження з незнайомими людьми та предметами, користування громадським транспортом, попередження травмування тощо.

Окрім того, закладам освіти необхідно мати декілька десятків назв різноманітних документів (правил, договорів, посадових інструкцій, наказів, протоколів, планів, актів, посвідчень перевірок, журналів тощо), що засвідчать готовність закладу до нового навчального року.

Значна увага рекомендацій МОН присвячена стану пожежної безпеки в закладі освіти, стану електрогосподарства та утриманню території закладу освіти.

матеріали мон щодо підготовки до навчального року

Освіта.ua
03.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Скажіть, будь ласка,до кого звертатися.У школі Закарпатської області,с.Ракошино навчальний процес під час опалювального сезону проводиться проти правил.Діти мерзнуть,у школі +13 ,коли надворі холодрига.Директору по барабану,вчителі мовчать,у райвно додзвонитися не можливо.Дурдом
Мой Господин
Для Вікторія: Пишите в администрацию Трампа.
Коментувати
Анна
Мені дуже цікаво, як підуть до школи сільські діти? Ми наприклад від школи живемо за 4 кілометри. До школи нас возить автобус. Протягом 3 років цей автобус везе дітей більше чим є сидячих місць. І голова сільради каже що таким чином економимо паливо. То в мене виникає питання навіщо вводити якийсь правила якщо сеодно діти будуть їздити в забитому автопусі. Як зберегти здоров’я дитини? Вчитися дистанційно? Я не проти але для цього потрібні бути готові вчителі.
Микола
Для Анна: 4 км пару раз в неделю можно и пешочком пробздеться. Для здоровья полезно.
Гость
Звертайтеся на гарячу лінію уряду. А ще краще до забитого автобусу викликати 102.Або завчасно написати заяву хай прийде участковий і зафіксує порушення от тоді ж. голови зарухається і він буде щось думати . Бережіть себе і дитину.Бажаю здоров’я.
Катерина
Для Микола: от і походіть самі і своїх дітей відправите, особливо в дощ, або мороз чи сніг!
Коментувати
Зря смеётесь
Для Теплоухова и моего господина: да,сейчас,может в Балаклее и Изюме не очень много больных. Но это пока. Сразу ДВУСТОРОННИХ пневмонией с температурой 40 по 5 дней и поражением лёгких на 50 и более % ещё немного, ПОКА. Страх в том,что в России от этого лечат бесплатно( страховая медицина), а у нас если сейчас попадёшь с такой болезнью? Сколько нужно заплатить за лекарства,фонд больницы,требуемые нагло врачами взятки??? Так уж лучше дистанционка.
Олекса Позняк
Для Лол: его лечат в больнице фсб бесплатно
Ололо
Для Зря смеётесь: Страховая медицина это не "бесплатно".
Коментувати
Батькам
Якщо всіх учнів не перевести на дистанційне навчання. Уже в жовтні буде 2 хвиля коронавірусу. З усіма витікаючими обставинами і високим рівнем захворюваності серед дітей. Треба без вагань погоджуватися на дистанційну форму. Усім. Поки повністю не буде оголошено закінчення карантину.
1 вересня
Для Батькам: А хто забезпечить учителів комп’ютерами, ноутбуками, планшетами, інтернет-трафіком, заплатить за електроенергію ??? ХТО ??? Чиновники і так відмили гроші за електроенергію, тепло, інтернет, воду, вивіз сміття, охорону шкіл із 12 березня по 1 липня. Чому освіту та їхні реформи повинен проплачувати за мізерну зарплату простий учитель ???
Олекса Позняк
Для 1 вересня: якщо закрити школи то тільки грошей що йдуть на опалення досить щоб забезпечити усіх учителів
Den
Для Батькам: Коронавирус может продлиться 5-10 лет. На все это время вводить дистанционное обучение и жесткий карантин, убиваю экономику и прерикая людей на бедность и голод? Не проще ли всем переболеть и скинуть баласт в виде слабых иммункой людей? И для отличающихся особой сообразительностью и интеллектом, прививка не поможет - у короны слишком активная структура поверхностных белков, как и у гриппа. Почитайте любой учебник по вирусологии.
Коментувати
вот так
У нас в области такая высокая заболеваемость! Думала, а какой же уровень нам дадут - красный или оранжевый? Ан нет - зеленый. Вон оно как...
Олекса Позняк
Для вот так: в киеве тоже
Коментувати
пропозиція
Пропозиція. Нехай мону проведене у кожному регіоні опитування, якої форми навчання батьки хочуть. Звичайну чи дистанційну. Яку виберуть. На ту перевести. Але вимоги до виконання програм залишити однаковими для усіх. Таке опитування треба провести вже наступного тижня. Батьки мають знати. Тратити гроші на дрантя, чи купляти хороший планшет.
Євгеній Тєплоухов
Оце заклади самі б і не здогадались підготуватись до нового навчального року!))
совет
Для Євгеній Тєплоухов: Ты - здоровый мужик, сидишь целыми днями перед компьютором, морды корчишь, развлекаешься, под каждым комментарием нагадил. Лучше нашел бы работу нормальную с хорошей зарплатой.
Енді
Для совет: а що дармоїдам ще залишається робити?
Коментувати
Правда
Чует моё сердце, что школы хотят вывести на учёбу с сентября для того, чтоб началась 2 волна пандемии, а потом под этим предлогом отменить выборы в октябре. Мы же для них мясо.
Den
Для Правда: В Бердянске набитые людьми пляжи тоже из-за этого не закрывают?
Правда
Для Den: сравнил хер с пальцем и рад?
Євгеній Тєплоухов
Для Правда: ну ти наївна людина! Другу хвилю можна просто намалювати у ЗМІ - хто буде перевіряти? От є щоденна офіційна статистика по КОВІД - яким чином пересічна людина може перевірити її? Та ніяк! От наприклад, у нас у Ізюмі пишуть 17 чоловік хворих. Персональних даних, звичайно ж не публікують і от пише офіційний портал: сім людей вже здорові, кілька на самоізоляції, інші - у харківських лікарнях. Але люди кажуть, що наші короновані не у Харкові, а начебто у Балаклеї, тобто звичайний громадянин не має змоги перевірити правдивість інформації! Лікар який "вів" перших двох хворих, за його словами, навіть не бачив їх на власні очі!))) Це ж є просто феєрично! Жодного імені, жодної локації, жодних даних про кількість контактних осіб - все, що ми маємо ФАКТИЧНО - це офіційні дані і інколи відомості із соцмереж від НЕЗНАЙОМИХ нам людей, що у когось там хтось наче захворів, вірніше, комусь поставили діагноз. Або ще феєричніша ситуація - літній людині, щор вмерла не пойми від чого, ставлять посмертний діагноз - КОВІД! Повторюсь - все, що нам реально відомо - це офіційна статистика і брехні. ВСЕ!
Коментувати
Директор
Директори навіть ще відпусток не мали, тільки документи видали, тепер нова задача: як зробити неможливе- організувати освітній процес за таких умов. Як підвезти двома автобусами 300 учнів без стоячих місць або розпочати уроки в різний час. Той, хто придумав ці правила- школи в очі не бачив. Зате харчування не скасували, але там найбільша небезпека, якщо садити за стіл 4 учні- то вони до кінця другої зміни не поїдять! Але не дай Боже не даси їм и- ґвалт і караул!!! Їй-богу дурдом...
Олекса Позняк
Хто мені пояснить. У мене великий кабінет 10*12 =120 кв. м. За санітарними нормами у США та Європі на 1 учня 6 кв.м., у нас 5 кв. м. 32 -35 учнів у класі. Я запускаю 23 учні і всіх інших виганяю в коридор? Адже при зараженні дитини вся відповідальність за смерть або інвалідизацію буде лягати на вчителя як порушника безпечних умов навчання
serj
Для Олекса Позняк: Щастить вам з кабінетом! 6м*6м/5=7 учнів? ? ? ?
Covid
Для Олекса Позняк: зачем вам беспокоиться, вы же собирались увольняться все лето или передумали, денег надо? То-то, молодым прогрессивным в школы не пробиться по известной причине...ну щасти вам на роботi
Євгеній Тєплоухов
Для Covid: його уперед ногами зі школи винесуть))
Коментувати
Лісніченко
Скільки читаю коментів батьків,стільки і дивуюсь."Головне,щоб дітки пішли до школи..."І ключове слово тут "пішли"!Більше нічого батьків не турбує.Аби пішли з дому,а більше нічого не потрібно
Фанат школы
Для Лісніченко: ну а как же, ёпта! Ведь нужно в танчики поиграть под пивко или в Фэйсбуке политику обсудить. А пи****в в каземат, пусть их специально обученные люди дрессируют. Зачем родители, если есть государство.
Гість
Для Фанат школы: А нічого, що батьки також працюють. Якщо так мислити, то може на*** ті вчителі і ті школи. навіщо витрачати на одного учня 23 тис. грн в рік? Давайте зробимо для вчителів безробіття.... Я вважаю кожен має займатися своє справою: вчитель вчити, токар точити, швачка шити і т.п. Батьки, звичайно ж, вихованням свого чада, але ж не навчанням правопису, алгебри, фізики і т.д. А то з Ваших слів батьки алкаші і ледарі.
Роман
Звісно кожен має займатися своєю справою. Але виховання своїх дітей батьки не повинні перекладати на вчителів, це їх обов’язок! Вчителі лише їм допомагають у цьому, а не навпаки. Можна навчати дітей і дистанційно, якщо батьки будуть допомагати з вихованням, а не намагатися зробити, як описали вище: "Головне, щоб дітки пішли до школи..." Нікому від дистанційної роботи не буде простіше, просто треба все гарно організувати, не так, як було до цього. Це безвідповідальність! Тут загроза життю дітей, а їм би лише скинути їх на школу. На*** тоді такі батьки?
Коментувати
Дмитро
Одна галузь яку ще не добили шегераві,село знищили,медицину також, добралися до освіти,тупими легко управляти
Харьков
С какой целью в условиях чрезвычайной ситуаций проводят учительские медосмотры? С целю через них заразить наших детей! Потом скажут. Во имейте что хотели. Сами закатывали митинги. Фидель Кастро, Муссолини, Чаушеску есть на кого равняться. Еще на один год власть имела право продлить медосмотры 2019 года. Но им крови надо! Все понимают, не везде, но у некоторых случаях учителя принесут COVID -19 с больниц у свои школы. А там и детки. 45 минут первого урока как раз достаточно. Или в сентябре будете скрывать число зараженных детей от 7 до 18 лет? Смотрите не повторите судьбу Чаушеску.
Den
Для Харьков: "детки" в 99% переносят ковид в легкой форме без проявления симптомов. А не прошедший медосмотр учитель может спокойно с открытым тубиком на занятие прийти.
Для Den:
Ты читать умеешь? Продлить медосмотр, а не допустить людей которые его некогда не проходили. Открытый тубик за 1 или полтора года не появляется!
Олекса Позняк
Для Den: но деткі очень успешно переносят ковід самі не болеяя. Хотя в Украине много і умершіх детей. Но кого волнует детская смерть. Главное витолкать детей в школу чтоб не мешалі піть піііііво
Коментувати
Covid-19
Не дочекаюся початку нового навчального року! Майже вся країна у зоні моїх потенційних фоловерів! Я сподіваюся міністр Степанов розширить кількість районів, які підпадають під "фоловерну зону". Єдине що хотілося би додати, що коли підете до школи та університетів позбувайтеся масок та антисептиків. Коли будете їхати у громадському транспорті ОБОВ’ЯЗКОВО знімайте маски, оскільки нестача кисню може призвести до хвороб легень. 300к наша мета! Усі діти будуть мати доступ до нормального навчання, та якісного контенту!
Чума 14 века
Для Covid-19: давай, братик, я верю в тебя. Закончи мое дело :)
Тетяна Кіба
Для Чума 14 века: Для Covid-19: Сміх силі брат. Веселий сміх — здоров’я. Від гніву старієш,від сміху молодієш.
Юліана
Доброго дня,давайте надіятись на найкраще,щоб наші дітки пішли до шкіл.Хто знаю чим той COVID-19 закінчиться. Адже наше ставлення до вимог карантину дуже важливе,щоб дітки пішли до школи. Тому закликаю дотримуватися правил особистої гігієни!!! Дякую,за розуміння:)Будь всі здорові:)))
Коментувати