Кабмін звільнив чотирьох заступників міністра освіти

У МОН залишаються працювати в.о. міністра освіти і науки та два його заступники

Кабмін звільнив чотирьох заступників міністра освіти

Кабінет Міністрів звільнив чотирьох заступників міністра освіти і науки.

Про це розповів представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, 1 липня.

Зокрема, Кабінет Міністрів звільнив першого заступника міністра освіти Юрія Полюховича, а також заступників міністрів Максима Ярмистого, Єгора Стадного та Петра Коржевського.

У Міністерстві освіти і науки залишаються працювати виконувач обов'язків міністра освіти Сергій Шкарлет і заступники міністра освіти Любомира Мандзій і Світлана Даниленко.

Як відомо, 25 червня Кабінет Міністрів призначив ректора Чернігівського національного технологічного університету Сергія Шкарлета заступником міністра освіти і науки і одночасно поклав на нього обов'язки в.о. міністра освіти і науки України.

Освіта.ua
01.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Більш-менш адекватних залишили. Що вже радує. Хоча, чесно кажучи, ще невідомо як далі буде розгортатися ситуація.
за державу
http://false-science.ucoz.ua/news/tak_ce_znovu_ja_vash_shkarlet_zabezpechuju_vas_bezpekoju/2020-06-07-88 Тим, хто справді цікавиться!
Іван
Парфьонова і Бондаренко-дві змії,які лише руйнують освіту.Їх породила Гриневич,але ж вона їх і відсунула,бо вони стали небезпечними для неї.
Алла
Дуже цікаво хто буде тепер відповідати за весь безлад в системі освіти? Який рівень освіти у країні,де за один день звільняють 4 заступників,які доречі підписували не один наказ?
Кентавр
Якби ще прибрали цю Совсун,вона з розуму з’іхала,а Голос став голосом посольства США,рупором сороса в Украіні.партія зрадників Уккраіни
mihark
А главную виновницу провалов оставил! Ведь всем было очевидно. что ДПА 11 классов надо было отменять. ПОЗОР!
Олена
Для читач: так "Батьки - sos" взагалі совість втратили. Стільки бруду вилити на учителів, так протиставляти учителів суспільству, посіяти стільки розбрату і ненависті у суспільстві, а тепер створити групу "Освітяни -sos" і від імені цих самих учителів під керівництвом МОНу і Совсун - шоу влаштовувати! Ганьба! Доречі,за які заслуги син Парфьонової отримав гранд на навчання в Америці? Чому "Всеосвіта" обслуговує Совсун, однобоко висвітлюючи події? Чому" Всеосвіта" заробляє мільйони на учителях, проводячи сумнівні вебінари,які офіційно зараховуються як курси?Куди йдеться ці кошти? Чи не в цьому криється причина обслуговування Совсун і компанії? Може слід вже навести порядок в освіті?
Батько абітурієнта
Подивився на Ютубі передачу: «Все краще - дітям сєпарів. Українські діти - в прольоті: Дроздов позиція», з приводу того, що діти сєпарів тепер будуть вступати до українських університетів без ЗНО. Все правильно Дроздов каже, що українські діти – це діти низької якості, а діти сєпарів – це нова еліта.
Іра
Реальной хаос і безлад в країні ....жах Противно читати, я взагалі вважаю тримати таких дармоїдів (депутатів в тому числі) немає сенсу Залиште 30 осіб і вони хоч не будуть розводить хаос
Правдоруб
Соросят прибрали. Путінят набрали. Поміняли шило на мило. Чи залишилися ще в Україні українці?
Людмила Анатоліївна
Для Правдоруб: Залишилися галичанські рогулі під анонімом правдоруб.
Коментувати
Читач
Правильно зробили. Ці перевертні разом з Совсун і батькососами отакий шабаш проти Шкарлета влаштували, а анонсували,що це - учителі! Верх цинізму! Продажні журналісти,чи їм повилазило і вони не бачили,що на мітингу неповнолітні,а не учителі? Учителі ні сном ,ні духом не знали,що вони мітинг організовують! Більша частина учителів була задіяна на ЗНО! Падлюки! Дітей не пожаліти! В спеку виперли школярів на мітинг. Притягнути до відповідальності Совсун, батькососів, і МОН!
cos
Для Читач: І плагіаторку Лілію Михайлівну Гриневич.
Коментувати